• nakoupil v obchodě SETTA před 1 měsícem

• ochota poradit
  • nakoupil v obchodě SETTA před 2 měsíci

Velmi ochotná pracovnice, což se již dnes málo vidí

• nakoupil v obchodě SETTA před 9 měsíci

• perfektní komunikace, rychlost dodávky
  • nakoupil v obchodě SETTA před 10 měsíci

Skvělá komunikace s obchodem. Ale dodané zboží nebylo úplně v pořádku. Ale to je spíše problém subdodavatele obchodu.

• nakoupil v obchodě SETTA před 1 rokem

• Přehlednost- ke zboží nabízí hned příslušenství, což většina obchodů nenabízí. Pro laika je toto moc užitečné. Dále je to cena, rychlost dodání a doprava zdarma.
    • nenašla jsem

Velice doporučuji pro přehlednost například příslušenství , které se nemusí shánět v jiných obchodech a informace naleznete hned na stránce s vybraným produktem.

• nakoupil v obchodě SETTA před 1 rokem

Digestoř nebyla evidentně v originál balení-chybělo polepení ochrannou folií a a byla i místy poškrábaná. Pokud nebyla používána, tak minimálně byla rozbalena...

• nakoupil v obchodě SETTA před 1 rokem

Děkuji, ušetřily jste mi 4500,- Kč. Produkt FABER - sada EVJ 4 je jen řádně předražená plechová bedna. Už mám vyrobenou vlastní. Výrobní cena 500,-Kč.

• nakoupil v obchodě SETTA před 2 lety

- skúsenosť s doručovacou službou dpd negatívna - nikde nebolo uvedené, že s hmotnosťou nad 20 kg balík neprevezmú v pickup-e (hmotnosť produktu uvedená ako 15 kg, absolútne netuším, kde balík nabral 23 kg)
    - z DPD mi telefonovala naozaj nepríjemná pani a oznámila mi túto skutočnosť...dohodli sme sa na doručení na adresu, pričom ma mali informovať sms o čase doručenia, žiadna sms neprišla
    - pozitívne hodnotím, že pani z obchodu SETTA sa snažila telefonicky zistiť aspoň nejaké informácie

• nakoupil v obchodě SETTA před 2 lety

• Dobrý výběr, na webu mají dobré praktické rady, jak digestoř vybrat, nainstalovat a provozovat, perfektní komunikace, rychlé dodání - jsem nadšen.
    • V radách pro výběr Setta uvádí, že nejdůležitejším kritériem je výkon v m3, bylo proto určitě dobré umožnit podle této hodnoty filtrovat nabídku e-shopu. To není slabina, spíš návrh pro vylepšení - informací o výrobcích tento e-shop uvádí zdaleka nejvíce a nejpřehledněji ze všech dodavatelů, jejichž nabídky jsem prošel.

Výborný obchod, vřele doporučuji!

• Rychlost odeslání.
    • nevím

• Skvělá cena.
    • Přehledné webové stránky.
    • Bezproblémová a rychlá doprava.
    • Zatím nezjištěny.

Ačkoliv je to můj první nákup v tomto obchodě, jsem mile překvapen cenami i dodávkou zboží, která proběhla obratem.
    Nákup v tomto obchodě doporučuji.

naprostá spokojenost

OK

• nakoupil v obchodě SETTA před 2 lety

Kéž by byly všechny obchody takové.

profesionální přístup

• nakoupil v obchodě SETTA před 3 lety

• Přehledná a rozsáhlá nabídka, rychlé doručení.
    • Snadný výběr zboží, které jsem v dalších obchodech obtížně hledal a často nenašel.
    • Též cena byla dobrá.
    • Nepozoroval jsem slabinu

Rychlý a dobrý nákup. Dobrá internetová komunikace. Dobrá cena. Rychlé doručení.

Doporučuji dalším nakupujícím.

• nakoupil v obchodě SETTA před 3 lety

• Rychlost, nákup z domu, výběr z mnoha druhů spotřebičů.
    • Nevím o žádných

Nakoupila jsem poprvé a vše bylo vpořádku.

• Nízké ceny.
    • Dárek v hodnotě 1500,-je pochopitelně trik. Přišly 2 nevkusné vázy a jedna z nich byla rozbitá.

Reakce obchodu SETTA

Jedná se zřejmě o omyl. Náš e-shop se zabývá prodejem spotřebičů a výše popisovaný dárek k nákupu nenabízíme. Došlo pravděpodobně k chybné identifikaci obchodu zákazníkem.

• Široký výběr
    • Velké slevy
    • Nevím

Prohlédnout celou nabídku a vybrat si

• Nízké ceny, zajímavé zboží