• - typ zboží který se jinde špatně shání
    • - obchod mají v rukou lidé ze kterých srší entuziasmus
    • - návaznost na web, kde jsou detailní informace o typu zboží, jak správně vybírat toto zboží a další užitečné informace okolo

Po prvním nákupu jsem velmi spokojena. Zboží dorazilo včas. Líbí se mi nejen samotný e-shop, ale zároveň web, který je s e-shopem propojený. Spoustu rad, informací, u každého tématu diskuse, na kterou admini reagují a hlavně radí ;) Je vidět, že to ty lidičky baví. Proto zde plánuji nakupovat i nadále.

• Hezké zboží, 30 procent sleva a doprava až domů. Ideální domluva.

• oděvy jen v max. velikosti XXL, mě by vyhovovaly větší velikosti

Nádherné a kvalitní zboží.

• široký výběr barev a velikostí
    • zatím jsem na žádnou nepřišla

Krásný obchůdek s ještě krásnějším zbožím a příjemným personálem. Můžu jedině doporučit.

• Široký sortiment.

• Dobrý výber, prezentácia výrobkov - dobré fotky, pomoc pri výbere, popis veľkostí reálny
    • Veľmi dobrý obchod s indickým tovarom.
    • Neviem o slabinách.

Doporučujem tento obchod. Sú nápomocní pri výbere tovaru. Veľmi dobré informácie o tovare.

• Unikátní sortiment - indické zboží vlastnoručně vybíráno
    • Je to obchod evidentně vzniklý z nadšení a radosti, podle toho potom také vypadá komunikace i všechno ostatní. Zkrátka je vidět, že paní majitelce záleží na tom, aby byli zákazníci spokojení (není to jen byznys, ale poctivá a dobrá práce).
    • Prodavačky jsou ochotny poradit a pomoct, nebo vás naopak nechat samostatně zkoumat, jak kdo chce.
    • Opravdu rychlé vyřizování objednávek přes internet.
    • Velmi pěkné ceny.
    • Možná pro někoho, kdo se v indické módě neorientuje, může působit nepřehledně rozdělení do kategorií (například, že sukně najdete pod záložkou "sukně" i pod bollywoodskými tanci. Ale má to svou logiku, je to rozděleno dobře a kdo to zná, určitě tápat nebude, kdo nezná, zorientuje se snadno.

Obchod rozhodně doporučuji, jak v internetové, tak kamenné formě. Zajít si tam osobně je jednoznačně nejlepší, moci si vyzkoušet oblečení a rozhodnout se pořádně. Ale zboží je celkem dobře popsané, takže se to dá i "risknout".
    A jak jsem už psala v pozitivech, je prostě vidět, že to není obchod fungující pouze pro zisk, ale i pro radost - vlastní (majitelčinu), i zákazníků. Tohle se vážně opravdu pozná a v takovém obchodě se nakupuje hezky.

• zajímavé zboží, které ve svém okolí nekoupím
    • větší škálu velikostí

Velice doporučuji. Jsou to kousky,které podtrhnou ženskost a potěší. Cítím se v pandžábí úžasně.

• Velký výběr zboží...
    • žádné.

Velmi příjemné místo pro nákup a inspiraci.Bohatý sortiment zboží.Milá a ochotná obsluha.

• Zboží, kteréjinde v repiblice prostě neseženete.
    • Mě nejvíc mrzí, že kamenná prodejna Ganga zmizela z Brna a zůstal nám jen e-shop

S obchodem je velmi dobrá (téměř rodinná komunikace) Chovají se jako živí lidé a ne jako automat Nadto jsou spolehliví a velmi milí. A stránky jsou vždycky aktuální a přehledé.

• výborná komunikace,
    • krásné zboží,

Skvělý obchod, mohu jen doporučit.

• pěkné a neobyčejné zboží

• podobné zboží jinde neobjednám

• Originální sukně a další druhy oblečení, které se nedá jinde koupit.
    • Nádech indické kultury.
    • Občas barvy vypadají trochu jinak na fotce než ve skutečnosti, to ovšem není chyba prodávajícího. Je fajn že se to snaží vykompenzovat detailnějším popisem barev.

Nemám doma žádné dlouhé sukně a tento obchod je ten pravý pro nákup dlouhých sukní, které bych jinde nesehnala v tak kvalitní a originální formě. Vždy co jsem si objednávala tak jsem byla spokojená.
    Pokud by se mě někdo zeptal, jestli neznám obchod kde koupit dlohou sukni, pošlu ho sem.

• Oblečení není příliš kvalitní

vstřícnost

• -originální zboží
    • -100% skvělý přístup k zákazníkovy
    • -nádherné www stránky s dokonalým vyobrazení nabízeného zboží
    • -ochota, vstřícnost
    • Nejsem si vědoma....

-obchod prodává sortiment, který je jedinečný
    -nabídka je pestrá, obrovský výběr
    -ceny jsou velmi příznivé
    -komunikace ze strany obchodu je okamžitá
    -objednané zboží mi dorazilo hned následující den
    -nákup všem bez výhrad doporučuji

• - bavlněné zboží
    • - nákup v klidu z domova
    • - originální dárky
    • nezjistila jsem

• Obrovská vstřícnost
    • Chtělo by to větší kamenný obchod :-)

Vřele doporučuji

• pekné veci z orientu
    • bohužial obchod má vysoké poštovné na Slovensko

v obchode sice dobre komunikuju zo zakaznikom rychla je aj dodacia doba.ale poštovné na Slovensko je vysoke bola som zaskočena ked mi prišiel účet za veci sklamalo ma aj to že zo šperkov boli povypadavane kamienky vzhladom na vysoku cenu som čakala väčšiu kvalitu..nabuduce radim dobre skontrolovať ..

• rychlost vyřízení objednávek
    • široká nabídka indické módy a doplňků
    • vstřícnost paní majitelky