• Po telefonickém dotazu ohledně záruky prodejce slíbil, že to zjistí a zavolá zpět, ale už se neozval a na email také nereaguje.

Obchod nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Lituji, že Vám nebylo odpovězeno včas, jak bylo slíbeno. Rozumíme Vašemu zklamání a rádi bychom co nejrychleji tento problém vyřešili.

Prověříme, co se stalo, a zajistíme, abyste obdržel všechny potřebné informace ohledně záruky. Prosím, pokud Vám to vyhovuje, kontaktujte nás přímo na našem zákaznickém servisu, abychom to mohli co nejrychleji vyřešit.

Omlouváme se za nepříjemnosti a doufáme, že nám dáte šanci napravit naši chybu.

S pozdravem,

Securia Pro

• rychlost d

Zakoupil jsem dvě kamery Securia Pro Ditu 4MP,aplikace fungují, zaplatil jsem i paušál, ale připojit kameru k aplikaci nejde, jen se občas objeví seznamu připojených zařízení, ale aplikace ji nenačte, zkoušel jsem i jiné aplikace, bohužel, ZoomOn chce jen peníze ,aplikace Securia Pro sice vypadá , že by mohla kameru načíst, ale bohužel, možná je to v kameře, po restartu bliknou diody a nic, ale ty by měly svítit , nebo se pletu. Mám čtyři kamery od jiných prodejců, ty mi funguji, prostě nejhorší obchod za posledních deset let ,sice mi z helpdesku poslali rozumy, dlouhé povídání, ale jak načíst a připojit kameru k wifi ne, závěrem nelze doporučit .

Reakce obchodu securiapro.cz

Dobrý den pane Josefe, mrzí nás vaše negativní zkušenost. Ale pro správné fungování kamery je třeba používat aplikaci Securia Home, jak to je i v návodu uvedené: https://www.atomdeal.cz/user/related_files/securiahome_quickstart_guide_en_de_sk_cz_hu.pdf
    Tento návod byl přiložen k vámi zakoupené kameře. Ale abychom předešli takovým případům, tak naši vývojáři druhé aplikace SECURIA PRO zapracují i podporu kamer Ditu a ostatních, které využívají aplikaci Securia Home.
    Omlouváme se za vzniklé problémy.
    s pozdravem Securia Pro

• nedodání zboží
    • obchod nekomunikuje

U internetového obchodu www.securiapro.cz jsem si dne 3.10.2021 objednal zboží. Nejprve mi přišel email s tím, že byla objednávka přijata. Druhý den mi přišel email, že se objednávka vyřizuje. Po tomto emailu nastalo ticho a zboží mi nebylo do současné doby doručeno. Napsal jsem email uvedené firmě, ale opětovně bez reakce. Z tohoto důvodu nedoporučuji nakupovat u této firmy.

Reakce obchodu securiapro.cz

Dobrý den p. Valtere, děkujeme za Vaše hodnocení a postřehy. Vámi objednané zboží nebylo skladem což je také uvedeno na stránce. Kolega se vám snažil dovolat a nabídnout vám tuto alternativu https://www.securiapro.cz/kabel-koaxialni-kabel-securia-pro-10m-video-napajeni/.

Bohužel váš e-mail neumíme dohledat, víte nám ho prosím ještě jednou přeposlat na [email protected]. Omlouváme se za komplikace, neumím si představit, že bychom neodpovídali na žádnou komunikační linku nakolik jich máme tři, chat, telefon a mail. Je nám líto, že máte takové zkušenosti, ale budeme se snažit napravit tuto situaci, pokud nám to dovolit. Na znak dobré vůle jsme vám poslali zboží gratis které jsme právě naskladnili.

• Zabezpečené kamery delivery je rychlé. Žádné problémy v tom.
    • Hardware je v pořádku, ale CAM má vážné vady firmwaru. Skutečné specifikace se liší od deklarovaných specifikací. Podpora Secure Pro stále neodpovídá na mé e-maily s cílem upgradovat WiFi kameru Securia Pro IP 2MP N390W-200W (1 týden).