Zboží bylo sice v originálním obalu, ale byl nalomený uzávěr toaletní vody, nebylo tedy možné je věnovat jako dárek, jak bylo zamýšleno

• Ráda bych napsala, že výhodou je cena, ale nízké ceně bohužel odpovídá nízká kvalita.
    • Dodací lhůta - 8 dní mi v dnešní době přijde opravdu dost.
    • V balíčku byl dopis, že k nákupu posílají dárek, ale bohužel tam žádný nebyl.
    • Kvalita zboží nic moc - objednávala jsem si asi 15 šumivých koulí do koupele a přestože jsem vybírala různé vůně, všechny "voní" téměř stejně takovou nehezkou chemickou vůní. Navíc bylo v popisu uvedeno, že váží 70 g, přitom ani jedna z nich neváží víc než 60 g.

Nejsem typ člověka, který si rád stěžuje a hledá chyby, ale na tomto e-shopu se mi sešlo tolik nedostatků, že svůj nákup bohužel nemůžu hodnotit kladně. Na druhou stranu chápu, že je před Vánoci, a že v tom velkém množství objednávek se snadno vloudí nějaká chybička.

Reakce obchodu Sefirka Shop

Dobrý večer,

to nás mrzí. Bohužel byl v dopravě zahrnut víkend. Co se týče dárku, měla jste v zásilce jednu kouli navíc. Pokud by jste chtěla např. koupelové soli do koupele řady bio, ty jsou samozřejmě také na trhu za vyšší cenu.
    S pozdravem Jiří Viterna, Sefirka shop, péče o zákazníky

• Žádné
    • Oproti jinym obchodům zbozi dorazilo za docela dlouhou dobu. Zbozi prislo v potrhane krabici od kávy. Krabice byla vyplněna papírky ze skartovacky.
    • První produkt byl roztekly a prelity na jednu stranu a druhy ten samy výrobek měl úplně jinou barvu a byl velmi ritky. Oba dva vyrobky byli olepene.

Reakce obchodu Sefirka Shop

Dobrý večer pane Vladimíre,
    objednávku byla vyřízena do 24. hodin. Byla normálně zabalena v nepotrhané krabici. Výplň papírky se opět standardně používá. Produkty byly dodány od dodavatele, zabalené, neporušené.
    Pokud nejste spokojen s naší prací, produkty nám pošlete zpět a my Vám pošleme zpět peníze.
    Mrzí nás, že jste tuto Vaši nespokojenost neřešil nejdříve s naším e-shopem.
    Jiří Viterna, Sefirka shop

• Nedorucuju na Slovensko