Paní prodavačka příjemná a ochotná.
    Ale barva sukně úplně jiná než foto na vašich stránkách!!

• Boty byly vytahané snad na obří nohu 40

Zboží mi nebylo doručeno kompletní,aniž bych na to byla upozorněna.

• Objednávku mi sice potvrdili, ale to je jediné co udělali a nic neposlali a ani se neozvali. Nedoporucuji

Parka byla velka,dlouha,nesedela v ramenou,pritom zimni bundy mam velikost XL.Parku jsem vratila.

• Kalhoty neodpovídaly velikosti a vrácení poštou je drahé, obchod v Pardubicích je zrušen, už si nic neobjednám

Zklamani. Prisla mi sms, ze je zbozi pripraveno k vyzvednuti. Chybely po mem prichodu na prodejnu tri veci z objednavky a jedna polozka z dodanych veci byla jine barvy... Jedno tricko z chybejicich v objednavce jsem uvidela na raminku na prodejne a projevila o nej tedy zajem, musela jsem za nej zaplatit plnou cenu. No, uz znovu neobjednam.

• Neodpovídá velikost 3xl=xl

Po potvrzení objednávky mi přišla zpráva ohledně storna jedné položky (nejdůležitější) a bez jakéhokoli dotazu, zda si přeji objednávku odeslat bez chybějící položky, chtěli objednávku odeslat. Naštěstí nebyl problém objednávku zrušit.

Kvalita oblečení opravdu katastrofa. Objednala jsem si 7 kusů a jen jeden si nechávám. Vždy jsem u vás rada nakupovala,ale kvalita se výrazně zhoršila.

• Expedice zboží po šesti pracovních dnech od platby! Velmi krkolomná komunikace.
  • ZBOŽÍ JSEM OBJEDNALA A POŘÁD MI NEBYLO DORUČENÉ

• Bunda nešla rozepnout jinak bunda je moc krásná ale nelze použít

Bunda krásná přišla včas ale nešla rozepnout. budu vracet

Absolutní nespokojenost - tohle byl můj poslední ,, nákup,, . Nedoporučuji

Velice špatná komunikace, dlouhá doba dodání. Několikrát jsem musela urgovat.

Po 3 dnech zrušeno ze strany prodejce.

• objednané zboží před 8 dny stále nedorazilo a to jsem je chtěla na Vánoce.

Zboží ani po 8 dnech nedorazilo ani žádný meil , že by předali zásilku k doručení takže pochybuji, že zboží dorazí do Vánoc! Tak když už delají akce tak mají byt připraveni já sama dělam v prodejně takže chapu ten blázinec pred Vánoci ale s tím musí počítat ne? . Na meil mi odepsali že čekají na jednu položku kterou stahujou z prodejny no tak nevím ale někde je asi chyba stahovat jednu mikinu dyl jak tyden mi je divny. No a ted hold čekám tak snad to holkám nebude malé než to dorazí :D

• Myslela jsem si ,že je výhoda si zboží objednat na prodejnu.Tak tohle byl opravdu špatný nápad.Zbozi se zruší dřív než se vyzvedne.A druhá objednávka se podle info o vyzvednutí,ale když se pro zboží jde tak není připraveno.Jedná se o prodejnu v Jablonci nad Nisou
    • Žádná

Prodavačka , která si myslím že je něco víc.Neochotná a pořád se tváří jako by ji člověk obtěžoval.

• Byla jsem opravdu překvapena, když mi bylo sděleno, že zboží zakoupené 15. Prosince není možné vyměnit nebo vrátit po Vánocích
  • Od vytvoření objednávky uběhlo již 10 dní a zboží nikde. Na infolinku se dovolat je zázrak, na e-mail nikdo neodpovídá. Nakonec zjištění, objednávka je stále ve skladu, bude se snad dnes předávat dopravci. Hrůza!!! NEDOPORUČUJI!!!