• Dostal jsem dárek zdarma

Super

Nejrychlejsí odeslaní zboží jake jsem zažila. krasne zabaleno, tesime se na dalsi objednavku.

• Skvělá komunikace.

Obchod je zcela v pořádku zboží které jsem objednal dorazilo v pořádku a paní na v chatu poradila když jsem se ohledně zboží ptal. Tak že jsem spokojený.

• rychlá doprava i korespondence

• Rychlé dodání.

• Rychlé dodání.
    • Výhodná cena.

• Dobré ceny

Dobré ceny, ale čekal jsem odeslání následující pracovní den, což neproběhlo. Po týdnu jsem zaslal dotaz na stav, na který nikdo nereagoval, ale zboží bylo konečně odesláno.

Reakce obchodu Savepanda

Dobrý den, pane K.,
    mrzí mě Vaše zkušenost s nákupem u nás, obzvlášť proto, že máte pravdu. Omlouvám se, selhali jsme při odeslání i komunikaci. Slibuji, že si to vezmeme k srdci a vynasnažíme se do budoucna, aby se takovéto problémy neopakovaly.

Děkuji za pochopení a doufám, že nám přesto zachováte přízeň.

Václav Dobšíček

Velký výběr zboží, rychlá dodávka, skvělá komunikace

• vyborne ceny a rychle dodanie

• Rychly vyber
    • Vše přehledné
    • Skvělé ceny
    • Rychle dodani a skvělé zabaleno

• levně, rychle, super

• Rychlá obsluha

Obchod Savepanda fungoval dobře,ale kvalita kávy neodpovídá kvalitě kávy bezkofeinové v obchoch.Přestali jí vyrábét nyní a není nikde...Billa,Albert atd.
    Pro mě je to průšvih.Kupovala jsem jen toto kávu ve sklenicích Nescafé gold DECAF.Tato od vás je chutí odlišná.
    A jinak co prodávají ostatní v obchodech je příšerná chuť.Nechápu,proc nyní na trhu skončila tato výborná káva Decaf.Mrzí mě to moc.

Reakce obchodu Savepanda

Dobrý den, Romano,
    co se týče kvality zboží, tak je 100%, bereme jej přímo od výrobce (Nestlé). Jak ale vyplývá z Vašeho hodnocení, nejste spokojena spíše s chutí, která ale s kvalitou nesouvisí. Možná je problém v tom, že jste si objednala něco jiného, než jste ve skutečnosti chtěla? Protože zakoupený produkt "Nescafé Gold Decaf stick 25 x 2 g" se neprodává a neprodával ve sklenicích.

Nicméně, jako každý zákazník máte nárok zboží do 14 dní od zakoupení vrátit a to i bez udání důvodu. Takže pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojena, zašlete nám nespotřebované prosím zpět a vrátíme Vám peníze. Postup vrácení najdete zde https://www.savepanda.eu/jak-reklamovat/

Mrzí mě, že jste kvůli hodnocení chuti produktu dala negativní hodnocení našemu obchodu, to myslím není fér.

Václav Dobšíček

• Vše v pořádku

Rychlost dodani a vyrobky jsou chutné, spokojenost

• Ceny
    • Rychlost dodani

• Šetří peněženku i přírodu.) Rychlé doručení až domů.

• velmi seriózní jednání