• velký výběr
    • objednáno před 14 dny, a objednávka stále nedošla. Ani žádné informace o zásilce

• Bohužel nám již 14 dní objednanou nálepku a do dnešního dne, ani zpráva , telefon vůbec nic, kdy bude nálepka zhotovena. Přitom jsem ji platila předem.

Nedoporučuji, žádná komunikace . Vůbec nic .

• Na dopis dlouhá dodací doba, i když zaplaceno bylo okamžitě

Dlouhá dodací doba

• S první objednávkou jsem byla maximálně spokojena, vše krásné, v pořádku

Objednala jsem další samolepky, ty měly být jako dárek, došly pokrčené, odlepující se folie, na první pohled folie působí jakoby ji někdo odlepil a pak se snažil znovu prilepit, bohužel velka nespokojenost

• mají hezký výběr vzorů, barvy, popisky
    • samolepky jsou ve formě 3 vrstev, podkladová (papír), ochranná (průhledná fólie) a samotná samolepka pozůstávající z několika samostatných linek. Při aplikaci je nutné oddělit jednotlivé vrstvy, no střední část se střídavě lepí na některou z vrstev, či podklad, což značně komplikuje aplikaci. Lepší by bylo, kdyby samolepková část neboli izolované čáry, ale něco soudržného.

Jestli máte dostatek trpělivosti...

Reakce obchodu Samolepka dítě v autě

Dobrý den, to co jste popsal je podstata řezané grafiky. "Něco soudržnějšího" jsou samolepky tištěné na bílém čtverečku (například). Které by moc esteticky na autě nepůsobily. Problém s odlepováním se občas vyskytne - ona průhledná fólie je přenášecí a samolepku nemůže držet příliš pevně, jinak by nešla po aplikaci na auto odlepit. K samolepce je dodáván stručný návod na lepení, další máme na webu - https://www.samolepkaditevaute.cz/obsah/6-jak-na-to .Dále je možné využít kontaktní formulář, nebo nám zatelefonovat a s lepením poradíme. V případě, že ani pak nejde samolepku nalepit, bez problémů samolepku vyměníme.

Nekvalitní, samolepka nešla, nebo z 80% špatně obtisknout, že dvou kusů, jsem jeden musel vyhodit. Jinak vše v pořádku.

Reakce obchodu Samolepka dítě v autě

Dobrý den, díky za reakci. Občas se stane, že samolepka špatně drží na přenášecí fólii, stačí zavolat, napsat nám na e-mail, nebo kontaktní formulář a problém pokaždé vyřešíme. Ve Vašem případě pošleme samozřejmě samolepku novou. Děkuji, s pozdravem Kornhauser Jiří

• nepřišlo zoží

Reakce obchodu Samolepka dítě v autě

Dobrý den, Vaše objednávka byla odeslána 25.9 a díky České poště doručována až 29.9. V současné době je uložena na Vaší poště, protože jste nebyl doručovatelem zastižen. Na webu máme kontaktní formulář, telefonní číslo i e-mail kam je možné napsat v případě problému s objednávkou. Pokud by jste nás alespoň jednou z dostupných cest kontaktoval,bylo by řešení nesrovnatelně rychlejší a zjistil by jste, že kvalita komunikace je vyšší než 10%. :) Nicméně jsme Vám zaslali mailem číslo zásilky, kde si dohledáte detaily i samotnou objednávku.
    S přáním krásného dne Kornhauser