Obchod deklaruje dopravu do 2-4 dní. Na 8. deň, keď sa nič nedialo, som ich kontaktoval, že čo sa deje a ani to som nedostal odpoveď. Na ďalší deň som skúšal viackrát volať, ale hovor bol zrušený. Až keď som poslal SMS mi odpovedali, že v ten deň mi objednávku zaslali a že sa ospravedlňujú. Je však treba dodať, že dorazila hneď ďalší deň, a všetko bolo tak ako som si objednal.

Dobrý deň,
    veľmi ma mrzí, že ste dostali tovar tak neskoro. Som rád, že ste sa ozvali a problém sme vyriešili. Situácia bola komplikovaná kvôli začínajúcej dovolenkovej sezóne. To nás samozrejme neospravedlňuje.
    Verím, že ste s tovarom spokojní a že Vás uspokojili aspoň ušetrené finančné prostriedky. Prajeme Vám krásny deň!

Osobně bohužel nemohu fólie doporučit, kvůli propustnosti pachů. U originálních kazet se mi nestalo, že bych cokoliv cítila a vyhazovala jsem vždy až plný koš. U fólie Sametic musím koš vyhazovat bohužel denně i když plenku obmotám 2x. Fólie je silnější, tudíž plenku hůře utěsní. Výhodou je, že role je snad nekonečná a za bezva cenu. Ovšem znovu bych ji nekoupila.

Reakce obchodu Sametic

Velice nás mrzí, že náš výrobek nezplnil vaše očekávání.
    Nepoužíváme parfemy, ani žádné chemické látky na povrchovou úpravu fólie. Naší prioritou je nulové riziko alergie u rodičů i dětí, kteří v domácnosti žijí.
    Pokud Vám náš výrobek z jakých koliv důvodů nevyhovuje, můžete jej vrátit do dvou let od zakoupení.
    Přejeme Vám hezký den!

• zboží objednáno, online zaplaceno, po týdnu urgováno, žádná odpověď

Reakce obchodu Sametic

Dobrý den, moc mě mrzí, co se Vám přihodilo. Věřte mi, že nám záleží na tom, aby jste byli tak, jako i ostatní zákazníci spokojeni. Prosím napište mi email na [email protected] s číslem objednávky a bezodkladně se budu Vaši reklamaci věnovat. Děkuji za pochopení.
    Samuel Zubo, jednatel společnosti Gimmick.in spol. s r.o.

• komunikace
    • dodací lhůta

před 14 dny jsem objednala a zatím žádná komunikace, natož aby dorazilo zboží, hlavně že přišel dotazník na hodnocení obchodu