• Dlouhá dodací lhůta

Chcete hodnotit a na zásilku čekám už týden.
    Zatím negativní hodnocení

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, děkujeme za váš názor, na který jsme se moc těšili. Objednal jste si zboží s online platbou Česká spořitelna (ePlatba+) expresní online bankovní převod. Platbu jste nedokončil a zboží nezaplatil, tudíž jsme vám poslali email o zrušení objednávky. Kde bylo, že máte udělat novou objednávku. Pane, nemůžeme vám poslat zboží, jenom tak zadarmo, bez zaplacení!! Příště si objednejte s dobírkou a zásilku pošleme! Možná, že se vám toto upozornění někde ztratilo, je nám to líto, že to hned řešíte negativní recenzí, aniž byste se pořádně nepřesvědčil o důvodu, který vlastně není chybou naší firmy. Zákaznický servis

Nevím kde je chyba ale na zboží čekám už víc jak týden, trochu dlouhá dodací doba v dnešní době.

Dobrý den, pane Radime

Jak jste si určitě všiml již při objednání v detailu produktu byl napsaný čas odeslání "expedice do 5. dní". Pokud se podíváte pořádně, tak jsme vám posílali upozornění (podívejte se pod objednávkou do komentářů) a podívejte se ještě v detailu objednávky je Počet dní k expedici. Zboží má dorazit po víkendu pondělí nebo úterý, bohužel i výrobce Poppersů, měl dovolené a nestíhal odbavovat objednávky. Všude, kde se podíváte na náš profil, Facebook, Twitter atd máme upozornění pro spotřebitele Poppersů. že Amsterdamy jsou vyprodané a tím se dodací lhůta prodlouží.

Toto je přesný email v co jsme vám posílali:
    26.7.2023 08:36 Jak jste si určitě všiml již při objednání v detailu produktu byl napsaný čas odeslání "expedice do 5. dní". Vaši objednávku předáme na expediční oddělení, jakmile nám zboží dorazí od dodavatele (momentálně ho nemáme u nás na skladě hned k odeslání). V pátek pravděpodobně v úterý 28.7.2023 proběhne předání zásilky Vámi zvolenému přepravci Česká pošta do Balíkovny Sledovací číslo: https://www.postaonline.cz/trackandtrace NB7097950910L Na balíčku je odesílatel RomanZaNet s.r.o. V momentě, kdy bude Vaše objednávka expedována, Vás bude informovat automaticky e-mailem a SMS od dopravce. Vaše telefonické dotazy ohledně této objednávky Vám rádi zodpovíme na tel. 774305098 nebo napište na e-mail. Úložní doba 4 dny! Pracovní doba na výše uvedené lince je po-pá 9:00 - 16:30. Děkujeme za objednávku s přátelským pozdravem, zákaznický servis www.Sexshop-Erotic.cz

Možná, že se vám toto upozornění někde ztratilo, je nám to líto, že to hned řešíte negativní recenzí, aniž byste se pořádně nepřesvědčil o důvodu, který vlastně není chybou naší firmy. Omlouváme se tímto za komplikace, dnes vám peníze vracíme zpět na účet. Zákaznický servis

S obchodem jsem s pojena s výrobkem, který nejde nabít již spojena nejsem.

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, nerozumíme tomu proč nás nekontaktujete a nezahájíte reklamační řízení. nefunkční zboží nás velice mrzí. Zboží můžete prosím odeslat k posouzení reklamace, zpět na naši adresu spolu s fakturou a průvodním dopisem (reklamační formulář viz příloha), ve kterém uvedete, o jakou vadu se jedná.

na reklamační adresu:

RomanZaNET s.r.o.
    Sokolská třída 2539/63
    70200, Moravská Ostrava

O převzetí balíčku Vás bude reklamační oddělení informovat. V příloze posíláme reklamační formulář nebo si ho můžete stáhnout na našich stránkách, nebo nám napište do balíku závadu. Zboží, jakmile dostaneme snažíme se řešit reklamaci co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů. Pokud máte nějaký dotaz dejte mi vědět na email nebo telefonicky. Podmínky pro zahájení reklamačního řízení najdete v obchodních podmínkách http://www.sexshop-erotic.cz/Zruseni-objednavky-a3_3.htm. Je tedy třeba do zásilky přiložit sdělení, v čem konkrétně spatřujete vadu výrobku.
    Nejsme jasnovidci, že právě vy máte problém s výrobkem.
    Kontaktujte nás situaci vyřešíme, zákaznický servis

• Zboží nemá český návod ani popis

Dobrý den paní Markéto Zjadinová

na faktuře dodané v zásilce máte napsáno, návody a popisky k produktům i obchodní podmínky jsou k dispozici na eshopu www. Sexshop-erotic.cz u každého jednotlivého produktu. Pokud si nevíte rady, postačí nás kontaktovat, rádi vám vše vysvětlíme či návod elektronicky pošleme.

Vaše telefonické dotazy ohledně jakéhokoliv problému Vám rádi zodpovíme na tel. 774 305 098 nebo napište na e-mail: [email protected]
    Pracovní doba na výše uvedené lince je po-pá 9.00 - 17.00.

S přátelským pozdravem,

Kolektiv Zásilkové služby RomanZAnet s.r.o.
    www.SexShop-Erotic.cz

• nekdo zvedne telefon a muvi s vami docela rozume. ale.

nejprve neslo objednat do zásilkovny (musel to pán udelat po telefonu protoze jemu to prý jde) nicmene ani po 14ti dnech se stale nic nedeje, jen chodi emaily "novy stav: odeslano" po telefonu jen vymluvy.

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, pane Žižka to je nám líto, že jste nám špatně rozuměl a pochopil v telefonickém rozhovoru ohledně zdržení produktu v dodávce od dodavatele. Již při objednání bylo v detailu produktu napsáno expedice do 5 dní. Již při telefonickém rozhovoru a společném vyplněním objednávky, jsme vám říkali stav objednávky, že zboží dorazí caa za týden, a hned ho budeme odesílat. Objednat vám to nešlo proto, protože, nejdříve v detailu produktu Masturbátor AUTOBLOW 2+ XT si musíte zvolit velikost průměru A,B,C a to potvrdit a vložit do košíku, a potom udělat standartní objednávku. Zboží máte již doma, doufám, že budete spokojený.

Vaše telefonické dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. 774 305 098 nebo napište na e-mail: info(závináč)sexshop-erotic.cz. Pracovní doba na výše uvedené lince je po-pá 9.00 - 17.00.

Zákaznický servis

objednavka pre heureku byla bez dalsi informace zrusena

Napsali jsme vám email:

Položku z Vaší objednávky bohužel nemáme v současné době skladem. Tato nebyla k dispozici již v době objednávání. (detail produktu dostupnost 21.dní). Nevíme, kdy nám dodavatel do ČR zboží dodá nemá je na skladě. Tuto položku již nebudeme naskladňovat. Peníze vám ihned refundujeme zpět a objednávku zrušíme.
    Děkujeme za pochopení. S přátelským pozdravem, Roman Zažírej www.Sexshop-Erotic.cz Zákaznický servis

Produkt přišel v pořádku bohužel nefunkční…uvidíme jak se k tomu postaví ohledně reklamace. Nicméně zatím bohužel musím dát negativní recenzi.

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

moc nás mrzí, že máte se zbožím, které jsme Vám dodali nějaké trable. Vynasnažíme se Vám vyjít maximálně vstříc, aby jste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Nás mrzí, že nám píšete negativní recenze, bohužel vibrátory nevyrábíme a nemůžeme tušit, že zrovna vaše zboží, je vadný kus a má výrobní vadu.

Taky se může stát, že byl produkt mechanicky poškozen, prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z chybným používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. V nesprávné manipulaci s výrobkem, případně vada byla způsobena zaviněním zákazníka. Účelem institutu reklamace je řešit zjevné, či skryté vady výrobku. Pokud to tak bude, hned vám zboží vyměníme za nové.

Zboží je zasláno k reklamačnímu řízení. Snažíme se řešit reklamaci co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů. Pokud máte nějaký dotaz dejte mi vědět na email nebo telefonicky. Podmínky pro zahájení reklamačního řízení najdete v obchodních podmínkách http://www.sexshop-erotic.cz/Zruseni-objednavky-a3_3.htm. Reklamační řízení pak bude provedeno v souladu s příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a Obchodními podmínkami uvedenými na našich webových stránkách.

S přáním krásného dne Zákaznický servis www.Sexshop-Erotic.cz

• stav- jako od Vietnamců

Dobrý den, paní Šímová

děkujeme za váš názor, na který jsme se moc těšili. Po vašem nepovedeném pokusu o podvedení našeho pracovníka, jsme čekali na další vaši reakci, již ji tady máme. Zboží které jsme vám zaslali splňovalo vše co jste si objednala, dostala jste navíc dopravu zdarma, dárky ve formě parfémku pro ženy, sladkostí atd. Objednáno ve 4.20 hod a ještě ten den odesláno, v objednávce zboží v cenové relaci 99 až 129 Kč, která v této cenové relaci odpovídá kvalitě, abych nezapomněl ještě jsme do balíčku přibalili místo silonek za 109 Kč kvalitnější, pěknější a o 50 Kč dražší než si objednala. Zbytek příběhu, zde již nebudu rozvádět, paní si musí sama sáhnout do svého svědomí. Takže, přátelé pozor na tuto paní, spolupráce se vám může vymstít, tak jako naší firmě.

Roman Zákaznický servis www.sexshop-erotic.cz

• Dostala jsem výrobek jako dárek. Prý Obrázek výrobku neukazuje, jaký je obvod, pro mne příliš tlustý, až bolestivě, tudíž nepoužitený. Také design je kýčovitý...... Nevím, ale domnívám se, že výměna takového intimního výrobku není možná, proto poputuje do koše.

Dobrý den, paní Schönová

to je nám líto, že nejste spokojená, když se podíváte na detail produktu máte tam podrobně napsáno jako jsou rozměry vibrátoru. Stačilo se jenom při objednání se podívat. Podívejte se pořádně https://www.sexshop-erotic.cz/Vibrator-pulzacni-You2Toys-Medical-Silicone-s-prisavkou-d61610.htm Pokud tady tvrdíte, že je kýčovitý, nerozumíme tomu, proč vlastně podle 6 detailních obrázků před objednáním vám nepřipadal kýčovitý,

Naše rada na závěr, zkuste ho namazat lubrikantem a příště sledovat detail produktu ohledně rozměrů

Přejeme Vám pěkný den

Zákaznický servis

zboží nefunguje nejde nabíjet tudíž k ničemu nabíječka vůbec nepasuje ke zboží ani není kam dát nabíjecí kabel

Dobrý den, paní Jarešová
    na stránkách máte napsáno, kam se kabel strká a jak se nabíjí, takže nechápeme vaši reakci.
    Na faktuře máte napsáno, že návod najdete v detailu produktu.
    na www.sexshop-erotic.cz. Nechápeme, proč nám nenapíšete email a nebo nezavoláte rádi vám vše vysvětlíme.
    Nabíječka pasuje jenom to chce si přečíst návod a podle něho to provést, zboží je originál zabalené od výrobce.

Mějte krásný den

Roman Zažírej
    Zákaznický servis

Zboží špatně zabaleno a uzavřeno.
    Po doručení zjištěno, že obsah lahvičky byl špatně uzavřen a tim se vylil.
    Tím byl obsah znehodnocen.
    Měl to být dárek, tudíž na reklamaci nezbyl čas.

Dobrý den, paní Erbenová

velice nás mrzí, že vaše flaštička Poppersu MAXI SUPER RUSH Gold nedorazila, k vám v pořádku. Poppers balíme standardně, obalíme 3 x bublinkovou folii a zabalíme do kartonu a vložíme do bublinkové obálky. Bohužel, když dopravce na zásilku při přepravě hodí něco těžkého, tak vám nepomůže, žádné pořádné zabalení. I když toto zboží bylo pořádně zabaleno, tak tím nárazem se plastové víčko uvolní, v nejhorším případě se rozbije.

Zboží, které posíláme je originál zabaleno od výrobce a tudíž nemůže být špatně uzavřené, protože si asi dokážete představit, když to čicháte, co to s vámi dělá. Poppers jako je Rush Maxi Super Gold voní, pro nás jako bolavá noha a jste z toho v limbu, ale to určitě znáte, když si darujete takové věci. Velice nás mrzí, že nedoporučujete naši firmu, ale bohužel, takové věci, jako poškození při přepravě se stávají a můžete to zabalit i do sebe pevnějšího kartonu. Jako prodejci s tím nic nenaděláme, ani za to více méně nemůžeme. Stačilo, kdyby jste nám napsala email nebo zavolala, tak bychom vše vyřešili v klidu nějakou slevou a společnou reklamací u dopravce k vaší spokojenosti.

Milý zákazníci pokud se vám tato podobná situace, taky někdy stane, a přijde vám poškozené zboží, dejte nám prosím vědět (napište nám email nebo volejte 774305098 od 9:00 - 17:00 v pracovní den). Určitě vše vyřešíme k vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám pěkný den

Roman Zažírej
    Zákaznický servis RomanZA
    www.SexShop-Erotic.cz

oDobrý den,obchod asi super,i doba dodání..ale zboží nic moc,nato že píší nejsilnější tak to nic nedělá..bohužel.Těšil jsem se a jsem zklamán...

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, tak to nás teda mrzí, že nás nedoporučujete Poppers prodáváme jako čistič na kůži, a napsáno je, že byl nejsilnější na trhu v USA. Vy ho asi čicháte, jak nám to tady vyznělo, (všem to naše firma nedoporučuje)! Takže se ptáme ten Poppers špatně čistí? Pane ještě Poppers ECSTASY POP 13 ml obsahuje Amylnitrit, což je látka, která rozevírá řitní otvor.. Radši se nebudeme ptát..

Došel vytečený balíček.

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, teď nevíme zda, tato negativní recenze nepatří spíše dopravci Česká pošta, která rozbila balík a tím nám způsobila škodu, neobtěžovali se nám o tom říct. Jakmile jsme se to dozvěděli, že se nám po 14 dnech balík vrací rozbitý (všechny věci poškozené) volali jsme vám zda nechcete poslat nový balík. S pozdravem kolektiv Sexshop-Erotic.cz
    Vaše telefonické dotazy ohledně objednávek Vám rádi zodpovíme na tel. 774 305 098 nebo napište na e-mail (viz kontakt). Pracovní doba na výše uvedené lince je po-pá 9.00 - 17.00.

bohužel i když zboží došlo okamžitě až mě překvapilo že tak rychle tak bylo nekvalitní a po prvním použití se rotpadlo:-/

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den pane Lukáši je nám líto, že nedoporučujete náš obchod a to z důvodu pořízení nafukovacího panáka, nechápeme slovo nekvalitní. Vůbec nevíme co jste s tím panákem dělal? Máte na stránkách i na krabici napsáno upozornění Nezatěžujte panáka celou váhou těla, aby nedošlo k jejímu roztržení, hrajte si s ním pouze v poloze „na boku“ nebo „shora“. Jestliže jste na panáka naskočil plnou vahou, tak nevydrží takový tlak. Panáci do 1000 Kč a hlavně z PVC jsou spíše jako recesistický dárek, pokud by jste chtěl po panákovy skákat, tak by jste si musel pořídit silikonového a ten stojí hodně přes 10.000 Kč

S pozdravem kolektiv Sexshop-Erotic.cz

• Prilis uzke

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, je nám líto, že nedoporučujete náš obchod a to z důvodu pořízení úzké Vibrační vagíny MISS LOLITA, na stránkách píšeme https://www.sexshop-erotic.cz/Vagina-MISS-LOLITA-d59781.htm panenská blána je neporušená, budete mít tu čest ji penetrovat vaším penisem nebo prstem. Pokaždé jako poprvé! To znamená, že je úzká. Další je tam napsáno: velmi úzká, nevhodná pro větší penisy. Vůbec tedy nechápeme, proč nás nedoporučujete, když jste si popis před pořízením určitě přečetl! Jinak mockrát děkujeme za vaši objednávku a vaši zpětnou vazbu.
    S pozdravem kolektiv Sexshop-Erotic.cz

• Přišlo zboží jiné barvy

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Pokud vidíte v popisu výrobku

Skladem:
    Fialový SKLADEM NE
    Oranžový SKLADEM ANO
    Napište barvu výrobku v nákupním košíku do sekce "poznámka", vybraný produkt vám pošleme . a nenapíšete nám, že si přejete fialovou, tak se posílá barva, která je skladem. Pokud nenapíšete barvu automaticky posíláme zboží které je skladem. Bohužel, tento pán to asi nepochopil..
    V případě že jsme chybu udělali my, budeme rádi když nás zkontaktujete a zajisté zajistíme nápravu, Děkujeme.

Zákaznický servis RomanZA https://www.sexshop-erotic.cz/

Zboží dorazilo rychle, ale rozměry neodpovídají popisu a kvalita je spíše špatná

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Otřesný přístup k zákazníkovi
    • Dokud si objednávku stihnete vyzvednout, stihnou ji prodat jinému zákazníkovi

Obchod bez jakékoliv informace zrušil objednávku a neinformoval mě o tom. Do Ostravy jsem přišel vyzvednout objednávku osobně, kde mi bylo sděleno, že zboží již prodali někomu jinému a další nemají na skladě. Otřesný přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, pane Němčíku zadal jste nám údaje na Slovensko a hlavně mobilní číslo Slovenské, ty vaše tanga sob nebyli skladem již v době objednávání, měl by jste se nejprve naučit číst, než nás tady pomlouvat, když je dostupnost týden, tak asi na druhý den nebudou na výdejním místě a na Slovenské mobilní číslo vám volat nebudeme. Dostal jste email :
    Po předchozí telefonické dohodě je možné zboží na adrese vyzvednout: ul. Sokolská třída 2539/63, 70200, Ostrava-Mor.Ostrava, (výdejní místo) tel: +420774305098 nebo na výdejním místě v centru Ostravy: Optika u Stodolní Nádražní 343/31, 702 00, Ostrava

Jste tady v České republice, a my máme zakázáno volat do zahraničí, ale i přesto děkujeme za váš názor. Pokud odesíláme na Slovensko tak Vám volají Slovenští dopravci.

• nedodržení doručeného zboží

Reakce obchodu Sexshop-erotic.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za názor. S pánem jsme situaci objasnili, spletl se v zadávání dopravy místo balík na poštu zadal uloženka. Jinak přejeme Všem vše nejlepší do nového roku. Kolektiv zásilkové služky RomanZA www.Sexshop-Erotic.cz