Ve středu 12.7. objednáno,zatím nedorazilo zboží ani žádná zpráva z obchodu ( 18.7.)
    Asi objednávku zruším a objednám jindy.Jsem ráda že jsem neplatila dopředu.

• Dlouhá doba doručení,vytvořeno 22.3. a do dnešního dne (12.4.) žádná reakce, že bude objednávka vyřízena cca za mesic,nic.objednavka ve stavu vyřizuje se. Objednaná jedna jediná věc,prostěradlo.

• O žádné nevím
    • Zboží ani po týdnu nepřišlo a obchod ani nenapsal co se stalo.

• Velký výběr, příznivé ceny, možnost osobního vyzvednutí, delší provozní doba
    • Zaměstnanci působí neochotně
    • Dělají, že vás nevidí
    • Neznají sortiment, který prodávají

V obchodě pracují zaměstnanci, kteří si vás začnou všímat až po několika minutách a to až poté, co se na ně už díváte, nebo si pro ně přijdete. O zboží nemají pořádný přehled a proto nejsou schopno vám pořádně poradit ... Chápu, že nemohou znát vše do detajlu ale kdyžozboží neví vůbec nic a neporadí vám ani to jaké vajíčko bude sedět k vybranému kočárku? Některé značky nabízejí slevy .. sami vás na ně neupozorní a když je na ně upozorníte vy, jsou sami překvapeni .. :D Máte pocit, že spíše otravujte ...
    Ponočka Olomouc - KATASTROFA
    Pobočka Brno - Úplně jiný přístup, příště navštívíme ochotné paní prodavačky, které se nám plně věnovali a poradili přímo na této pobočce

Uz po nekolikate jsem objednala zbozi u ktereho psali ze je skladem Ale po vytvoreni objednavky hned volali ze zbozi skladem neni a ze bude az za nekolik tydnu

Velký výsměch, že přijde hodnocení na nákup, když mě ještě ani nikdo nekontaktoval jestli již mám zboží nachystáno na prodejně a vlastně ani nevím kdy to bude.

Čekám na zboží už týden. Zatím mi nedošla žádná zpráva, že mám zboží nachystané. Přitom při nákupu bylo napsáno, že zboží budu mít připraveno do 2 dnů.
    Na to, že nejsou obchody otevřené a nemají zákazníky, tak jsou velmi laxní v dodávkách.
    Vždycky jsem s nimi byla spokojená, kupovala jsem tam plno věcí pro první dítě, ale teď mě to úplně zklamalo. Počkám ještě 2 dny a pak zruším objednávku.

dem prohledat e-mail a žadné, že je na pobočce doručeno,a le přijde mi tento e-mail , abych ohodnotil?
    To, že nic nevím, jak to mám pak hodnotit...

• Na zboží jsem čekala týden a nakonec přišlo v nesprávných barvách, což se mi nehodilo.

Nespolehlivý, objednávám přes internet často, ale nikdy se mi nestalo, aby mi po týdnu zavolali, že požadované zboží nemají.

Na prodejně v Brně jsem po několika návštěvách potkala jednu ochotnou paní prodavačku jinak to byla hrůza. Když obchody zavřely, tak jsem si objednala věci přes e-shop, že si je vyzvednu na prodejně v Brně. Po telefonu od prodavačky jsem raději celou objednávku zrušila, protože bych se jí na letos nedočkala. Objednala jsem si věci znovu s doručením domů a do 3 dní jsem měla vše doma. Prodejnu v Brně nedoporučuji. Až na jednu výjimku jsou tam strašně neochotný prodavačky.

na zboží už čekám 14 dnů a pořád nic a ani žádná komunikace ze strany obchodu tak že nevím kdy zboží dorazí jestli vůbec.

• objednal jsem zboží, které bylo psané že mají skladem, ale obchod objednávku zrušil že už jej nemají a mít nebudou

Jasne jsem zvolil, ze o tyto dotazniky nemam zajem, muj email neni spamovy kos, takze muzete jit tam, kam se odvazi podivat jen celnici.

• Takže shrnuti objednávky ,zboží mělo být dávno doruceno před týdnem na prodejnu ,doteď se nikdo neozval ...

• Zboží mi nebylo doručeno a ani jsem nebyla žádným způsobem upozorněna, že zboží nebude doručeno výhledově ani v příštích 14 dnech z důvodu zpoždění na straně výrobce, což jsem se dozvěděla až jako odpověď na můj telefonický dotaz.

• Příjmená domluva, rychlé dodání
    • Nekvalitní zboží (vyšitý obrázek hrubý z rubu na kojeneckém body), zboží neodpovídající popisu (100 % bavlna v popisu, výrobek 20 %) polyester)

• Objednala jsem si fusak do kočárku. Po několika dnech jsem musela sama napsat e-mail, jak je na tom má objednávka a až na tento můj popud mi odepsali, že nestíhají a nedokáží mi sdělit, kdy mi fusak odešlou. Měli by zákazníka informovat okamžitě o zdržení doručení! Nyní čekám 10tý den a předpokládám, že si ještě nějaký ten den počkám. Bohužel jiný e-shop fusak Moose nenabízí.

• Zboží mám zaplacené, a čekám na něho už dva týdny a stále se nic neděje. Zboží zatím nebylo předáno ani kurýrovi.

• Přišlo mi jine zboží než na obrázku.
    • Manažer nereaguje.

• neuvádí parametry v cm matrace (kokos - molitan - kokos)
    • jednotlivé vrstvy matrace neodpovídájí skutečnosti jiný obrázek - jiná realita - klamání zákazníka

Pokud se chcete ujistit, že Vám přijde zboží, které je na obrázku, doporučuji si nechat poslat na mail podrobný popis a možná i skutečné foto zboží. Bylo mi řečeno, že pro matraci, kterou jsem si objednala, je obrázek pouze ilustrací - pro všechny matrace nejspíš stejný..... (jedná se o klamný obrázek - rozložení vrstev kokosu - molitanu - kokosu)...takže příště dám přednost jiné společnosti a nakoupím jinde!