vubec nekomunikují

• Objednávka před 7 dny. Zaplaceno převodem. Z obchodu žádný emal, nic. Ani odpověď na dotaz. Kontaktní telefon ne zvedají.

• Nekomunikují za 15 dní od objednávky se nikdo neozval.
    • Nic neplaťte předem.

• objednané zboží nedorazilo (naštěstí na dobírku), kontaktní tel. nefunkční, na email nereagují

Celkově se to jeví jako podvodný e-shop.

Po 12 dnech ani po opětovném dotazu emailem na dodání zboží nikdo nereagoval , mobil nedostupný. Opravdu nedoporučuji.

• naprosto žádná komunikace, budu rád, jestli dostanu zpět své peníze

• žádná, nedoporučuji
    • zboží ani po měsíci nedorazilo
    • nekomunikují
    • telefon nefunguje
    • nereagují ani po urgenci

Nevím co to znamená.

obchod nekomunikoval ,neodpovídal na emaily, proto jsme zrušili objednávku

• Čekám 12 dnů na reakci, pořád nic!!

• Dostal jsem pouze email potvrzující přijetí objednávky. Od té doby Nulová komunikace, Telefon nedostupný, po víc než týdnu žádné informace o objednávce, tak jsem ji emailem zrušil, potvrzeni jsem nedostal. V době objednávky eshop hlásil že všechny položky jsou skladem.

Čekáš zbytečně telefon vypnutý

• Zboží mělo jiné rozměry, obchod na reklamaci 14dni nereaguje

• Zatím samé nevýhody.Obchod nekomunikuje od okamžiku zaplacení zboží převodem.

Nevím co si myslet!!!Zboží nikde,bylo zaplaceno převodem a od toho okmžiku obchod nekomunikuje.Ještě tři dny počkám a pak se obrátím na orgány,PČR,obch.inspekce atd.

• Bohužel zboží mi nebylo dodáno do dneška, obchod nekomunikuje na můj dotaz o dodání!

Naprosto příšerný obchod, který nereaguje vůbec na nic. Zboží nedorazilo, telefon nikdo nezvedá... dávejte si všichni pozor!!!!!

• zboží uhrazeno, nedošlo
    • nulová komunikace

ŽALOBA !!!

• Zboží nedorazilo a nikdo mne nekontaktoval pokud mi tuto obědnávku z nějakého důvodu zrušil.Nejsem spokojený s tímto jednáním.

• Nejsou schopni zvládnout zpracovat objednávku ani po vícenásobné telefonické urgenci.
    • Obchod asi zkrachoval. Nereaguje na nic.