• Rychlé dodání kvalitního výrobku.

Perfektní přístup. Sháněl jsem těsnění na filtr, na e-shopu nebylo. Po telefonické dohodě bylo zboží zařazeno (majitel dokonce poslal SMS, ze mu to "trvá" trochu déle - cca 15 minut :) ), poté poslán mail přímo na zboží, které jsem potřeboval. Majitel volal zpět, jestli je vše v pořádku, objednávku jsme dokončili po telefonu. Zboží dorazilo druhý den do z-boxu. Vše perfektně zabalené, dokonce s krásným dárkem zdarma.

Výborný prodejce, děkuji vám všem.

• komunikacia, rýchlosť

• Během pár dnů zboží doma
    • V balení jsem našel i příjemné a užitečné překvapení

Obchod - BEZVA.
    Zásilkovna trochu drhla, nedovezla v termínu na adresu, tak jsem si to na
    zásilkovně vyzvedl sám.
    S pozdravem.
    František Šín

• Vše skladem

• Dobré tak akorát na zvýšení krevního tlaku.
    • Dodací lhůta, korektnost, úroveň komunikace - na moje námitky vůči nekorektní komunikaci mi bylo z obchodu sděleno, že na to majitel jebe, má objednávky za desetitisíce a moje není důležitá.

Objednávku jsem učinil 25.11. a cca po 2 týdnech upozornil na nedodání zboží - byl jsem ujištěn o odeslání. Po dalším týdnu jsem znovu urgoval a za mé přítomnosti na telefonu byla zásilka dohledána - nedopatření, záměna, neodesláno. Žádal jsem o urychlené odeslání s dodáním do 24 hodin - Obchodní balík ČP. Po dalších dvou dnech SMS o odeslání balíku běžným způsobem - dodání do 3 dnů.
    Nekorektní komunikace, úroveň jednání, urážení zákazníka. V žádném případě nelze doporučit.