• Bola mi znamená obj.penaženka pánska kožená prisla mi na šírku nie na výšku -v krabičke bol iný kus a na telef.kontakte mi nezdvíhal nikto.

Reakce obchodu SEGALI

pokud jste obdržela jinou peněženku než dle objednávky tak to nás velice mrzí a omlouváme se za nedopatření, které určitě hned napravíme.
    Zákaznická linka našeho eshopu je dostupná každý všední den od 9 - 15 hod +420 776 068 046 a je takřka nemožné se nedovolat v evidenci nemáme jedno jediné číslo, které by jsme měli nedořešené, proto prosím o kontrolu volaného čísla. Dále máme na eshopu online chat, kde je možno ihned komunikovat se zákaznickým servisem nebo prostřednictvím zákaznického emailu [email protected] , kde odpovídáme obratem.

e-shop SEGALI

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bola som sklamaná ,nakolko penaženka mala UPLNE inú fatbu.

Reakce obchodu SEGALI

Vaše zklamání nás samozřejmě mrzí, díval jsem se na produkt, který jste si objednávala a za nás jsou produktové fotky v pořádku odpovídající reálné barvě produktu. Pokud Vám však produkt barevně nevyhovuje jednoduše se obraťte na naši zákaznickou podporu nebo chat a produkt můžete vrátit.

e-shop SEGALI

Na internetu se propaguje jako český výrobce. Peněženka, kterou jsem si vybral je Made in India...kdybych chtěl peněženku z Indie tak si ji koupim na ebayi za půlku. Snad aspoň vydrží i když o tom silne pochybuji

Reakce obchodu SEGALI

jsme ryze česká značka se sedmiletou tradicí na trhu. Náš tým designerů sleduje nejnovější módní trendy a soustřeďujeme se na výběr těch nejkvalitnějších materiálů a jejich kvalitní zpracování. Naše výrobky jsou oceňovány našimi zákazníky pro jejich životnost a rozumnou cenu. Jako každá rozvíjející se firma vyrábíme, jak v Česku tak spolupracujeme i se zahraničními partnery. Výstupní kontrola je vždy zajišťovaná naším odborným pracovníkem. O kvalitu se tedy nemusíte obávat, pokud ale výrobku nadále nedůvěřujete nabízíme Vám jeho vrácení.

e-shop SEGALI

Žádná komunikace, zboží nedorazilo!

Reakce obchodu SEGALI

komunikace je pro nás velmi důležitá proto zákazníkům nabízíme online chat i telefonickou podporu, tak aby jsme mohli ihned reagovat :) nemůžeme tedy souhlasit s tím, že by jsme byli vůči zákazníkovi nedostupní ba naopak.

Po obdržení objednávky expedujeme zboží v ten den nejpozději do 24 hodin. U Vaší objednávky došlo k problému na straně dopravce Zásilkovny, která nás neinformovala o problému se štítkem na zásilce. Nyní jsme celou situaci vyřešili a po komunikaci s Vámi objednávka putuje na Vaše zvolené výdejní místo. Ještě jednou se omlouváme za našeho dopravce a jsme rádi, že jsme celou záležitost rychle vyřešili :)

• Peněženky vypadají hezky
    • Neaktualizované zásoby na eshopu - objednána a rovnou i zaplacena pěneženka, která byla, údajně, vyprodána
    • Nemají přehled v objednávkách, zaplatila jsem o 100 více, než jsem měla a nikdo z obchodu si nevšiml.
    • Laxní přístup - stále čekám na vrácení pěnez
    • Neprofesionální chování k zákazníkovi - za přehlédnutí chyby ze strany eshopu jsem neobdržela žádnou omluvu.
    • Laxní komunikace

V eshopu bych si už nenakoupila.

Reakce obchodu SEGALI

-byl to náš první rok fungování e-shopu a to přímo v sezóně, tudíž jsme neměli na 100% odladěný skladový systém, což nás rozhodně neomlouvá. Zavčas jsme, ale tuto chybu odstranili. Tato chyba skladovosti zboží se nám stala pouze v jednom případě a to právě u vaší objednávky za což se omlouváme.

-peníze za Vaši objednávku byly vráceny ve standardní zákonné lhůtě 14ti dnů

- pro zákazníkovu spokojenost uděláme vždy první a poslední