• sortiment, ceny, recepty, rychlost dodání

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za nákup a za krásné hodnocení. Vždycky nás potěší informace, že čerpáte inspiraci i z našeho blogu a zkoušíte vařit podle receptů. :)

Průběžná informovanost o stavu objednávky; rychlé doručení a vše v pořádku = spokojenost:-)

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za krásné hodnocení. Snažíme se po všech stránkách, co nejvíce vyhovět zákazníkům, takže nás moc těší, že jste byl/a s nákupem spokojen/a. :)

• Rychlost, dobrá komunikace
    • Jen dva doručovatelé.

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za Vaší recenzi. Těší nás, že nákup byl podle Vašich představ.

• Rychlost vyrizeni objednavky

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že přeprava byla v pořádku.

super zboží doprava rychlost

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za Váš nákup. A budeme se těšit zase někdy příště.

bezproblémový nákup - spokojenost

Děkujeme za hodnocení.

• Rychlé dodání, bohatý sortiment.

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za hodnocení. Těší nás, že se Vám náš obchod líbí. Budeme se těšit na další nákupy.

• rychlé vyřízení

Děkujeme za Váš nákup.

super komunikace , rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za nákup a za hodnocení. Těší nás, že se Vám nákup u nás líbil po všech stránkách.

• Velký výběr

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám náš rozsáhlý sortiment zalíbil. Budeme se těšit na další nákupy.

• Poradí. pomohou ochota je samozřejmostí

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za Vaší recenzi. Přesně jak píšete, snažíme se přistupovat k zákazníkům s co největší ochotou. :)

Objednaval jsem poprve a byl jsem velmi spokojen

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za Váš nákup. Jsme rádi, že jste zvolili k nákupu právě náš obchod. Budeme se těšit na případný další nákup. :)

Fantastická nabídka, perfektně zabalené, bleskově dodané celkem za rozumnou cenu.

Reakce obchodu Sambal Shop

Evo, děkujeme za milou recenzi. Moc jste nás potěšila. Jsme rádi, že jste s námi spokojená po všech stránkách. Budeme se snažit i nadále. :)

• precizní balení

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za tak krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl/a s nákupem u nás spokojen/a. Budeme se snažit udržet si laťku i nadále. Těšíme se na další nákup. :)

Pro mne objev , nejen obchod, ale má i program , seznamuje s asijskou kuchyní a ingrediencemi , které jsem neznala .

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za milé hodnocení. Těší nás, že jste s našim eshopem spokojená. Přesně takové recenze nás ženou stále kupředu a my tak víme, že to co děláme má cenu. Určitě budeme rádi, když jeden z našich receptů vyzkoušíte a podělíte se poté s námi o svou zkušenost, jak se Vám povedl a samozřejmě, jak Vám chutnalo. :) Budeme se těšit na případný další nákup.

Mel jsem dostat jako darek omacku sambal....ale v dodavce nebyla. Jinak spokojenost

Reakce obchodu Sambal Shop

velice nás to mrzí a omlouváme se, pravděpodobně se stala chyba při balení. Po dohodě příště zašleme omáčku 3x.

S pozdravem,

Pavel

Rychlost

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za Váš nákup a za hodnocení. Snažíme se odesílat zboží, co nejrychleji to jde. :)

Široká nabídka zboží za zajímavé ceny, rychlé dodání

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za nákup a za hodnocení. Máme radost, že se Vám nabídka našeho sortimentu líbila. Budeme se těšit na další nákupy.

• Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za nákup a jsme rádi, že jste byl s rychlostí zboží spokojen.

Vše dle představ a rychlé dodání

Reakce obchodu Sambal Shop

Děkujeme za hodnocení. Snažíme se si udržet rychlé tempo, aby bylo zboží u Vás co nejrychleji.