Boty špatně ušité každá bota jinač šitá...nedoporučují

• Nedodržení dodacích podmínek
    • Nutnost připlácet platbu na místě

Škoda,že obchod rovnou na svých stránkách nepíše,že zboží není skladem,ale že máme čekat měsíc na dodání.

Reakce obchodu SELMA STEEL

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a omlouváme se za komplikace. Dostupnost je automaticky uvedena po výběru varianty a je zde buď skladem nebo na objednání 1-4 týdny. Může se však stát, že se při souběhu objednávek zboží vyprodá. Hned však zákazníka kontaktujeme telefonicky s dodací lhůtou a je na něm, pokud chce počkat nebo objednávku zrušit.

Hezký den a děkujeme za pochopení...
    Votava O.

Foto se absolutně neshoduje s realitou. Boty Steel....., katastrofa. Vypadaly jak špatný fejk. Divně šitý, divná kůže....., takový drahý holiny.

• Jedna bota byla špatne udelaná. Špatne našponovaná kůže na oceli...kůže byla zvlnená...vypadá to na pohled hrozne!

Reakce obchodu SELMA STEEL

tak to nás mrzí, každý pár se snažíme před odesláním ještě kontrolovat, tak jsme museli něco překouknout :-( Obuv můžete dle obchodních podmínek vrátit zpět a můžeme Vám zaslat jiný pár.

Hezký den

Zboží bylo doručeno sice včas, ale uvnitř bot,které jsem objednala dceři pod stromeček, vylézaly nějaké cvočky nebo šroubky. Zboží budu proto reklamovat. Snad úspěšně.

Reakce obchodu SELMA STEEL

tak to nás mrzí. Každou obuv před odesláním kontrolujeme, aby byla v perfektním stavu, tak nevím, jestli jsme něco přehlédli :-( Ale vůbec tedy netuším, jak by se dostali šroubky nebo cvočky dovnitř obuvi. To se ještě nestalo. Podíváme se samozřejmě na to. Každopádně zboží můžete v předepsané lhůtě vrátit a vyměníme nebo vrátíme peníze, aby byla spokojenost :-)

• neaktualizovaný web

Reakce obchodu SELMA STEEL

omlouváme se. Bohužel se občas stane, že se zboží vyprodá před aktualizací. Jedná se o minimum případů, ale stát se může :-( V takovém případě dáváme co nejdříve vědět, že produkt byl vyprodán a kdy bude případně opět na skladě. Hned po novém roce máme v plánu nový systém a bude docházet k aktualizaci několikrát denně.

Děkujeme za pochopení

Zachovejte přízeň :-D

Nebyl vyrobek.

Reakce obchodu SELMA STEEL

omlouváme se za nedostupnost výrobku, který byl vyprodán těsně před obdržením Vaší objednávky. Nyní již máme web pravidelně aktualizovaný.

• Krabice přišla poničená
    • Viditelně zatrhle nitky
    • Špatně ořezaný jazyk je to viditelné na první pohled

Nikdy více, kdo chcete KVALITNÍ steelky tak tady je rozhodně nesezenete
    Zboží vypadá jak z tržnice
    Bohužel jsem je už vyzkoušela tak nemohu vrátit

Reakce obchodu SELMA STEEL

tak to nás velmi mrzí, že se Vám nelíbí dodaný pár. My se snažíme vše před odesláním zkontrolovat, aby bylo zboží vždy v maximálním pořádku. Pokud se přehlédneme, tak má zákazník nárok na výměnu zboží, či vrácení peněz do 14 dnů dle obchodních podmínek. Jinak Vás mohu ujistit, že zboží je originál Steel a stejné jako ve všech obchodech, akorát že u nás je většinou nejlevnější :-) Dle celkového hodnocení je zjevné, že KVALITNÍ Steelky se u nás rozhodně seženou, včetně rychlé komunikace a dopravy a pokud se objeví problém, tak jej řešíme, protože chceme spokojeného zákazníka. Zašlete tedy prosím do mailu fotky obuvi, mrkneme na to a třeba ještě něco dodatečně vymyslíme :-)

Hezký den :-)

Po více jak měsíci jsem objednávku zrušila. Zboží bylo na objednávku.....dodání do 4 týdnů. Ale ani po víc jak měsíci mi nebyli z obchodu schopni říci přesné datum dodání. Ty stejné boty jsem objednala jinde a třetí den od objednání jsem je měla doma.

Reakce obchodu SELMA STEEL

děkujeme za hodnocení. Bohužel byla u produktu 4 týdenní dodací lhůta. Tzn., že produkt se vyprodal, ale byl již objednaný a čeká se na dodání, které se bohužel opozdilo a i když většinou přijde zboží i dříve, tentokrát to bylo naopak :-(
    Produkty označené skladem odesíláme následující den a další den jsou u zákazníka.

Omlouváme se za komplikace

tým selma-steel.cz

• Mají boty
    • Uvádějí zboží skladem ale skladem ho nemají

Vzhledem k mylným informacím uvedeným na stránkách tak nejsem vůbec spokojená a příště si rozmyslim zda ještě něco objednám a zda objednávku nezruším....

Reakce obchodu SELMA STEEL

rozhodně neplatí, že úmyslně uvádíme zboží skladem, které nemáme. Máme také prodejny a občas se stane, že se poslední pár vyprodá, než stihneme aktualizovat web.
    Ohledně komunikace - kontaktovali jsme Vás, že jeden pár z Vaší objednávky se bohužel vyprodal a domluvili jsme se, že jej zašleme ihned, až jej znovu naskladníme. Pár, který byl skladem jsme odeslali následující pracovní den po odeslání objednávky. Komunikujeme s Vámi pravidelně, naposledy včera během dne, tak upřímně nerozumím hodnocení, jak celkovému, tak kvalitě komunikace. Samozřejmě máte plné právo na storno objednávky, ale věřím, že obuv přijde co nejdříve a budete spokojená :-)

www.selma-steel.cz

• Bohuzel
    • Vse spatne!

Je mi to lito, ale toto byla vazne otresna zkusenost. Objednam boty, ktere jsou uvadene skladem, nacez mi napisou, ze boty nejsou. Na eshopu jsou ovsem dale uvadene jako skladem. Objednavku tedy po par dnech zrusim, nacez mi napisou, ze teda boty skladem jiz jsou. Objednavku potvrdim znovu a znovu mi
    napisou, ze boty skladem opet nejsou! Vazne uz jak u blbecku na dvorecku. Mrzi me to ale obchod vazne nedoporucuji!!!

Reakce obchodu SELMA STEEL

Dobrý den, uvedl bych situaci na pravou míru. Skutečně obuv nebyla skladem, proto jsme hned informovali zákazníka, který objednávku zrušil. Následně došla od výrobce dlouho očekávaná dodávka obuvi. Kontaktovali jsme zákazníka, jestli bude mít o obuv stále zájem. Odpověď však po delší čas nepřišla a mezitím jsme opět obdrželi objednávku, obuv prodali a pak se nám paní opět ozvala. Samozřejmě se omlouváme za komplikace. Krásné Vánoce :-)

• Pekné a moderné modely na výber
    • Kurierska služba, prepravujuca tovar na Slovensku.

Topánky prišli krásne, naozaj farba neskutočne pekná, ALE! Kuriér mi zavolal s arogantným tónom a keď som mu vysvetlila, že žiaľ som v práci, či by bol tak láskavý a ochotný mi to priniesť na inú adresu (ktorá bola 7 min. autom od predošlej), tak sa mi začal smiať, že áno, ale o 11tej večer. Stále som si z toho nerobila ťažkú hlavu, veď asi má zlú náladu. Nakoniec mi povedal drzo do telefónu, že keď ma prezvoni, mám prísť na hlavnú cestu!? A treskol mi telefón. Prišli dvaja páni v starej bielej neoznačenej dodávke, z ktorej jeden vyskočil, ani mú, ani bú a keď som mu podala peniaze a slušne povedala dovi, ešte odvrkol dopo. Takže len skrz túto skúsenosť s kurierskou službou si viac z tohto eshopu neobjednam. Myslím si, že ak si platím kariéra, má mi to priniesť až domov a nie, aby si on určoval, kam si mám pre balíček chodiť.

Reakce obchodu SELMA STEEL

Dobrý den, myslím, že tuto výtku byste měla směřovat na konkrétní osobu, která Vám balík doručovala. Obecně k doručení používáme osvědčeného přepravce, se kterým jsme my i zákazníci velmi spokojeni. Nízké ceny a rychlé dodání. Dobré je, že jste se nakonec domluvili a zboží bylo doručeno. Pokud byste se v daný den nedomluvili, tak by kurýr nabídl dodání další den. Drzost řidiče neomlouvá. Ale řidiči jsou pod tlakem, aby rozvoz stihli. A když mají jet 14 minut mimo trasu na změněnou adresu, tak to není málo. Tato zkušenost se Vám může přihodit u kteréhokoliv přepravce, jelikož je to o jednotlivých lidech. Snad budete mít příští nákup větší štěstí na doručení.