• rychlost, obmena nabidky

super

• Moznost osobniho vyzvednuti a prohlednuti zbozi pred zaplacenim, velky vyber orientalniho bezneho i formalniho obleceni, velky vyber velikosti.
    • Ovladani stranek z mobilniho telefonu.

Velka spokojenost, nadstndadrdni ochota a vstricnost prodavacky pri vyzvednuti,velky vyber zbozi.

• Hlavní výhodou je to, že nabízíte zboží u nás běžně nedostupné. Hlavně sárí, které bylo rovněž součástí mé objednávky.

Jsem spokojena.
    Mohu jen doporučit.

• -krásne veci s Indie ktoré nikde inde nezoženiem
    • -skvelá komunikácia so zákazníkmi a ochota s čímkoľvek poradiť
    • -dobré ceny
    • -veľmi oceňujem možnosť dodania na Slovensko kedže niektoré české obchody ju nemajú
    • -super rýchle dodanie a okamžité odoslanie objednávky :)
    • príliš vela krásnych vecí človek nevie čo by si skôr kúpil :D

úžasný obchod! milujem Indiu a indické veci toto je jediný obchod kde dostanem tovar s orientu. Nakupujem tu pravidelne a som vždy moc spokojná.veľmi ocenujem komunikáciu obchodu nikdy nemajú problém s čímkoľvek poradit je vidieť že obchod vedu dievčata ktore praca velmi baví a same nou žijú:)

• velký výběr
    • stránky jsou přehledné
    • dobré ceny
    • dostala jsem doporučení

Je zde opravdu velký výběr zboží a za dobré ceny. Jsme taneční skupina a objednaly jsme si s tanečnicemi sady na bollywood a náramky. Šperky jsou krásné. Jediný kus byl poškozený a ten mi z obchodu okamžitě do 2 dnů nahradili novým zbožím - samozřejmě na náklady obchodu. Jednání velice slušné - DOPORUČUJI.

• objednala jsme poprve spokojenost je rychle dodani
    • nevim

myslim si ze nebudou litovat uvas nakoupit koupila jsme poprve a je velka spokojenost jsem rada zesem nakoupila ale postovny by mohlo byti levnejsi jinak super

• Komunikace, zbozi , ktere jinde nesezenu

• Nebylo komunikováno, že byla objednávka předána k přepravě (poslední stav byl: potvrzená), přepravce neinformoval předem, že dorazí - způsobilo komplikace v předání zboží, které muselo být dodáno na jinou adresu.

• pohoda domova.
    • slabý popis zboží konkrétne popis velikosti.
    • Je tam rozmer v cm, ale když nevíte presne jak se napr. sukne polosári obléká nevíte kolik počitat na presah...atd. Tiež mi tam chýbajú veľké veľkosti napr. polosári 130cm šírka.
    • Chcela som si kupit 2 rovnaké, aby som ich spojila, ale 2 rovnaké kusy nemajú v ponuke.

výborný.

• krásné zboží
    • přehledné stránky
    • nevím

ráda zde nakupuji, krásné zboží,
    doporučuji všem

• krásné zboží, osobný odber v Brne.:)
    • asi žádne...jedine, že je zboží foceno pozdeji než je vystaveno na prodejne v Prahe, pak na internetu není všetok nový tovar..:)

výborný, odporúčam..:)

• hezké zboží
    • nevím o žádných

kvalitní a hezké zboží,rychlé dodání, tento obchod doporučuji

Nakupuji zde pravidelně a jsem velice spokojena s komunikací, kvalitou zboží, sortimentem a hlavně úžasnou rychlostí dodání.

• Originální zboží

super, som spokojná

• široká nabídka krásného zboží za příznivé ceny
    • profesionální a příjemná obsluha
    • přehledné webové stránky i e-shop
    • návštěva kamenného obchodu je vždy svátkem :)
    • žádné (maximálně to, že se na barvách, materiálech a zboží stanete závislými) :)

Jednoznačně doporučuji! :)

• Výjimečný je po mě od ostatních obchodů s indickými oděvy nepřeberným výběrem dlouhých kolových sukní v sekci kolová polosárí z dostatečně pevné bavlny.
    • Nemá žádné.

Příjemný personál, zboží odpovídá barvou i kvalitou informacím uvedeným na webu.

• originální zboží

doporučuji, bez problémů

Příjemná prodavačka, pomůže, poradí a vše v pohodě a s úsměvem.
    Doporučuji.

Krásné zboží, skvělá majitelka, dobré ceny, výborná komunikace.