• Přišlo jiné zboží, než jsem objednala

• Zboží uvedeno SKLADEM, po týdnu od zaplacení stále ještě nedorazilo, ani info o termínu doručení

Dlouhá doba dodání, nulová komunikace

• ukazuje ceny v CZ, na konci objednávku Vám vypíše celkovú cenu k úhrade vrátane dopravy a pri prevzatí platíte úplne inú sumu, my o 600 cz vyššiu...

Reakce obchodu Sedaci-vaky.eu

Dobrý den, Vaše cena byla uvedena pod záložkou eura, stačilo jen přepnout měnu. V případě zásilek na Slovensko je třeba počítat s touto měnou, neřídíme se žádným platným kurzem, ale ceny v eurech jsou napočítány tak, aby pokryly veškeré náklady spjaté se zásilkami do jiného státu EU.

Dotaznik, jak jsem spokojena s nakupem, byl dorucen drive nez samotny sedaci vak (stale nedorucen), ktery byl skladem s dodaci lhutou 4-5 dni (jiz ubehlo dvakrat, bez informovani ze strany obchodnika). Infolinka zvoni, nikdo nezveda.

Dobrý den Aleno,
    bohužel prozatím nedošlo k úhradě vaší objednávky přes platební bránu gopay. Tuto možnost jste si sama vybrala.

tým sedaci-vaky.eu

poslali mi špatnou barvu vaku

Omezená možnost dopravy. Jen Č. pošta, která tradičně selhává. Za 150 Kč jsem obdržel příslib dodání na dobírku do čtvrtka 8.2. Ještě v sobotu 10.2. byl na sledování zásilek poslední záznam z 8.2., že jako probíhá předání zásilky na místní pobočku. Na pobočku jsem 10.2. volal, nikde nic. Nehodlám platit za objednanou, ale špatně odvedenou službu. Chápu, že za to nemůže dodavatel, ale to je mi plat prdný. Jediná možnost, že bych si vyzvedl tuhle zpožděnou zásilku je, že mi těch 150 korun poštovného prodejce proplatí. Měl to být dárek k narozeninám. Fakt děkuju :(

špatná komunikace s prodejcem, prosila jsem o nové vystavení faktury a komunikace žádná

Dobrý den Jitko,
    tato nepříjemnost nás mrzí, bohužel až na tento komentář, neevidujeme Váš požadavek na změnu faktury. Originální Faktura Vám byla zaslána podle Vámi vyplněných údajů.

• Zbozi prislo velmi rychle.
    • Balik byl opravdu peclive zabalen.
    • Bohuzel zbozi prislo spinave.

Zbozi jsme vratili. Cekam na vraceni penez a reakci obchodu.

Reakce obchodu Sedaci-vaky.eu

pletený puf jsme zkontrolovali a byl naprosto v pořádku a čistý, bohužel jde o takovouto charakteristiku materiálu, je to indická bavlna, která je místy zdánlivě jiného odstínu.

• Na zboží skladem jsme čekali více jak 3 týdny. Po telefonické urgenci jsme byli ujištěni, že následující den zboží odchází a opět se týden nic nedělo. Bohužel v dnešní době je toto pro eshop špatná známka. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Sedaci-vaky.eu

ano tato situace se opakuje každý rok a velice se za to omlouváme. Bohužel prodáváme vaky, které jsou ručně šité a proto se před Vánoci naše švadleny snaží ze všech sil, ale i tak nejsme schopni pokrýt veškerou poptávku a do toho nám expedici neusnadňují ani naprosto vytížená a přeplněná depa kurýrních společností. Na druhou stranu i přes tuto reakci jsme velice rádi, že zrovna naše vaky Vám a Vašim blízkým mohli udělat radost.

• předlouhá čekací doba

nevím ,jestli tak dlouhá čekací doba na objednané zboží "na skladě"byla způsobena větší poptávkou blížícími se vánocemi,ale zboží jsem objednávala 25.11. a dorazilo 14.12.podle vysvětlení dodavatele ,bylo to způsobeno přetíženým přepravcem (Česká pošta)i když u jiného obchodníka jsem si objednala zboží 13.12 a k mému úžasu mi balík přišel hned druhý den 14.12.,také od České pošty,tak opravdu nevím...

Reakce obchodu Sedaci-vaky.eu

Nulová komunikace. Dnes jsem 3x volala a psala zprávu na messenger, zatím vse bez odpovědi, přesto ze zprava je prectena. Zboží jsem objednavala 28.11. Je to darek pro synka k Vánocům a mam obavy, aby vůbec stihl dojít :(

Již dva týdny cekam na zásilku a nic, bojim se, jestli můj syn bude mít dárek....

• komunikace
    • doprava

levne zbozi
    neochota
    zbozi jsem musela urgovat

• není skladem a dlohá dodací lhůta

nedoporučuji

Dobrý den pane Hrdino,
    omlouváme se Vám za delší dobu zpracování Vaší objednávky. K expedici došlo třetí pracovní den od vytvoření objednávky, tato dodací lhůta je zmíněná i v obchodních podmínkách a to proto, že před Vámi musíme vyexpedovat již přišlé objednávky. Někdy se nám to podaří do dvou dní, někdy do tří.

tým Sedaci-vaky.eu

• zboží jsem objednala se 14 denním předstihem,nedorazilo,obchod nekomunikoval,pak cosi slíbily a nedodržely,nikdy více

žádná komunikace s obchodem,teprve po mé urgenci se po týdnu ozvaly,ale zboží v termínu nedodaly

Kvalitu zboží nemohu zatím ohodnotit, protože zboží po 12 dnech zatím nedorazilo. Pokud budete chtít dárek k vánocům, tak bych si objednávku u tohoto prodejce pořádně rozmyslel. Je možné, že vám zboží přijde až po vánocích.

Reakce obchodu Sedaci-vaky.eu

velice se Vám tímto omlouvám za delší dodací dobu. Při tom velkém množství předvánočních objednávek se nám tu a tam stane, že se některá objednávka zdrží. Jsme pouze lidé. Ale ubezpečuji Vás, že Vaše objednávka je již na cestě k Vám a rozhodně se nikomu nestane, že by zásilka nedošla do Vánoc, uděláme proto vše. Za to ručím.

S pozdravem a přáním hezkého dne tým Sedaci-Vaky.eu