• Super servis
    • Ne všechno zboží , které je na internetu , mají na skladě

Dobrý servis, vše řeší rychle a vždy mi vyšli maximálně vstříc

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

Těší nás, že jste u nás spokojen. Náš e-shop plní navíc funkci elektronického katalogu zboží, kde můžete pracovat s údaji produktů, které výrobce vyřadil z nabídky a již nejsou nikde ke shlédnutí. Proto některé produkty nejsou k dispozici. Jako výhradní dovozce pro ČR poskytujeme jako jediní kompletní informační servis o všech produktech, které se objevily na našem trhu.

• Vzorované tejpy, které jsem nikde nenašel.
    • Nevím.

Zboží jsem objednal, příjemně mě překvapila dodací lhůta.
    Objednával jsem dvě kotníkové ortézy, jedna z nich byla roztržená výrazně a druhá měla stejný problém jen v menším měřítku.
    Nemohu říci s jistotou, ale jedno balení vypadalo jako už jednou otevřené, chyběly v něm papíry s údaji výrobce o způsobu použití.

Vrácení zboží-odstoupení od kupní smlouvy proběhlo bez potíží a průtahů.

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

Pravděpodobnost poškození uváděného v recenzi je minimální, nelze ji však absolutně vyloučit. Z naší strany jsme přijali opatření, aby se tento stav neopakoval.

• Dostupnost zboží
    • Široký sortiment
    • Notifikace o stavu objednávky chodily s jednodenním zpožděním
    • Na druhou stranu informace o které jsem požádal osobně mailem byly přesné a včas.

Doporučuji.

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

Děkujeme za Vaši recenzi, Vaši informaci ohledně opoždění automatických emailů jsme předali poskytovateli systému k vyjádření.

• Vyborne poradenství

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

Děkujeme, velice nás Vaše recenze potěšila. Naším cílem je zákazníkům nabízet produkty, které jim co nejvíce pomohou vyřešit jejich konkrétní zdravotní problém.

• Rychlost vyřízení objednávky a jednoduchost nabídky internetového obchodu
    • Neřekl bych, že je to slabina. Jen to pro mé velmi kritické oči v poměru k mnou uvedenému poměrně vysokému výše uvedenému hodnocení bych uvítal (vím, že to není předmětem vašeho bussinesu), kdyby při uvedení konkrétního zranění zákazníka byla i poradna pro vhodnost nejlepší volby z vašich nabízených produktů.

Proti jiným obchodům

Rychlost
    Jasnost odpovědí
    Ochota odpovědět
    Cena

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

Děkujeme za Vaše hodnocení i recenzi. Zranění je vždy velice specifickou záležitostí každého jedince, proto z pohledu poradenství volíme osobní či telefonický kontakt, na našich stránkách je uvedena možnost odborné konzultace (viz Kontakty). Nejlepší řešení je konzultace u Vašeho odborného lékaře, který zná Váš zdravotní stav a který Vám doporučí přesný typ ortézy.

• rychlost a komunikativnost

• výborná komunikace

bez problémů, doporučuji velice

• přehledné členění sortimentu, ne zcela běžně dostupné zboží
    • některému zboží chyběl český popis (složení, návod k použití)

Doporučuji, perfektní komunikace, ochota, skvělá šíře nabízeného sortimentu.

• Rychlost dodávky (druhý den po objednání) a mimořádná vstřícnost s osobním odběrem mimo oficiální otevírací dobu

doporučuji, naprosto bezchybný nákup!

• dobře zpracovaná nabídka včetně videa
    • 5 bodů

viz hlavní výhody
    dobrá komunikace
    ano doporučila

• Rychlost a kvalitu
    • Nevim

Vyborny

• vstřícné chování pracovníků obchodu
    • otvírací hodiny uvedené na vývěsce před obchodem a na jejich webu neodpovídají skutečnosti, na prodavače je nutno čekat i v těchto časech

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

...pokud chřipka zasáhne neplánovaně a dramaticky do chodu firmu a zbyde jeden poslední člověk pro jeho zachování, který ještě k tomu nedokáže odbourat běžné profesní záležitosti a osobní potřeby (jako je vnější agenda a třeba oběd), pak mohou vzniknout všelijaké komplikace, které nám při pohledu zvenčí moc nelichotí, a to nás samozřejmě mrzí. Byť jsou prakticky neřešitelné. I tak se vám ještě jednou omlouvám pane Broskeviči, vaši zprávu "Udělám vše pro to, abych si zboží vyzvednul ve čtvrtek 19.03.2015 nejpozději kolem 14:00 hod." jsem si trochu mylně vyložil tak, že má nepřítomnost v naší provozovně kolem půl jedné toho dne nebude až tak problematická, bohužel jsem neměl (v kontextu výše uvedeného) moc na výběr.

P.S. Domnívám se, že nejde ani tak o tyto časy, jako o tuto konkrétní situaci, kterou jsem vám při našem předcházejícím hovoru nastiňoval. A chápu, že čas je drahý, někdy velmi, byť to čekání bylo zhruba 8 minut, jak jsem si kontroloval,

Pavel Krejčí, Safesport

• Především rychlost vyřízení objednávky
    • Nejvýhodnější nabídka

Vzhledem k dobrým zkušenostem a rychlostí vyřízení objednaného zboží.
    Proto doporučuji využít tento obchod.

Skvělá komunikace se zástupcem Safesportu, konzultace o produktu a zaslání proběhlo obratem ( možno mluvit ne o dnech, ale o hodinách ) Spokojenost !!!

• Kvalita
    • Obchod OK,přístup dopravy na <>

Obchod A1,doprava nehodnocena

Reakce obchodu Safesport s.r.o.

..promiňte, my ale nejsme dopravce s kterým jste nespokojený. Jsme firma (Safesport), u které jste si zboží objednal a která vám ho - jak vidím - obratem a zřejmě v pořádku zaslala, a to prostřednictvím jiné firmy. Její chod a přístup bohužel ovlivnit nemůžeme, jenom jí zboží předáme, a dokonce jí za její služby platíme.

Nicméně vašich 50% (to není moc, náš obraz vně je tím docela nelichotivý) spokojenosti s námi ale k naší lítosti směřuje k hodnocení naší firmy, ne onoho dopravce,

byť jsme - jak také dále uvádíte - kvalitní, OK a A1,

děkuji, ale nejsem si jistý, zda se ve vašem příspěvku dokáží ostatní návštěvníci a naši potenciální zákazníci správně zorientovat,

Pave Krejčí, Safesport

• Konzultace s odbornikem

Mel jsem představu co potrebuji, po konzultaci s odborníkem jsem si nechal poradit a udelal jsem dobre. Úplná spokojenost

OK, no problemo

• široký výběr ve svém oboru