• ekologické řešení
    • rychlost dodání

Doporučuji. Výborná komunikace s eshopem a změna platební metody ihned. Fólie Sametic je skvělá. Šetří nám peníze.

• nízká cena
    • kvalita

• Přehlednost
    • Ocenil bych i parfémované varianty fólií

Nakupoval jsem už dříve a účel plní perfektně. Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem si našel správný postup a vhodnou délku fólie na naplnění

• Rychle dodani
    • Super vyrobek

• Rychlá doba doručeni
    • Výhodnější cena za balení
  • Doplňovací sada pro kazety Angel care se skládá z:
    - zbytek papírové role a la střed kuchyňských utěrek
    - originální kazeta namísto doplňovací uvedené na obrázku
    - pytel kvality nejlevnějších odpadkových pytlů trhající se ve švu

Doplňování je zlý sen a špatný vtip, kvalita pytle ještě horší. Nevěřím tomu, že někdo může něco podobného vůbec prodávat.

Reakce obchodu Kazety a fólie do košů na pleny

Moc nás mrzí, že nejste spokojen. Mohli jste nás kontaktovat a zboží vrátit.
    1. Žádný "zbytek papírové role a la střed kuchyňských utěrek" neprodáváme a nemohl jste jej od nás dostat.
    2. Originální kazeta Angelcare není otevírací a je to uvedené v popisu produktu, že je nutné vytrhnout její víko. Je to vidět i na videu. Ostatní kazety které prodáváme jsou otevíratelné.
    3. Fólie Sametic je bezešvá.

Opakuji, že jste měl možnost vrátit zboží a my bychom vám vrátili peníze.

• Nepřišlo mi žádné potvrzení objednávky a zboží mi doposud nebylo ani doručeno.

Reakce obchodu Kazety a fólie do košů na pleny

moc nás mrzí zdržení vaší zásilky. Zásilkovna by jej měla doručovat 14.-15.9.2022. Prosím kontaktujte nás, pokud by se tak nestalo. Omlouváme se za způsobené problémy. Věříme, že se zbožím budete spokojená. V případě jakýchkoliv problémů nebo nespokojenosti vám samozřejmě vrátíme peníze.
    Hezký den.

Spokojenost, používám již delší dobu, dobré do koše, kvůli zápachu plen.

dodání bylo do dvou dnů.

Spokojenost

Objednávku jsem udělala 11.2 a obratem zaplatila. Do teď nemám zboží, ani žádné informace o odeslání, na e-mail nikdo nereaguje. Platila jsem přes 2.000Kč, takže doufám, že se obchod ozve a vyřeší to !!

• quick delivery

nothing

• spokojenost

Žádná komunikace, už týden čekám na dodání.

Reakce obchodu Kazety a fólie do košů na pleny

objednali jste si 24.10 a zvolili jste si platbu bankovním převodem.
    Dne 27.10. nám byla platba připsána na náš účet.
    Dne 28.10. byl státní svátek.
    Dne 29.10. jsme měli volno.
    Ještě přes víkend (30.-31.10.) jsme vaši zásilku zabalili.
    Dne 1.11. jsme nás kontaktoval, proč jste ještě zásilku neobdržel a ujistil jsem vás, že jsme ji dnes expedovali.

Přejeme vám hezký den.

Objednala jsem 3 kazety s fólií nové a jednu kazetu naplněnou fólií jsem obdržela. Napsala jsem jim e-mail a obratem jsem odpověděla, že je to jejich chyba a mám si vybrat, zda chci peníze zpět nebo 3 kazety jimi naplněné. Požádala jsem o vrácení peněz a místo odeslání kazety jsem obdržela, abych to odečetl z peněz. Už týden od nich nemám žádnou odpověď. Nikomu bych to nedoporučoval, jejich web je zavádějící a neplní objednávky správně.

Reakce obchodu Kazety a fólie do košů na pleny

bohužel i z vašho příspěvku zde jsem zmaten, stejně jako z vašich e-mailů.

Snažíme se vám vyjít vstříc a nabídli jsme vám víc možností jak problém řešit. Vybrali jste si vrácení zboží. Jakmile k nám dorazí zboži, které vracíte, tak vám vrátíme peníze.

Je mi líto nedorozumění ale přejeme hezký den.

• rychlost vyřízení objednávky

Chybovala jsem při platbě, okamžitě se to dořešilo a druhý den jsem měla zásilku doma.

• Rychlost doručení