• Kosmetický stolek ulepený od lepidla, špinavý - nejde umýt polámaný, nestabilní. Velká nespokojenost.

Vše prtoběhlo v pořádku,doporučuji

S nákupem jsem spokojená.

Zboží dorazilo od objednání za 5 dní

• rychlý nákup

• Koupila jsem elektrické auto pro vnoucka,jsme zněj nadšený
    • Žádné

Působí jako český obchod. Potvrzen objednávky obsahuje DPH. Po obdržení faktury zjistíte že se jedná o Polský obchod. Jen tokový malý podvod na zákazníky. Toto podporovat do budoucnosti nelze.

• Elektrocentrála je tichá
    • Konečně jede jak má
    • Zboží odeslali do přepravy až po telefonickém upomínce cca po 4 dnech.

Po doplnění oleje a benzínu následovalo asi 20 min marného startováni. Po překontrolování svíčky a následném rozdělání benzínového “kohoutku” jsem zjistil, že je uvnitř špatně nasazená těsnící gumka, která se prosekla a zacpala jeho přívod.

• Rychle dodání

Zatím nevyzkoušeno, ale vypadá dobře

Prodejce ví a zná a nepochybně má výtečné ceny! Nelze (u mne jinak!), než li pochválit!

• Nabízí zboží za nižší cenu
    • Přišlo jiné zboží, než bylo objednáno

Reakce obchodu segu.cz

Vždy posíláme zboží shodné s parametry uváděnými na našich internetových stránkách.
    Pokud zboží zákazníkovi nevyhovuje, může jej vrátit (odstoupit od kupní smlouvy).
    Zaplatil jste částku bez DPH. Neplatil jste DPH.
    Plátcům DPH zasíláme zboží ponížené o DPH, takže vaše tvrzení, které jste napsal, se nezakládá na pravdě.
    Děkujeme za pochopení.

S pozdravem obchod SEGU.cz

• pokud se nic nepodělá tak je to super, ale zboží levné a tomu odpovídá i kvalita, takže po prvním použití je třeba reklamovat, ale obchod nekomunikuje

- slibovali dárek - dorazila jen část dárku
    - zvedák na auto nezvedal, jak by měl - tak jsem ho chtěl reklamovat na telefon se dovolat nedá, z emailu došla automatická odpověď že se to má někam poslat, poslal jsem to tam a vyčkával, měsíc se nic nedělo, volal a mejloval jsem znovu žádná reakce
    - dál jsem koupil křovinořez na štítku na stroji jsou úplně jiné parametry než v obchodě konkrétně (podle kterých jsem to kupoval) se jedná o výkon, který je pro křovinořez klíčovým parametrem, křovinořez se začal rozpadat, ale zatím jsem jej na reklamaci neposlal, protože to vypadá, že bych neměl ani peníze ani křovinořez.

- po zveřejnění této recenze přišla odpověď na email, kde žádám peníze zpět. v odpovědi bylo jen OK nic víc, ale peníze nedošly. cítím se podveden nejen že nemám nefunkční zvedák nulové kvality z číny, ale ještě jsem vyhodil peníze za poštovné zpět. a ten křoviňák ? je nefunkční a oprava není jednoduchá, kolik dám za servis?

OBCHOD JE NEFÉROVÝ - NENAKUPOVAT - NEVYPLATÍ SE NÍZKÉ CENY

reakce na reakci - ano peníze za zvedák jsou vrácené,
    zkusím reklamovat křoviňák a dám vědět

Reakce obchodu segu.cz

Náš eshop Vám vrátil peníze za zvedák. Pokud se jedná o křovinořez, parametry máme od výrobce.
    Pokud nám jej tedy odešlete na opravu, nemáme jej za co vyměnit. Jelikož parametry zboží se shodují s parametry námi uváděnými.

S pozdravem obchod SEGU.cz

• Velmi rychlá reklamace - poslali náhradní díl na základě fotky závady.

• Zboží přišlo jiné než mělo. Pán poprvé zvedl telefon slíbil že ještě tentýž den zjedná nápravu a od té doby na emaily nereagují a na telefony nezvedají.
    • Pozor POLSKÁ firma tvářící se jako česká firma.
    • Zboží na skladě v počtu 53 ks znamená že nemají ani kus.
    • Tak teď už čekám víc jak měsíc na to co jsem si objednal. Takže si jinou věc strčím do ... a jinde si objednám správnou.

• Zboží přišlo v pořádku včetně balení oleje navíc
    • Delší dodací lhůta, v balení chyběly slibované zahradní rukavice

• Nízká cena
    • Delší doba dodání (cca. 5 dní)

Kupoval jsem křovinořez, ke kterému byl český návod (+ anglický, polský,...). Český návod byl překladem originálního návodu, což je samozřejmě v pořádku... ale návod nebyl dostatečně podrobný. Musel jsem se dívat na youtube, jak ostatní skládají křovinořez (pozor na pána, co montuje říditka naopak a je s tím spokojený :)). V návodu je v podstatě popsána pouze montáž hřídele... zbytek je na Vás. Potom Vám tam zůstane kousek plíšku, se kterým nevíte, co máte dělat... a při sečení zjistíte že je to nůž na odřezávaní přebytečné struny :) Dále byl zřejmě z důvodu přepravy rozpojený drátek od vypinače (což jsem si naštěstí všiml)... kvalita odpovídá ceně (křovinořez za 2 400 Kč s bohatým příslušenstvím ;) ... ale funkci plní parádně).

Objednané zboží (lisovací kleště) bylo v pořádku doručeno PPL, takže spokojenost, postup obchodu také ok.

• zboží, které jiné obchody nenabízejí
    • dlouhá doručovací doba (výrazně delší než slibují)
  • Zboží v doddávce mělo uplně jiné parametry než v objednávce.
    Byl dodán podobný typ výrobku ,který se neshodoval s objednávkou.

• Příznivá cena

Doporučuji obchod.