• ceny
    • dodací lhůty

Inzerují expedici zboží do 24 hodin, avšak po více než 13 dnech zboží nemám

• Nabídka věcí skladem neodpovídá realitě

• Nevhodné chování prodavaček!

• Klamavá reklama. Zboží skladem 100%. Objednal jsem 2 věci, ani jedna skladem, ani u dodavatele. Nakonec storno, jelikož nejsou schopni ani zjistit zda zboží bude nebo nebude.

Další obchod co nebere vážně svojí skladovou kapacitu a láká zákazníka na zboží, které nemá.

• zboží mají označené skladem a není tomu tak
    • chtějí platbu předem a není zkontrolovaná dostupnost ( sklad, obchod )

zboží skladem jsem ihned zaplatila a po týdnu se mi ozvali že zboží prodali na prodejně. Jelikož to byly boty na lyže a zároveň jsem k tomu objednávala i lyže ( stejná kolekce, ale jiný internetový obchod) tak se mi to zkomplikovalo .

Reakce obchodu santisport.cz

Za nedodání objednaného zboží ať už z jakéhokoliv důvodu se osobně omlouvám!

- Zboží náš internetový obchod uvádí v okamžiku exportu dat. V průběhu dne dochází k pohybu jak na naši kamenné prodejně, tak i na e-shopu. Objednávané zboží se prodalo v posledním kuse dříve na naší prodejně než dorazila objednávka. Proto jsme nemohli zboží dodat. Již pracujeme na systému aktualizací takřka v reálném čase, aby stav na e-shopu byl co nejaktuálnější.
    - Za zboží nevyžadujeme úhradu předem! Je to pouze volba klienta, kterou si sám zvolil z více variant, které náš obchod nabízí.
    - Informaci o nemožnosti objednané zboží dodat klient obdržel cca 48 hod. po objednání na což nám klient i odpovídal. Během této doby se náš personál snažil zajistit dodání ze skladů dodavatelských firem což se bohužel nepovedlo.
    - Připsanou platbu jsme obratem poukázali zpět na účet odesílatele a celé proběhlo do 1 týdne od objednání.
    Petr Gorecki

• Velký výběr zboží
    • Zapomněli na mou objednávku.
    • Poslali jiné zboží, než to co jsem si objednala.

Celkově na mě působili velmi zmateně.
    Jeden neví co dělá druhý.
    Po více jak 14 dnech mám konečně to správné zboží. Své chyby napravili.

• Obchod si dělá ze zákazníků legraci.

1)V e-shopu nabízeno zboží v barevné kombinaci "AAA".
    2)Do obchodu zaslán ověřovací dotaz, zda barevná kombinace "AAA" je opravdu dostupná.
    3)Potvrzeni obchodu, že barevná kombinace "AAA" je skladem!
    4)Provedena objednávka. V poznámce objednávky uvedena podmínka, že je požadována barevná kombinace "AAA" !
    5)Přes vše výše uvedené e-shop zaslal zboží v zcela odlišné barevné kombinaci "ZZZ".

• Popis nebol presny, ciapka nebola damska ale skor detska :/

• - bezproblémová komunikace
    • - při zrušení objednávky rychlé vrácení peněz
    • - na stránkách bylo vystaveno zboží v jiné barvě

- hezké zboží za dobré ceny
    - dobrá komunikace (ihned při zjištění problému mi volali)
    - druhý den po objednávce mi volali, že skladem mají zboží pouze v jiné barvě a nabídli jiné zboží nebozrušení objednávky
    nemělo by se stávat, že je na stránkách vystaveno zboží v jiné barvě

• Příspěvek smazán na žádost zákazníka.