Nedodáno, zboží nebylo dostupné.

Reakce obchodu SELKO

Zboží nebylo skladem, a takto to bylo uvedeno na eshopu. Snažíme se vývoj skladu předvídat, ale když zákazníci některý výrobek nečekaně vykoupí, určitou dobu trvá než jej naskladníme. Bohužel nedokážeme mít při našem objemu položek 100% skladem. Jedná se o korejský výrobek, jehož dovoz trvá velmi dlouho. V tomto případě se jednalo o výhřevnou lampu, která má mnoho alternativ, a jednu prakticky shodnou. Zákazník však nechtěl o náhradě nic vědět.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

krabičky nevalné pověsti, potrhaná a zboží spíše po prvním použití , vyhodím, velké zklamání

Reakce obchodu SELKO

Zákazník si zakoupil současně jiné zboží z jiného obchodu, a omylem uvedl zápis k tomuto nákupu. Po realizaci potřebných formalit ze strany zákazníka, které uvedou věc na pravou míru Heureka tuto chybnou recenzi stáhne.

• Nejprve bylo dodáno jiné zboží, po urgenci bylo vyměněno.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Produkt na fotografii se zasadne lisi od dodaneho. Navic dodane zbozi nese znamky pouziteho - jako jsou vyrazne skrabance.

Reakce obchodu SELKO

Chápeme, že krycí lišty na kabel výhřevných desek TD230 ze surového odlitého laminátu nevypadají vzhledové nejlépe a někdy na nich separační hmota zanechá šmouhy. Výrobce navíc zabrušuje nerovnosti, tudíž mouhou budit dojem škrábanců.
    Je nutné dodat, že tak jako uvedené výhřevné desky, tak i tyto lišty jsou původně určeny do náročných podmínek stájí pro prasata, kde jde primárně o funkci, spolehlivost a odolnost.
    Přes tyto nedostatky na kráse tyto výrobky dominuji na trhu, protože poskytují výborné užitné vlastnosti i pro chov jiných zvířat.
    Správná je Vaše připomínka, že by fotografie měla lépe vystihovat skutečný stav. Doplnime fotografii více lišt, která by tomuto požadavku lépe vyhohovovala.
    Váš Selkotým

• Inzerují s měsíčním dodání

Reakce obchodu SELKO

V tomto případě se domníváme, že negativní hodnocení obchodu není oprávněné. V současné epidemiologické situaci, kdy ani ve státní zdravotním sektoru nejsou ochranné pomůcky plně k dispozici, je pochopitelná delší dodací lhůta. Jedná se o levné ochranné roušky a bohužel nám dodavatel potvrdil dodací lhůtu koncem března 2020. Toto jsme, jak sama píšete, uvedli na eshopu. Takže komu tato lhůta nevyhovuje roušky jednoduše neobjedná.
    Váš Selkotým

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží bylo dodáno v katastrofálním stavu. Na to jak je kurník pro slepice těžký (cca 40 kg) byl zabalen jen v kartonu. Dovezeno to bylo v katastrofálním stavu, karton roztrhaný a už bylo vidět odřené a vyrvané laťky. Dopravce mi tedy řekl, že do 3 dnů můžu zboží reklamovat. Můžete namítat, že jsem zboží neměla ani zaplatit a přijmout, ale radost mého syna, že mu kurník konečně přišel byla přednější. I když jsme museli koupit nové panty na otvírání a převrtat!!!
    Proto Vám jako prodejci doporučuji požadovat po výrobci lepší balení, zabalit každý díl zvlášť do fólie a lepší karton.

Reakce obchodu SELKO

Velice nás mrzí a omlouváme se, že Vám přišel kurník poškozený dopravou. Dopravci se zasilkami zachází dost nešetrně. Bohužel, doposud se nám nepodařilo docílit změny balení u výrobce. Škoda, že jste u nás výrobek nereklamovala, během dvou dnů byste dostala nový. Pokud jste se rozhodla si výrobek poškozený dopravou ponechat, existuje možnost slevy, kterou Vám nyní nabídneme, a věříme, že aspoň takto vykompenzujeme škodu, která Vám vznikla.
    Váš SELKOtým