• Dodány jiné misky než jsem objednal.

Reakce obchodu Sana-store.cz

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnost. Jednalo se o Biomisky na klíčení semen. Ano, změnili jsme dodavatele Biomisek a nové Biomisky mají nepatrně rozdílné parametry. Informaci jsme na webu již upravili. Nechtěné misky jsme na vlastní náklady vyzvedli zpět a zákazníkovi vrátili peníze na účet. S přáním hezkého dne, Sana-store.cz

Obchod ok, ale produkt má méně kvalitní spojovací materiál, který de facto vyřadí zákazníka ze hry, když má zmatek. Poslána stížnost na výrobce, ne prodejce.

Reakce obchodu Sana-store.cz

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. U daného produktu se jedná o standardní instalatérské armatury. Je pravděpodobné, že došlo ke stržení těsnění daného T-kusu, což je možné řešit výměnou či přetěsněním. Na základě vzájemné komunikace zajistíme nápravu. S přáním hezkého dne, Sana-store.cz

• Zboží jsem obdržel nekompletní.
    • Až po dvou dnech mi byla dodána kompletní zásilka.

Reakce obchodu Sana-store.cz

Dobrý den, omlouváme se Vám za komplikace. Omylem Vám byla poslána špatná zásilka. Výměnu zboží jsme provedli v nejkratším možném čase. Nesprávnou zásilku jsme si vyzvedli a dodali správný produkt dle objednávky. Děkujeme. Přeji hezký den, Sana-store.cz

Objednal jsem si vakuovač a 2 nádobí na marinování masa, které měli fungovat ve spojení s tipem vakuovačky. Vakuovačka měla hadičku na odsátí vzduchu, která nešla použít na dokoupené nádoby !! Nádoby měli hadičku, která nešla nasadit na vakuovačku !! A nakonec jsem se dočetl, že je nutno zakoupit redukční ventil ! Přesto, že měli můj mail i telefon, tak se nikdo neozval a neupozornil mě na onen redukční ventil. Takže mě tak vytočili, že jsem vše vrátil zpět. Užij te si to sami, když tam někde máte ten redukční ventil v utajení !!!!!! Klímek Martin

Dobrý den, pane Klímek,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Zakoupil jste zboží od různých výrobců, kde příslušenství mezi sebou není stoprocentně kompatibilní. V popisu vakuovačky Vidia máme uvedeno, že pro vakuování v nádobách Status je nutné přikoupit připojovací hadičku s přímím odkazem na ní.

Dále s vakuvačkou Vidia lze použit marinovací sadu Status tak, že propojíte jednotlivé hadičky do sebe odstraněním kolínka hadičky z marinovací sady. Zde přikupování hadičky navíc není nutné.

Mrzí nás Vaše nespokojenost s nákupem a případné nejasnosti, nicméně v případě nesnází je možné prodejce kontaktovat a poradit se.

Vakuovačka Vidia: https://www.sana-store.cz/vakuovacka-vidia-vvs-001
    Připojovací hadička: https://www.sana-store.cz/vidia-vvs-001-vakuovaci-hadicka
    Marinovací sada: https://www.sana-store.cz/sada-pro-marinovani-status-provac-360

S přáním hezkého dne,
    tým Sana-Store.cz

Ani po deseti dnech zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Sana-store.cz

Dobrý den, omlouvám se vám za zpoždění s vyřízením vaší objednávky, která byla podána v pátek 27. 12. 2019. V období svátků jsme měli omezený provoz a nebyli jsme schopni směřovat objednávku na sobotní doručení dle požadavků v objednávce. V následujícím období až do 7. 1. 2020 u nás probíhala inventura a veškeré objednávky jsme začali vyřizovat až poté. Vaše objednávka byla vyřízena v úterý 8. 1. 2020. Děkujeme za pochopení. S pozdravem, Sana-store.cz

přišla jina barva mlýnku na mouku než byla objednána

Reakce obchodu Sana-store.cz

Dobrý den, omlouvám se Vám za vzniklou nepříjemnost. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat, a v případě zájmu Vám mlýnek vyměníme. Přeji hezký den, Sana-store.cz