Nakupovala jsem poprvé přes internet a bylo všechno v naprostém pořádku

Spolehlivost

• Možnost osobního odběru

• Rychlé kvalitní jednání

Výborný, rychlý, spolehlivý obchod.

• Rychlost dodání.

• Bohužel, nemám přehled, zda zásilka byla již odeslána nebo přibližný termín jejího dodání.

Rychlé dodání, dobrá komunikace. Doporučuji.

Nakupuji zde opakovaně, doporučuji.

• skvělé jednání

• Možnost vyzvednutí v prodejně.
    • Vyzvednutí na prodejně zdarma.

• OK

OK

• Bylo to svižné a bezproblémové.

Doporučuji tento obchod.

• Kvalita výrobku

• nulová komunikace

Jedna položka nebyla skladem a žádná reakce obchodu zda chci čekat nebo mohou odeslat bez ní. Až po mé urgenci odesláno. Poté přeprava DPD také tragédie . Nejdříve, že se zpozdí přeprava z technických důvodů a následně poničený obal. Sledování balíku ukázalo, že bylo odesláno zpět dodavateli. A v SEVTU vyřešeno tak , že pomuchlané zboží rozděleno do dvou balíků. Potrhané krabice a obaly papírů do kopírky. Vše naházené do krabic a přelepené páskou. Za celou dobu žádná informace od obchodu. A dopravce nezklamal ani na druhý pokus. Jeden balík pobouchaný ze všech stran, bohužel přebírala moje matka a neupozornila kurýra . Objednáno 21.4. a dodáno 6.5. Již se mi nechtělo znovu reklamovat protože potřebuji objednané zboží. Po dlouhé době a to nakupuji dost často v eshopech velké zklamání. Jestli si takhle představují vztah zákazník a obchodník tak ať raději ukončí eshop.

Reakce obchodu SEVT

děkujeme Vám za vaši zpětnou vazbu.
    Velice se omlouváme za vzniklou situaci.
    Zasílám vám však k objednávce doplňující informace - objednal jste v neděli 21.4., v objednávce jste měl zboží na objednání do 7 pracovních dnů (tuto informaci u produktů vždy uvádíme, tedy již zákazníka dodatečně neinformujeme).
    Dne 25.4. vám dle telefonické domluvy kolegyně produkt odstranila a tentýž den jsme vaši objednávku expedovali. Poškozený balík se nám vrátil, byl zkontrolován, přebalen a znovu odeslán.
    Pokud však máte nějaké zboží poškozené, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu [email protected] a vaši reklamaci obratem vyřídíme k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.
    Romana
    Zákaznické oddělení

Rychle vyřízeno, bez problému.

• rychlost, kvalita, spolupráce

Rychlé doručení