• Dlhá čakacia doba

• Neboli schopni dorucit tovar v slubenom case a ako kompenzaviu navrhli balenie zdarma,ale dorucenie az o 2 mesiace

Reakce obchodu Samolepky Pro Kolo

O nedodržení dodací lhůty jsme vás informovali e-mailem a rovnou nabídli kompenzaci 1+1 zdarma. Vaše nespokojená reakce přišla až o týden později...
    Mrzí nás, že jste nebyl spokojen, ale my udělali vše, co bylo v danou chvíli v našich silách.
    Hezký den

• Doba tisku je docela dlouhá, samolepky měly být k narozeninám, tak to ani náhodou..

Spokojen

• Kvalitny tovar
    • Dobre ceny
    • Skvela podpora a riesenie problemov

Vyborny eshop

• Skvelý tím
    • Super komunikácia
    • Žiadne

Som veľmi spokojný ako s kvalitou tak aj s cenou.

Jednoduché objednání, srozumitelné stránky.
    Jen dodací lhůta je delší, ale mi to nevadí. Nepotřebuji vše hned za 5 minut :-) A chápu, že nebudou tisknout pár samolepek, čekají až se jim objednávky nakupí, což zní logicky ;-) Za mě v pohodě.
    Samolepky, zatím drží a vypadají pěkně. Až po nějakém čase lze hodnotit kvalitu.

• Dobrá komunikace, díky za dodatečnou změnu mé objednávky, vše super.

Objednávala jsem již podruhé. A ne proto, že by samolepky nevydržely, ale protože se rozrostla sbírka kol, helem, .... Samolepky jsou super a opravdu hodně vydrží!

• neuvěřitelně vstřícná komunikace
    • ochota
    • nadstandardně lidský přístup
    • extra nabídka slev

Samolepky přinese až Ježíšek . .. ale až do doručení zásilky neuvěřitelně vstřícný přístup včetně závěrečné kalkulace, ochota, spolupráce, komunikace... Samolepky vypadají úžasně!
    Děkuju!

• Perfektní jednání,vytvoření grafické podoby .

Byť je výrobní hodnota pár korun, ve výsledku zaplatíte bez 12,-Kč ....celých 500,-Kč a ještě ktomu, když na výrobu hlouposti která zabere pár minut, potřebují 3týdny. Zkrátka legrace.

Reakce obchodu Samolepky Pro Kolo

Opravdu to není za pár korun - tisk na průhlednou folii včetně podtištění bílou barvou plus plotrování něco stojí a bohužel částka je to paušální za přípravu stroje.
    Ale veškeré podmínky k zakoupení zboží jste znal předem, včetně doby dodání. A přesto jste objednal a zaplatil..
    Zkrátka legrace.

Objednávka dorazila asi po trech tydnech az sem se jim tam ozval tak se začlo neco dít a jednani me prislo jak kdybych je otravoval.

Reakce obchodu Samolepky Pro Kolo

v objednávce jste měl toto: Tamdem bike Březova n.Sv.
    Byla dobrá vůle si s vámi ujasnit, jak to mělo být správně: Tandem bike Březová n. Sv.

To je to, co myslíte tím "začalo se něco dít"?

• kvalita samolepek
    • dopravní společnost

• Rychla vyroba a doručenie az na SR

• Velice spokojen perfektní přístup a práce

Nemožnost zaplatit přímo kartou, pouze posílání peněz na účet. Trvá to dlouho...

• Vlastní motiv není problém
    • Skvělá komunikace s obchodem
    • Celkem dlouhá doba dodání

• Super o kumunikace
    • Pěkný výrobek

Vřele doporučuji. Nálepky vypadají hodně dobře. Vznikl problém při doručování Českou poštou. Ze strany obchodníka vše vyřešeno. Ochotně a iniciativně s návrhem alternativních řešení, pokud by se zásilka nenašla. Přesně takhle si to představuji. Děkuji!

Spokojenost.

• Rychlost dodání a kvalita výrobku

Jsem spokojen.Děkuji