• špatně udávané rozměry , po 14 dnech faktur a storno faktur jsem objednávku zrušil , nedoporučuji !!!!!!

Objednal jsem shrnovací dveře , po týdnu objednávka předaná dopravci další den mi bylo oznámeno , že zboží je poškozené a přišla storno faktura , po několika dnech info ,že zboží odesláno a opět faktura , ale s odlišným rozměrem dveří . Okamžitě jsem se telefonicky informoval na rozdíl v cm . Nikdo mi nebyl schopen vysvětlit skutečnou hodnotu a argumentovali tím , že je zboží stejné jen jsem si ho objednal na starých stránkách a at se podívám na jejich další e - katalog . K mému úžasu tam měli to samé co jsem si objednal i pod stejným kodem , ale za cenu o 1.100,- nižší . Na můj dotaz jak to mě bylo řečeno že to je obchodní strategie a , že je to naprosto normální . Celkem mi přišlo cca 11 emajlů , faktury , storno faktury .......atd . ZA MĚ ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI , NEJHORŠÍ CO JSEM KDY OBJEDNÁVAL !!!!!!!!!!!!

Cena dveri byla 2200. Objednavka se ale presmerovala na obchod kde byly stejne dvere za 1300. Oba obchody se tvarily jako ceske.. Zbozi ale nakonec bylo vyrobene v Polsku.
    Zbozi bylo doruceno ponicene.

Zašupovačky byly ihned po rozbalení nahoře v kolečku, které jezdí v pojezdu prasklé. Zatím to funguje...

• Doprava a neochota komunikovat

Nemám slov

• nedostatečné vnitřní balení,karton byl jen nepatrně promáčklí, ale dveře přišli s prasklou lamelou,museli jsme doobjednat novou a vyměnit

velký výběr
    dobrá komunikace s obchodem

• ddodací lhůta, dveře místo v objednané šířce pouze ve základní a k tomu přidaná volná lamela ač to tak v nabídce není uvedeno, chybějící český návod k montáži )pouze polský) - nutnost stáhnout ho z Webu,u zásilky chybějící daňový doklad.

I když nakonec vše dobře dopadlo a se dveřmi jsme po všech peripetiích spokojeni a i zástupkyně obchodu se snažila chyby napravit, potřebuje tento obchod ještě mnohé vylepšit!

• Výhoda nákupu z domova
    • Možnost výběru z velké nabídky dveří,kterou
    • jsem v jiném obchodě nenašla.
    • Žádné

Velký výběr vzhledově velmi pěkných
    a kvalitních shrnovacích dveří,za dobrou cenu.
    Velmi příjemní pracovníci obchodu,kteří
    v případě potřeby ochotně poradí,doporučí
    vhodný rozměr atd.
    Včas dodané zboží podle objednávky.
    Ano,tento obchod vřele doporučuji.
    Je na místě zde pochválit i pracovníky doručovací služby a poděkovat jim za včasné
    dodání zásilky a za jejich příjemné vystupování.

• líbil se mi typ dveří

Spokojenost

• Dorazilo jiné než objednané zboží( větší rozměr)

• Přehlednost stránek vyberu si co potřebuji.Byla to pro mne zajímavá nabídka.
    • O slabinách nevím ale mrzí mne,že zboží přišlo poškozené ,reklamoval jsem jej ale zatím žádná odpověď

Nebudu zatím nic hodnotit počkám až do vyřešení reklamace.

• Velký výběr, kvalitní služby při dotazech na způsob použití, dobrá cena.

• Žádné

• nevím

maximální spokojenost

• Nízká cena
    • Nevím o žádných

Objednané zboží bylo dodáno rychle a v pořádku za dohodnutou cenu.

• prehlednost stranek
    • dobre ceny

s vyrobky jsem byla spokojena

Poškozenou část jsem reklamoval a dostal jsem slib zaslání náhradního dílu.

• RYCHLOST
    • NEMÁ