obchod asi špatný nebude, ale objednal jsem si tento požární hlásič: https://www.santec-electronic.cz/Hutermann-GS506-Pozarni-hlasic-a-detektor-koure-d6245.htm#
    kde je uváděna životnost baterie 10 let, ale byl mi zaslán s baterií o životnosti cca 1 rok: https://www.hastex.cz/eshop/pozarni-hlasic-gs-506
    Rozdíl ceny jednou takový.

Reakce obchodu Santec-electronic

Zákazníka zřejmě nenapadlo že mohlo dojít pouze k záměně krabičky při balení.
    Snad každý by zboží normálně reklamoval, dostal by ihned druhý den správný výrobek a zdarma. Místo toho tady musí hned psát negativní recenzi.
    Mimochodem žádná reklamace nedorazila dodnes, takže je asi vše v pořádku.

• Zboží nedorazilo a nikdo se neozval.
  • Prodávané zboží nebylo skladem.

Reakce obchodu Santec-electronic

Nebyla skladen jedna položka ze tří objednaných a to po dobu dvou dnů ! Santec-electronic

NE přes Heureku možná napřímo to bude lepší, jinak jsou dost drazí.

Obchod mi doručil jiné zboží, než jsem si objednal. Když jsem tam volal, bylo mi řečeno, že mám zboží zabalit a přinést na nejbližší zásilkovnu ( v jiné obci) k odeslání zpět. Tam dostanu zároveň to původní zaplacené zboží. Na moji námitku, že mám zaplacenu dražší dopravu domů a teď vlastně vlastně kvůli jejich chybě musím jet autem do zásilkovny, mi bylo řečeno, že by za to vyzvednutí a doručení správného výrobku museli platit stovku. Že mě to stálo můj čas a benzín, je asi v pořádku. Prý když se mi to nelíbí, mám jim to poslat zpátky na vlastní náklady poštou!!!

Reakce obchodu Santec-electronic

Děkujeme za hodnocení. Nejsme schopni nijak ovlivnit to že Zasilkovna místo doručení na adresu vyloží balík na svem výdejním místě a zákazník je nucen tam jet i když si zaplatil dodání domu. Pro Zasilkovnu je to jednodušší.

Obchod nabízí něco co nemůže dodat, takže pro nakupujícího to znamená pouze ztrátu času.

• U výrobku chybí návod v češtině, myslím si, že to je porušení nějakého nařízení. Dále nikde nebylo uvedeno, že součástí dodávky není napáječ, takže i je výrobek k ničemu. Vím, že mnoho lidí napáječ už má, takže by ho platili zbytečně, ale proč jeho absence u nabídky výrobku není uvedena???

Reakce obchodu Santec-electronic

Mrzí mne, že to zákazník takhle hrotí.
    Ihned po rozbalení zásilky totiž zjistil chybějící návod, za který jsem se hned omluvil a informoval o tom, že všechny položky mají vždy návody ke stažení přímo u popisu výrobku. Ihned jsem mu také nabídl že mu návod kamkoliv pošlu mailem nebo poštou.
    Že není u výrobku žádný napájecí zdroj bylo několik let až dosud každému jasné z obrázku v eshopu. Zákazníci mají samozřejmě na výběr mnoho napájecích adapterů a hodně jich tento přístroj napájí z baterie. Je tedy nesmysl jim nutit napájení od nás.
    Přes to jsem nechal doplnit do popisu text s informací, že balení obsahuje pouze přístroj samotný.
    Santec-electronic

• Poslat zboží bez českého návodu je neskutečné

Reakce obchodu Santec-electronic

Nechápeme proč toto nepravdivé hodnocení. Návody v češtině jsou k dispozici u výrobku v eshopu v sekci "ke stažení". Stačí se jen obtěžovat si návod otevřít a přečíst.

• rychlost dodání zboží
    • nefunkční-použité-rozbalené
    • stává se prý několikrát do měsíce :D

Reakce obchodu Santec-electronic

Zákazník nás telefonicky informoval o tom, že je zboží rozbalené a používané. Odpověděl jsem dotazem, zda nebylo poškozené balení, že se to občas stává. Také jsem zákazníka ubezpečil, že od nás nic rozbaleného a používaného odejít nemůže, což mohu dokázat fotodokumentací balení zásilek.
    Protože se s podobnými zákazníky nedohadujeme a dodržujeme "zákazník má vždy pravdu", doporučil jsem vyplnit formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Bezprostředně po vyplnění jsem odeslal mailem digitálně podepsaný Opravný daňový doklad.
    Dnes dorazilo vrácené zboží. Samozřejmě nevykazuje žádné známky používání a je zcela funkční.
    Pokud zákazník zboží nechtěl, stačilo ho vrátit v zákonné době a ne tady psát nesmysly.

• Žádné
    • Vydávají se za obchod co má zboží ihned skladem a mají prd!!! Skladem znamená skladem u sebe ne u dodavatele!!!

Katastrofa!!!! Je jasné že mají min.ceny když zboží údajně skladem kupují až si ho někdo objedná a pokud možno i zaplatí dopředu tak ho pak teprve kupují!! A ještě mají tu drzost lhát!!!

Vážený pane Dalíku,
    Pokud si objednáváte vybalené použité zboží, nechápu proč narážíte na nízkou cenu produktu. Větší sleva je snad v takovém případě samozřejmostí.
    Proč nebylo zboží skladem jsme Vám i s omluvou sdělili mailem. Server s ekonomickým systémem a stavem skladu se synchronizuje s eshopem pouze několikrát denně a proto se může stát, že je zboží během hodiny až dvou vyprodané.
    Kvůli tomu se zde ještě nemusíte veřejně sprostě prezentovat jako primitiv a pomlouvat naši firmu.
    Také nechápu poznámku, že si necháváme zboží předem zaplatit. Ve Vaší objednávce jste si vybral osobní odběr a platbu v hotovosti při převzetí zboží.

Přes 95% zboží (okolo 4 tisíc položek) odesíláme prakticky během několika hodin, což i zde potvrzuje několik set spokojených zákazníků. Dalších přes 300 tisíc položek jsme schopni vyexpedovat max. do dvou dnů. To také nějak nekoresponduje s Vaším tvrzením, že skladem nemáme k dispozici nic.
    Pěkný den
    K.Kleisner
    Santec-electronic

• neserioznost
    • nechá klienta přes týden v očekávání dodávky
    • a pak objednávku bez udání důvodů zrůší
    • s poučením že si můžete objednat znova
    • a zřejmě by opět zrušil a tak by to šlo jistě dokola

Neseriozní - na místo dodávky po dlouhé době čekání bez důvodu zrušeno

Reakce obchodu Santec-electronic

Zákazník si vybral osobní odběr v naší kanceláři. Když se po dvou mailech neozval a zboží ani po týdnu nevyzvedl, byla objednávka logicky zrušena. Navíc uvedený telefon nikdo nezvedá.
    Nějak potom nechápu toto hodnocení.
    K.Kleisner

• xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxx

Vysvětlení :
    zákazník s cizím jménem a ruským emalem objednal zboží, které následně na poště nepřevzal. Telefon uvedený v objednávce je nedostupný.
    Dále myslím, že nemá smysl cokoliv uvádět.

• Zobrazené zboží v nabídce neodpovídá skutečnosti.Měnič byl dodán bez připojovacích svorek.

Reakce obchodu Santec-electronic

Mrzí nás Vaše reakce ale v zájmu objektivity ji musím trochu poupravit :
    1. zboží dorazilo v naprostém pořádku. Není pravda, že bylo dodáno bez příslušenství. Jednalo se o měnič napětí do auta 500-1000W, u kterého jsou výrobcem dodávané kabely zakončeny očky pro přišroubování k akumulátoru vzhledem k velkým odebíraným proudům. Bohužel na obrázku byly na jedné straně kabelu zobrazeny krokosvorky. Jak máme uvedeno v obchodních podmínkách, nejsme schopni ovlivnit změny, které si udělá přímo výrobce a také všechny obrázky jsou pouze informativního charakteru. Pokud by jste nás kontaktoval a požadoval vysloveně krokosvorky na kabelech, určitě bychom se nějak domluvili k Vaší spokojenosti, která je pro nás prvořadá.
    Pokud jste si vybrali model, který Vám nevyhovuje, máte samozřejmě právo na vrácení zboží do 14 dnů po jeho zakoupení. Pěkný den. K.Kleisner, Santec-fishing

• na žádost recenzenta

• prominte ale zadne nevidim.
    • eshop santec-fishing uvadi na svem webu klamlive informace ze ma zbozi skladem, coz v mem pripade nebyla pravda.

Objednal jsem si zbozi protoze web santec-fishing tvrdil ze ma zbozi skladem. O nekolik dnu pozdeji ale poslal omluvny dopis ze zbozi skladem neni ani u jejich dodavatele, oz povazuji za velice neseriozni jednani... Uz si v tomle eshopu nic nekoupim.

Reakce obchodu Santec-electronic

Zboží skladem bylo ale měli jsme již pouze 3 kusy a během jednoho dne přišlo 14 objednávek. Zároveň nám dodavatel nepokryl naše objednávky a oznámil, že další zásilku nám dodá až za 15 dnů. Žádná klamavá informace z naší strany nepřichází v úvahu.