• sortiment, rychlost doručení

• Rychlé, dobré ceny

• Dobré ceny a vše skladem.

• Rychlé jednání, dobrá komunikace.

Vše v naprostém pořádku.

Vše ok

Obchod mi doručil jiné zboží, než jsem si objednal. Když jsem tam volal, bylo mi řečeno, že mám zboží zabalit a přinést na nejbližší zásilkovnu ( v jiné obci) k odeslání zpět. Tam dostanu zároveň to původní zaplacené zboží. Na moji námitku, že mám zaplacenu dražší dopravu domů a teď vlastně vlastně kvůli jejich chybě musím jet autem do zásilkovny, mi bylo řečeno, že by za to vyzvednutí a doručení správného výrobku museli platit stovku. Že mě to stálo můj čas a benzín, je asi v pořádku. Prý když se mi to nelíbí, mám jim to poslat zpátky na vlastní náklady poštou!!!

Reakce obchodu Santec-electronic

Děkujeme za hodnocení. Nejsme schopni nijak ovlivnit to že Zasilkovna místo doručení na adresu vyloží balík na svem výdejním místě a zákazník je nucen tam jet i když si zaplatil dodání domu. Pro Zasilkovnu je to jednodušší.

• dobrá cena, rychlé dodání

Obchod nabízí něco co nemůže dodat, takže pro nakupujícího to znamená pouze ztrátu času.

• Kvalitní zboží.
    • Solidní ceny.
    • Komunikace na úrovni.

Cokoli jsem v tomto obchodě kdy zakoupil bylo kvalitní.

Spokojnosť

• - rychlost vyřízení objednávky
    • - nepřišel informativní mail, že je zboží připraveno k vyzvednutí, museli jsme si telefonicky ověřit na Heureka.cz. Ovšem info z obchodu, že je zboží připraveno, Heureka.cz měla, takže chybička nebude na straně prodejce.

Zboží došlo v pořádku.

Velký sortiment, solidní ceny, rychlost vyřízení a odeslání objednávky. Jsem velice spokojen, obchod doporučuji.

Objednávka dorazila do čtyř dnů od objednání,tedy spokojenost.

• Spolehlivost

Všechno v pořádku.