• Pro mě velmi nepřehledný e-shop.

• Kniha byla zabalena pouze mezi dvěma kartóny ve smršťovací fólii, dopravu naštěstí přežila bez jakoéhokoliv poškození.

• internetový obchod
    • nemám

perfektní

• rychlost,pohodli

nakupujte

• přehlednost, široký výběr

Vhodný pro rodiče a děti při výběru pomůcek na jednom místě

• přehlednost, má zboží, které potřebuju

• Zboží, které jsem kupoval, bylo relativně levné oproti kamenným obchodům a cenově srovnatelné s ostatními internetovými obchody.
    • Chyba v komunikaci byla svedena na zásilkovou službu DPD, ale ani na prodejně společnosti, kde jsem si nakonec zboží vyzvedl nic nevěděli a museli telefonovat své kolegyni, která vše vysvětlovala.

Zboží jsem objednal 25.11.14 a zaplatil online kartou. Měl jsem si ho vyzvednout v uložence DPD a potřeboval jsem ho nejpozději 5.12.14. Do 5.12. mě nikdo nekontaktoval, pouze přišel mail, že bylo zboží zaplaceno a že budu dále informován. 5.12. jsem volal do obchodu, kde je zboží. Odpověď byla trochu zarážející - od DPD měli v systému informaci, že bylo zboží převzato zákazníkem. Ale že se nemám strachovat, to DPD dělá často a pak se problém řeší zpětně!!! A že si tam mám zavolat, leč číslo nemají a že mi mohou dát adresu! A že je divné, že se mi DPD neozvalo, že si to už pak řeší sami. Požádal jsem je, aby volali oni, že chyba není na mé straně, tak proč si mám vše zjišťovat já?! Nakonec jsem volal také a slečnu jsem předběhl, na DPD mi řekli, že z uloženky je zboží vráceno s informací, že zákazník zboží odmítl bez udání důvodu... Paráda, ani jsem nevěděl, že tam zboží je a odmítl jsem ho. Se slečnou ze SEVTu jsem se tedy domluvil, že si ho sám vyzvednu na jejich prodejně v Praze a odečtou mi dopravné. Na prodejně však tuto informaci nikdo nepředal a dívali se na mě jako na exota. Podotýkám, že jsem byl trpělivý. Po telefonickém hovoru s centrálou mi již zboží předali a po dalším telefonátu mi vrátili i to dopravné, o které jsem si musel říci.
    Kdybych to měl shrnout, šlo o chybu v komunikaci, která znepříjemnila pouze cestu ke zboží. Nejspíš se takováto věc občas stane a není (snad) každodenní. Proto bych na tento internetový obchod zcela nezanevřel.

• nákup na jednom místě
    • dodání zboží
    • široký sortiment

• sortiment, který jsem jinde nenašla
    • nemá

pokud chcete kvalitní zboží, tak nakupujte v SEVTu

• Objednávka byla pro školu s platbou na fakturu. Přišlo jako dobírka.

obchod doporučuji
    vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti
    rychlé dodání zboží

• Pěkná a levná dět. povlečení
    • Neznám

Vyzkoušela jsem, spokojenost, každý si musí vyzkoušet sám

• Rychlost dodání, dobrá cena

Zboží za dobrou cenu dorazilo hned druhý den po objednání.

• velký výběr zboží
    • internetový obchod
    • osobní odběr

zboží na skladě, které jsem jinde nesehnala
    ochotná obsluha

• Velký výběr zboží.
    • Přehledné stránky.
    • Dobré ceny.
    • Dobrá komunikace s obchodem.

Obchod mohu jen doporučit. Vše přišlo v pořádku. Překvapila mě mile i doba dodání, dostala jsem zboží ani ne do týdne, přestože jsem objednávala mimo jiné i jednu věc, kterou měli mít skladem do týdne, takže jsem nečekala, že mi balík přijde dřív.

• velký rozsah nabízeného zboží
    • vyhledávání

• Mohu si vybrat v klidu doma.
    • Žádné jsem zatím nezaznamenala.

Je to super pro nerozhodného člověka který potřebuje na nákup čas.

Objednala jsem si keramické anděly na dorazily v pořádku v bublinkové fólii, dostatečně zabalené.

• - široký sortiment
    • - bezbariérový vstup do brněnské prodejny
    • -

• Pro první nákup je při registraci nabízena sleva 100kc. Ta však dorazila az po několika hodinách od zahájení objednávky, tzn. Nešlo ji reálne využít. Pokud je to úmysl, pak ma tato sleva přesně opačný efekt než ma mít, pokud je to chyba, tak je záhodno ji brzy opravit. U me toto vedlo tomu, ze přiste zvolím jiný obchod, kde nenabízí něco, co nedokáží splnit.