• Nízké ceny

• Rychlost a vstřícnost, ochota, komunikace.
    • ODBORNOST, znalosti v problematice.
    • Nízké ceny.
    • Zatím jsem žádné nezjistil.

Původně jsem si objednal ortézu na palec, ale díky ochotnému, vstřícnému a hlavně rychlému jednání ze strany obchodu byla objednávka zrušena, neboť jsem si vybral špatné zboží.
    Místo ortézy jsem nakoupil jiné zboží - tejpovací pásky, které právě zkouším.
    Tento obchod vřele DOPORUČUJI všem - a to nejen díky ochotě, vstřícnosti, rychlosti a spolehlivosti, ale HLAVNĚ pro odbornost - orientaci v problematice (zboží, které obchod prodává).

Požadované zboží jsem si našla na internetu. Setkala jsem se s nadstandardním přístupem majitele prodejny. Doporučuji všem; samozřejmě florbalistům asi především.

• výběr sortimentu, rychlost a profesionalita
    • -

Určitě doporučuji!

• zajímavý sortiment
    • dobré ceny
    • možnost osobního odběru

Sehnala jsem zde, co jsem potřebovala, objednávka byla vyřízená rychle - jsem spokojená.

• velký výběr + cena
    • málo informací o mnou zakoupeném produktu (materiál, pravá/levá ruka)

kvalitní spolupráce

• komunikace
    • rychlost vyřízení
    • ochota prodejce

perfektní spolupráce a rychlost vyřízení objednávky

• Koukala jsem na jiné stránky ohledně tejpovacích páskách a myslím si že jste nejlepší obchod.Za prvé levný a hlavně vše v pořádku ale i ohledně jak páska funguje.
    • Asi žádné nemá.

Doporučuji tento obchod všem co chtějí pokračovat nadále se sportem.

• kvalita nabízeného zboží, profesionální přístup, proškolený personál
    • nevím o žádných

doporučuji pro perfektní přístup k zákazníkovi

• jako výhodu považuji starostlivost o zákazníky (telefonát ohledně upřesnění zakázky) a rychlost dodání zboží
    • kvalita koupeného zboží, které je nutno reklamovat

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

..problémy s naším zbožím, potažmo nespokojený zákazník nás samozřejmě netěší, nicméně reklamaci zboží vidím jako možnou část, případné pokračování vztahu mezi prodávajícím. Běžný nástroj, který uznáváme a před kterým se nezavíráme ani nekličkujeme, pokud tento stav nebo nárok vznikne. Jsme prodejce, zboží nakupujeme v originálních obalech přímo od výrobce resp. dodavatele, a přeprodáváme ho dál bez možnosti nějaké hloubkové kontroly, ta je prakticky vyloučena.

Domnívám se, že jde o to, jak se prodejce k reklamaci staví a jak ji případně dokáže vyřídit, a je dle mého poněkud zavádějící globalizovat našich několik set položek a cejchovat celkovou kvalitu zboží podle jedné reklamace,

i když bychom samozřejmě uvítali, kdyby naši zákazníci termín reklamace ve spojení s naším zbožím vůbec nemuseli používat...ale jak to zařídit, když nejsme výrobce?

Pavel Krejčí, Safesport

• Chyběla mi kniha o tejpování.Podrobnější informace o novinkách v tejpech a doporučení. P.

Jsem velmi spokojená s přístupem a rychlostí vyřízení objednávky. P.

• kvalita,spolehlivost,rychlé dodání zboží

tento obchod má kvalitní zboží,velice příjemný personál,vždy se snaží vyjít vztříc zákazníkovi,takže můžu vřele dopručit každému.

• Prodejna blizko bydliste

Dobry obchod i komunikace.

• zatím nevím - žádné
    • ???????

jako sranda je to fajn - dříve než mám zboží už mám hodnotit ? zboží, služby , proč ano nebo proč ne. Zatím mi to kolerno uříznou a žádnou bandáž nebudu potřebovat.

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

..ale pobídky k hodnocení obchodu na Heuréce přichází od Heuréky, ne od naší firmy - nicméně vy hodnotíte náš obchod a to docela nízko, byť zatím nevíte o žádných kladech ani záporech, jak je vidět,

nepřijde vám to poněkud kruté? Tím spíš, že nás, i přes tuto nezkušenost, nedoporučujete?

Pavel Krejčí, Safesport

• rychlost dodání
    • první nákup,takže zatím žádné

• Dostatečný sortiment

Doporučuji pro snadnou a rychlou komunikaci

• Vsestrannost zbozi..
    • nevim o zadnych..:)

Pro vsechny vrcholovy sportovce je to velmi dobry, prehledny obchod..:)

• kvalitní zboží,rychlé a spolehlivé dodání.

výborná komunikace a domluva,bezproblémová výměna zboží,doporučuji ostatním.

• Misto vyzvednuti (blizkost metra), sortiment
    • N-A