• tabulka neobsahovala kolíčky ale kuličky

• Abeceda aj pastelkovník v dobrom stave.
    • Kocky s abecedou prišli v krabičke s poškrábaným viečkom a zle obrúsenou "dierkou" , písmená na kockách zle vytlačené, s otlačkami mimo písmo, miestami akoby rozmazaný inkoust. Na balíku napísané, vyrobené v Číně. Ak by to stálo polovicu z ceny, tak asi v poriadku, ale za takúto cenu veľmi zlá kvalita.

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

Dobrý den, je mi líto, že nejste spokojená. Samozřejmě máte plné právo výrobek vrátit, abychom mohli sjednat nápravu. Celý proces je velmi jednoduchý a nabízíme dokonce možnost vrácení zboží zpět s dopravou zdarma. Pokud mě budete kontaktovat, ráda Vám s tím pomohu. S přátelským pozdravem, Valina Kociánová

• Úžasné veci

Hmatové dosky dorazili po vizuálnej stránke úplne iné ako som si objednala. Šmirgel je ostrapkaný, zrejme bol trhaný a nie strihaný. Tiež je nepresné lepenie. Som z toho sklamaná, pretože montessori materiál má byť po vizuálnej stránke lákavý pre dieťa. Na reklamáciu som tovar neposielala.

Špatná kvalita služeb. Dostal jsem zboží v 25.02. ale to se nehodí a vrátil jsem ho přes Zásikovna, ale mi to neřešily a poslaly mi zpět bez důvodu. Doporučil DPD mi včera 28.2

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

děkuji za zpětnou vazbu. Zde bohužel došlo k nedorozumění. Nejsem si jistá, jestli Vás dobře chápu, ale určitě vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

• zboží bylo dodáno do expedičního skladu před týdnem, bohužel mi zatím nebyla poslána zpráva, že si ho můžu vyzvednout, takže příště zvolím jiný obchod

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

Vaše negativní zkušenost s dopravcem nás mrzí. My jsme balíček dopravci předali v den Vaší objednávky, jak je i ve sledování zásilky uvedeno. Bohužel na zpoždění zvolené spedice nemáme vliv, byť v předvánočním čase věřím, že se to do jisté míry dá pochopit. Přeji Vám, ať to příště zvládnou rychleji, i když s jiným obchodem.
    Krásné svátky přeje, Valina Kociánová

Kupovali jsme pro mš za cenu priblizne 1800 a byli jsme velmi zklamání. Obchod má nafoceno všechno v takové velikosti, ktera zaujme, ale když zboží přišlo, bylo vše miniaturní a nezajimave.
    Už si zde neobjednáme.

děkuji za zpětnou vazbu.
    Fotografie se snažíme mít takové, aby zobrazily co nejvíce detailu, a tím dali člověku přesnou představu o tom, jaké zboží obdrží.
    Pro velikost produktu se u všech popisků snažíme uvádět rozměry produktu.
    Určitě oceníme informaci, o který konkrétní produkt šlo, abychom se na něj případně zaměřili.
    Předem děkuji a přeji, ať jste příště spokojenější.
    Valina Kociánová

• Velky vyber potreb pro monte pristup
    • Vse na jednom miste
    • Casto mnoho veci nedostupnych
    • Vysoke ceny
    • Pri vraceni zbozi se na penize ceka dlouho

Fajn obchod pokud nechcete nic vracet. Pak cekate, jako v mem pripade, treba mesic (od odeslani zbozi zpet) na vraceni penez. Kdybych je neurgoval kdo vi kdy by je vratili...

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

moc děkuji za zpětnou vazbu. Ano, máte pravdu, že v tomto máme stále trochu rezervy, ale snažíme se na nich usilovně pracovat. Věřím ale, že už je to lepší než dříve. Uvolnili jsme na reklamace a vratky další kapacity. Snažili jsme se vždy hlavně, aby zboží bylo co nejrychleji u zákazníků, ale jak píšete, není to vše.
    Slibuji, že se polepšíme a sypeme si popel na hlavu :)

Děkujeme, že jste to s námi vydržel a přeji hezký den,
    Valina Kociánová

Dětská čelovka ne tolik kvalitní. Uzávěr na baterie samovolně odpadavá.

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

Dobrý den, to nás moc mrzí. Určitě využijte možnost vrátit nebo vyměnit zboží skrz pobočky Zásilkovny zdarma. Zboží Vám samozřejmě vyměníme nebo vrátíme peníze zpět. Může jít o vadný kus. S přátelským pozdravem, Valina Kociánová

Zaplatila jsem zboží (vkládací box) a čekala jsem na info o odeslání 6 pracovních dnů. Po opakovaném telefonátu jsem se dozvěděla, že dodavatel zboží včera sice přivezl ale mnou zaplacený box nedodal. Měl to být dárek k narozeninám.
    Objednávku jsem tedy zrušila a požádala o poslání platby zpět. Zklamala mě nedostatečná komunikace.

Reakce obchodu Samostatne-dite.cz

ano, tato skutečnost mě mrzí. Bohužel nyní dopravci nabírají zpoždění a nedodání zboží od dodavatele jsme nemohli nijak ovlivnit. Tuto zprávu jsme se sami dověděli ve stejný den jako Vy. Vaše rozhořčení ale chápu a máte na ně plné právo. ještě jednou se omlouvám i touto cestou. Taková situace není nikdy příjemná.
    S přátelským pozdravem, Valina Kociánová