Rychlé doručení a zboží v pořádku.

Velký výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky

• zboží objednáno téměř před 2 týdny a dosud nepřišlo
    • nepřišlo ani potvrzení objednávky, jen informace o zpracování a dotazník spokojenosti a zboží stále nikde

Reakce obchodu Sasoo.cz

Pěkný den, mrzí nás tato situace, každopádně paní jsme psali hned druhý den do mailu toto: Krásný den, omlouváme se za zdržení, položka na Vaší objednávce byla poškozena a snažíme se jí intenzivně doskladnit. Děláme vše proto, abychom ji doskladnili a mohli co nejrychleji odeslat. Děkujeme za pochopení.... Bohužel tento mail paní prý nedorazil, což se občas opravdu může stát, jak jsem dnes nastaveny různé spam filtry a pasti... Každopádně jsme se do dnešního dne intenzivně snažili kabelku ve výrazné slevě za 279,- na dobírku zajistit, ale zatím vzhledem i k totální slevě, marně. Mrzí nás to, ale takové věci se bohužel při této cenové relaci stávají a víc jsme pro to aktuálně udělat nemohli. Jednalo se o dobírku, takže nikde žádná další "úhona" nenastala:-) Mějte krásné dny Vaše Sasoo.

Spokojenost.

• musí se čekat asi 10 dní než to přijde

rychlost dodání

Rychle a spolehlivě

• OCHOTNÉ JEDNÁNÍ

vše k velké spokojenosti

• Spolehlivý a rychlý obchod

• Zboží děravé, ve skutečnosti vypadá jinak, špatný materiál

Reakce obchodu Sasoo.cz

Pěkný den, pokud bylo zboží poškozené, tak nás to velice mrzí, ale v tisíci kusech se nedá vždy vše 100% odkontrolovat, ale i proto máte možnost jednoduše zboží vrátit a my Vám vrátíme peníze. Děkujeme a hezký den přejeme Sasoo

• rychlá reakce

• Vše OK

S obchodem i se zbožím jsem moc spokojená a všem doporučuji. Rychlé dodání a kvalitní výrobky.

• ještě mě nepřišli peníze za vrácené zboží

Reakce obchodu Sasoo.cz

Krásný den paní Cilečková, děkujeme za hodnocení a vrácenou zásilku jsme ještě neobdrželi a proto jsem také ani nemohli vrátit peníze:-) Jakmile ji obdržíme, můžeme peníze vrátit:-) Děkujeme a hezký den přejeme Vaše Sasoo.

rychlé dodání, dobrá komunikace

trochu zklamání ,výrobky šité "horkou jehlou", z každého výrobku trčí nitě, kalhoty dokonce jenom zahnuté nohavice,nepřišité,...

Reakce obchodu Sasoo.cz

Hezký den, mrzí nás, že jste z tisíců modelů nevybrala podle Vaší představy, každopádně nejjednodušší způsob je nehodící zboží vrátit a na to dokonce máme vytvořenou "Dotovanou vrácenku" jen za 29,- a vše pak už zařídíme a Vás to nestojí nic navíc:-). U kalhot se opravdu jedná o model, který schválně designově je zakončen volně bez zahnuté nohavice i na foto je to vidět, ale je možné, že si toho každý nemusí všimnout a jinak košile a šaty za 399,- pokud nebyly podle Vaší představy prosím vraťte a my Vám vrátíme peníze, jak standardně je možné a příště určitě vybere modely, kterými se už trefíme do Vašich představ:-) U oblečení to bohužel nikdy není na 100% . Mějte hezký den Vaše Sasoo

• v neděli večer jsem objednala, v úterý měla zboží dodáno
    • šaty byly přesně jako na obrázku, vzala jsem si větší, protože jsem je chtěla volné

Větší velikosti nemáte

Saty jsou prilis dlouhe a taky uzke pres zadek.Jinak vse je v poradku