Obchod prostřednictvím zveřejněného e-mailu nekomunikuje, i když je objednané zboží zaplaceno.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

je nám velice líto, že Vaše objednávka nebyla doposud vyřízena, a že jsme Vás včas nekontaktovali.

• Do dnes nic nedorazilo nejspíš podvodníci.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, velice se omlouváme, že jsme Vás včas neinformovali o pozdějším termínu odeslání. Neměli jsme dostatečné informace o naskladnění zboží. Přijměte naši omluvu za vzniklou situaci,

Tým Septa.cz

Před 12 dny jsem si objednal a zaplatil boty, ale stále mi nebyly doručeny.Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

dne 26.4. jste od nás obdržel email, že zboží zasíláme, 27.4 balík jsme předali dopravci, pokud jste zásilku ještě neobdržel, obraťte se na přepravní služby DPD. Omlouváme se za vzniklé komplikace,
    Tým Septa.cz

• Zboží dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se, že jsme vás včas neinformovali, jedná se o zimní obuv, která se zasílá z centrálního skladu a jejich termín dodání se tím prodloužil, snažíme o co nejrychlejší řešení.

Tým Septa.cz

Místo zboží zatím přišel jenom tenhle trapný dotazník jak jsem spokojený se zbožím které mi doposud nebylo doručeno ač bylo uhrazeno.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, je nám velice líto, že jsme vám objednávku ještě neposlali, jak už vám bylo emailem napsáno, zboží jsme u dodavatele včas objednali, ale naše objednávka z nějakého neznámého důvodu neprošla do jejich obj. systému.
    Omlouváme se za komplikace.
    Tým Septa.cz

• Dlouhá dodací lhůta u zboží uvedeného skladem v počtu 10 kusů. Zboží, které není uvedeno skladem ve větším počtu kusů bych ani neobjednával.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

bohužel ne všechno zboží je u nás skladováno . Dodavatel z důvodu stěhování skladů a státního svátku měl delší termín doručení zboží. Omlouváme se, že jsme vás včas neinformovali.

Nicméně i přesto děkujeme za recenzi, která nám může sloužit ke zlepšení našich služeb.

• Objednal jsem si XL a přišlo mi l

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, poslali jsme vám, to co jste si objednal a to byla velikost L, když by vám přišla velikost XL, tak to by jsme se samozřejmě omluvili za chybu, při tolika množství odesílaných balíčků se to mohlo bohužel stát, nejsme roboti a správnou velikost jsme vám mohli zaslat na vaší žádost.

Tým Septa.cz

• Přehledný výběr na webových stránkách.

Nebylo to nejrychlejší dodání, po otevření jsem se zhrozil, bylo tam všechmo, ale zároveň i tekuté mýdlo, které nebylo dotažené a vylilo se do krabice i na zboží, dodací list nečitelný a vše slizké od mýdla.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, zboží vám bylo odesláno od zaplacení do 5-ti pracovních dnů, bohužel za to, že dopravce neumí zacházet s přepravovaných balíčkem nemůžeme, proto nás mrzí vaše recenze na náš obchod.

Tým Septa.cz

Zboží, které jsem si objednal mělo dorazit do sedmi dnů (po zaplacení na jejich účet). Po 10. dnech jsem se ozval kdy mi zboží dorazí, načež mi bylo sděleno, že zboží již není, a nebude. (dostali zaplaceno, tak co by se starali s oznámením).
    Poté co jsem si vybral jiné zboží ve stejné cenové hladině (zboží které bych si jinak nekoupil) mi bylo sděleno, že toto zboží bylo odesláno. Je to 5. dní, a nic. Vzhledem k tomu, že šlo o zimní doplněk, a je skoro konec Ledna, obávám se, že si ho moc neužiju.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den, na webových stránkách byla tučným a velkým písmem informace, že do 10.1. 2022 je eshop zavřený a pouze přijímáme objednávky. 14.1. vám bylo zasláno alternativní zboží. Zdržení bylo bohužel u dopravce. Nicméně dodání bylo ale samozřejmě velice dlouhé, za což se omlouváme.

• Robia si z kupujuceho srandu

Predávaju tovar, aby si robili z kupujuceho srandu.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den. Tato obuv byla v doprodeji - za cenu 148 Kč. Informace o dostupnosti získáváme od výrobce a k jejich aktualizaci dochází cca 4x denně. Tzn. že nejsme bohužel v každou chvíli schopni garantovat, že informace o dostupnosti je aktuální. A většinou při takové slevě a pár kusech na skladě k tomuto může dojít. Je nám to líto, nicméně více než informovat vás vzápětí o nedostupnosti jsme nemohli udělat.

• zboží zatim nedošlo!!!!

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dobrý den. Od dodavatele nám chodila informace, že zboží dorazí. Nakonec nám však bylo s omluvou oznámeno, že již obuv nebude k dodání. V této době bohužel celkem častý případ. Zákazníkovi se tímto omlouváme.

Po 9 dnech od dotazu, kde je zásilka se mi ozvali, že jeden druh z 6ti druhů pracovních rukavic bude na skladě až v říjnu, že nemohli dodávku zatím vyexpedovat.... To jako chtěli čekat až do října a zákazníka vůbec neinformovat? Domluvili jsme se, že rukavice pošlou i když není kompletní. Je 14 dní od objednávky a rukavice pro zaměstnance, kteří je potřebují, stále nemáme.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

v této době je bohužel situace taková, že výrobce či dovozce deklaruje dodání určitých položek na jisté datum a v den dodání se změní datum dodání klidně o další 3 měsíce. V takových případech nemáme bohužel jinou možnost, než nabídnout náhradu nebo položku zákazníkovi zrušit.

• Dlouhé vyřizování objednávky
    • Po odečtu chybějícího zboží naúčtováno poštovné
    • Neustálé urgence o dořešení
    • Nejsou uvedené pravdivé, aktuální stavy zboží

Objednáváno podruhé a pokaždé není skladem vše, jak je aktuálně u zboží uvedeno. Momentálně mám objednávku zaplacenou 15 dní, po zaurgování bylo zjištěno, že vlastně všechno objednané nelze sehnat a na něco by se zase dál v klidu čekalo.. Ani v jednom případě nebylo doručeno vše, tudíž bylo doúčtováno samozřejmě navíc i poštovné. A pozor, po informaci, že zbylé zboží je připraveno k předání, tak se zase dál čeká několik dní jen na předání dopravci. Hotová katastrofa. Doufám, že už víckrát nenaletím.

• žádná komunikace, žádné info o termínu dodání
    • U bot je napsáno skladem,ale oznámili mi,že přijdou až za měsíc od objednání
  • Objednala som si pracovne topanky c.38 neskor mi prisiel mail ze mi posielaju cislo 39 lebo je to jedine co maju a dalsi den ze objednavku zrusili. Stale cakam na vratenie penazi.

Obchod vrátil peníze

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

Dodavatel již položku doprodává a zákazník byl obratem obeznámen, že položka se nedá dodat. Vrácení peněz, ještě bez zbytečného odkladu, vidíme jako + a nevíme proč to zákazník bere jako nevýhodu!

Co ještě dodat ?

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

na stránkách jsme zákazníky informovali, že je eshop mezi svátky zavřený a bude se otevírat po inventurách 10.1.2021. Vaše objednávka z 31.12.2020 mohla být tedy vyřizována od 10.1.2021. Zboží s dostupností "do týdne" může být tedy logicky vyřizováno až první pracovní den po otevření. Všechny tyto informace vám byly poskytnuty na úvodní straně tučným písmem. Bohužel jste nečetl správně.

Zda obchod doporučit?? Nevim ,každý má možná jinou zkušenost ale už skoro měsíc čekám na zboží které psali že je skladem a zatím mi nic neposlali ? Když jsem tam volala snažili se že to vyřídí co nejrychleji ale bohužel už je to dalších 14 dní...
    Asi to vyřídí ale kdy?Na jaře? :-(

Zboží není skladem, po 14 dnech ze tří položek dodány dvě.

Reakce obchodu Septa Trade s.r.o.

u zimních bot Winter Frost bohužel dodavatel podával protichůdné informace o dodání. Zakázku se snažíme raději vyřídit celou i za cenu, že bude dodána později. Proto došlo ke zdržení, za což se omlouváme.