Žádné potvrzení objednávky. Zboží nedorazilo. Nedoporučuji

Zboží dosud nebylo doručeno, nevím kde se nachází, čekáme již dost dlouho. Šimková

Reakce obchodu SedaciVak.eu

prosím, než budete hodnotit negativně e-shop, tak si prosím zjistěte nejdřív fakta. Objednávka byla přijata 6. 3 (sobota) a odeslána 8.3. V emailu o odeslání máte uvedeno, že pokud nedojde k doručení do dvou pracovních dnů, tak se nám máte ozvat a my zjistíme co se děje. Vy jste nás nekontaktoval, ale rovnou napsal negativní doporučení, které nás poškozuje. Dále Vaše situace bude řešena soukromě.

Mgr. Miroslav Machala
    www.SedaciVak.eu

• Objednal a zaplatil jsem 100 l a přišlo cca 25 l
    • žádná

Reakce obchodu SedaciVak.eu

upřímně, nerozumím těmto typům recenzí, kdy klient nedoporučuje bez toho, aby se předem obrátil na prodejce a chtěl vysvětlit svůj problém nebo v tomto případě zaslat chybějící množství kuliček. Pokud by se stala chyba na naší straně (může se stát, že bylo zasláno jiné balení, jsme pouze lidi), tak by stačilo napsat email s fotografiemi daného balení a vyřešilo by se to zasláním chybějícího množství. Klient objednal 100L balení kuliček, které má rozměry (tvar válce) po zabalení cca průměr 45 cm a výška 57 cm. Tyto rozměry jsou viditelně uvedeny u produktu a klient předem ví, jak velké balení obdrží. Rozměry odpovídají 100l balení kuliček. Pokud klient obdržel náplň jiného rozměru, tak se klidně na nás může obrátit. Klient se na nás doposud neobrátil, pouze napsal negativní recenzi, která nás poškozuje.

Mgr. Miroslav Machala
    www.SedaciVak.eu