• Oceňuji popis zbzboží, rychlost vyřízení objednávky

• Rychlé doručení

Dodávka nebyla kompletní,ale obchod reagoval rychle.Jsem velmi spokojen.

rychlost dodání

• Rychlé doručení

Zboží (filtr do digestoře) na eshopu vedeno jako "skladem", po objednání mi bylo řečeno, že filtr skladem není a navrhli náhradní typ filtru (ještě jsem se znovu ptal, zda opravdu bude pasovat do digestoře konkrétního typu); filtr dorazil a do digestoře nepasuje (úplně jiná velikost). Velice neprofesionální, nemohu doporučit

rychlost dodáni

Vše - objednávka, dovoz i doručení = OK a v krátkém čase.Děkuji.

Zboží údajně není na skladě, snad bude za 10 týdnů!!

• Obchod komunikuje, sami upozornuji na veci, ktere by nas nenapadly, doporucuji, maji skutecny zajem na spokojenosti zakaznika.

Odbornici, kteri maji zajem na spokojenosti zakaznika.

• Dobrá komunikace a rychlé dodání.

• dobré ceny
    • rychlá reakce na dotaz
    • příjemné vystupování

Nakupoval jsem, zde poprvé. S kýmkoliv jsem telefonicky mluvil, tak vždy bylo jednání velice příjemné. Škoda jen, že nemají, mimo digestoře a varné desky, další spotřebiče pro kuchyň atd. Vzhledem k jejich vstřícnému přístupu bych zde utratil rád i více peněz.

• rychlá komunikace, rychlé vyřízení objednávky

Velmi ochotná pracovnice, což se již dnes málo vidí

• perfektní komunikace, rychlost dodávky

Skvělá komunikace s obchodem. Ale dodané zboží nebylo úplně v pořádku. Ale to je spíše problém subdodavatele obchodu.

• Přehlednost- ke zboží nabízí hned příslušenství, což většina obchodů nenabízí. Pro laika je toto moc užitečné. Dále je to cena, rychlost dodání a doprava zdarma.
    • nenašla jsem

Velice doporučuji pro přehlednost například příslušenství , které se nemusí shánět v jiných obchodech a informace naleznete hned na stránce s vybraným produktem.

Digestoř nebyla evidentně v originál balení-chybělo polepení ochrannou folií a a byla i místy poškrábaná. Pokud nebyla používána, tak minimálně byla rozbalena...

Děkuji, ušetřily jste mi 4500,- Kč. Produkt FABER - sada EVJ 4 je jen řádně předražená plechová bedna. Už mám vyrobenou vlastní. Výrobní cena 500,-Kč.

- skúsenosť s doručovacou službou dpd negatívna - nikde nebolo uvedené, že s hmotnosťou nad 20 kg balík neprevezmú v pickup-e (hmotnosť produktu uvedená ako 15 kg, absolútne netuším, kde balík nabral 23 kg)
    - z DPD mi telefonovala naozaj nepríjemná pani a oznámila mi túto skutočnosť...dohodli sme sa na doručení na adresu, pričom ma mali informovať sms o čase doručenia, žiadna sms neprišla
    - pozitívne hodnotím, že pani z obchodu SETTA sa snažila telefonicky zistiť aspoň nejaké informácie