• Velký výběr zboží
    • Zapomněli na mou objednávku.
    • Poslali jiné zboží, než to co jsem si objednala.

Celkově na mě působili velmi zmateně.
    Jeden neví co dělá druhý.
    Po více jak 14 dnech mám konečně to správné zboží. Své chyby napravili.

• Zapracovat na e-shopu,co se týká přehlednosti v objednaném množství. Lze objednat počet, který není skladem a nemůže již být naskladněn (doprodej).

Nakupoval jsem zde poprvé. Objednávka i komunikace obchodu proběhla v pořádku. Jako slabinou se ukázala být možnost objednat zboží, které není a nemůže být skladem v požadovaném množství. Obchod mne obratem, při zpracování objednávky informoval a vyřešily jsme vše. Nicméně stát se toto v Německu, obchod vám automaticky pošle zboží bez zaúčtování poštovného, nebo přiloží voucher pro další nákup jako omluvu.

• Přehlednost, rychlost.
    • -

Velký výběr, příjemné nakupování...

• Obchod si dělá ze zákazníků legraci.

1)V e-shopu nabízeno zboží v barevné kombinaci "AAA".
    2)Do obchodu zaslán ověřovací dotaz, zda barevná kombinace "AAA" je opravdu dostupná.
    3)Potvrzeni obchodu, že barevná kombinace "AAA" je skladem!
    4)Provedena objednávka. V poznámce objednávky uvedena podmínka, že je požadována barevná kombinace "AAA" !
    5)Přes vše výše uvedené e-shop zaslal zboží v zcela odlišné barevné kombinaci "ZZZ".

• Skate oblečení

• Rychlé dodání, nejlepší cena na internetu.
    • Vadilo mi, že obchod vůbec nekomunikoval. Nepřišla žádná zpráva, že zboží posílají.

• Rychlost, ochota, komunikace
    • nic jsem nenasel

Dopocuji z duvodu rychlost dodani, komunikace a cen

• Komunikace, rychlost a ochota
    • ?

• Našla jsem zboží, které již česká firma nevyrábí,
    • přestože je velmi kvalitní
    • O žádných nevím

Vše proběhlo v naprostém pořádku

• Dobra cena
    • Nevim

• velky výběr
    • Přímé spojení na bankovní učet

Velký výběr
    obchod bych doporučil
    doprava ok
    komunikace ok
    krátká dodací lhuta

• Vysoká rychlost vyřízení.
    • Špatná komunikace. Dostal jsem zprávu, že moje objednávka byla vyexpedována a pak mi až volala dodávková služba. Ocenil bych informaci předem, kdy můžu dodávku očekávat.

• Zboží, které jsem jinde v republice nenašel
    • žádné jsem nenašel

Neskutečná ochota prodejců a rychlost v komunikaci. Dokonce slíbení, že se do budoucna polepší v jedné kategorii zboží, ve které jsem nenašel co jsem hledal. Vysoká spokojenost!

• jednoduchá komunikace obrovský sortiment udelali jste mi radost boty salewa neměli tento typ nikde jinde
    • nevidím žádné slabiny

obrocská nabídka supervstřícná komunikace

Při objednávání zboží jsem se obával, že zboží nedorazí včas, protože mají obchod velice daleko od místa mého bydliště (potřeboval jsem chránič ještě před odjezdem na hory...). Tyto obavy byly zbytečné, protože zboží přišlo včas - objednával jsem jej v neděli a v úterý kolem poledne dorazilo. Takže maximální spokojenost :)

• nevím

Boty sice dorazily, ale uplne jine nez na obrazku.. Barva neodpovidala..

• POZOR - v kategorii nové zboží prodává bazarové

nesolidní

Reakce obchodu santisport.cz

Nikdy jsme v našem e-shopu nenabízeli "Bazarové zboží" mezi běžnými produkty!!! Takovéto zboží je pouze ve speciální sekci, která je takto označena! Lze například narazit na: Testovací modely kol, nebo lyží.. Ty jsou ale takto označeny .. Prověřili jsem systém a nenarazili jsme na nic nesolidního co by si zasloužilo opravu! Děkuji za příspěvek. Petr

• Nakupovanie bez stresu.
    • Iné predajne nemali vybraný tovar, veľkosť.

S obchodom som nemala žiadne problémy.
    Doporučila by som ho aj iným.

• Způsob platby, dnes existují modernější a rychlejší.

Reakce obchodu santisport.cz

Nevím co tím klient měl na mysli.Na e-shopu je možno si vybrat z klasických metod jako bankovním převodem, dobírkou, nebo způsobem, který klient využil a to prostřednictvím zabezpečené on-line platby GoPay, která umožní okamžitou expedici zboží. Rádi si necháme poradit, pokud jakýmkoliv způsobem tyto metody nevyhovují a klient zná lepší způsoby plateb. posílám na sebe kontakt : [email protected]