• Tento obchod již nefunguje.
    • Žádné, protožr neexistuje.

Je to mrtvý obchod. Objednávku sice přijali, ale tím to skončilo.

• zboží objednane,žádne komunikace ze strany obchodu anireakce na emaily
    • vse
    • Žádné
    • Zaměstnance

Nedoporučuji

• Zboží nedodáno,obchod nekomunikuje.

Nenakupovat.

• O obchod se asi nikdo nestará, telefon nedostupný nebo ho nikdo nezvedá na mail žádná odpověď.
    • Jediná komunikace ze strany obchodu je automatický mail potvrzující objednávku.

V minulosti jsem na savage.cz nakupoval a nebyl žádný problém. Nyní každému radím zavolejte si předem a pokud Vám to někdo zvedne tak si ověřte dostupnost zboží.

• teď už žádné
    • všechny

• Objednal jsem zboží s dotazem na termín dodání. Když jsem se opakovaně telefonicky i emailem chtěl dotázat na stav objednávky nebylo možné se dovolat, emaily také bez odezvy.

Nedoporučuji. Zatím každý e-shop vždy komunikoval a neměljsem nikdy problém. Zde jsem zboží objednal a zároveň s objednáním jsem se dotazoval na termín dodání a dostupnost zboží. Po několika pokusech o komunikaci se mi nikdo neozval. Proto jsem emailem objednávku po týdnu zrušil. Nedopručuji tedy z důvodu absolutní nekomunikace a tím i nevědomí, zda je objednávka vyřízena, případně v jakém stádiu procesu se nachází. O tom vždy každý jiný obchod informoval. Vždy jsem dotal i info o dopravě...

• Zbozi jsem objednal s tim, ze ho vyzvednu na pobocce. Zbozi nedorazilo a komunikace obchodu zadna. Ani email, ani telefon.

Doporucuji vynrat si jiny obchod

• Dobře zpracovaný a přehledný eshop.
    • Špatná komunikace se zákazníkem.

Obchod je hezky zpracován, je přehledný, ale nevím jestli funkční.
    Objednal jsem zboží které jsem potřeboval co nejdřív a i když bylo skladem, přišlo pouze potvrzení objednávky, ale sama objednávka pořád čeká na zpracovaní i po stornovaní z mé strany. Čekal bych, že se stav objednávky změní z čekající na cokoliv jiného, když je zboží skladem a od obchodu aspoň přijde info co se děje...
    Když to shrnu, obdchod pěkný, jen asi nefunkční.... škoda....

• Prehled
    • Pred 10 dny objednal zbozi ktere bylo psano skladem u dodavatele ale ze by napsali jestli zbozi je opravdu skladem nebo ne preprava tam je do 24 hodin coz v podstate nedodrzeli ani nemaj sanci kdyz maji skladem u dodavatele 3-5dnu dobry beru takze by to melo prijit do 6 dnu je to 10 a stale nic.... ani zadne info na email....

Lepsi se podivat na jine stranky nejlepe primo dodavatele coz pro HPI je jen jeden mam tuseni zda zbozi co chcete je skladem nebo ne... stranky maji udelane pekne ale nejsou aktualizovane ani presne.

• Komunikace se zakaznikem nula

• Poradit a svižně , dost to u vás zamrzá!

Nic moc už jsem nakoupil za 22500kč. A sleva žádná!

Objednal jsem si RC letadlo Beta 1400 zhruba za 3500 Kč,set však není kompletní,chybí díly za 600 Kč(kabina,regulátor).Po nadšeném telefonátu s prodávajícím den před dodáním,který mi vyprávěl,že je zboží kompletní a jak nebylo lehké ho sehnat,přišlo velké zklamání.

Zboží jsem objednal, po týdnu mi napsali že měli technické problémy, čekám na zboží druhej týden, zboží nikde !!Odstupuji od kupní smlouvy! Absolutně nejhorší komunikace. Neprofesionalita!

• sklad

pružný

• přehlednost, široká nabídka
    • celkem dlouhá expedice

kryt na auto byl jiné barvy než na obrázku v eShopu a doba expedice zboží byla trochu delší, jinak ale vše jak má být

• nabízí zboží, jež konkurence nemá
    • prodejcem byla bez dohody změněna objednávka, na kontakty nereagoval

zde raději nenakupujte

• Ochota
    • Ceny

Určitě e-shop doporučuji, zatím jen ta nejlepší zkušenost.

• super komunikace s obchodem

spolehlivý, vyjdou vstříc

• Uvádí u zboží "skladem" ale skladem jej nemají, objednávají od dodavatele a doba doručení je tak neskutečně dlouhá.

Bylo mi řečeno, že daný eshop nepodporuje možnost zobrazit u zboží "skladem u dodavatele", až bude toto k dispozici, bude eshop v pořádku.