• Objednat dobrý.
    • A doprava? Škoda slov.Ještě to nemám. Okamžitě bych vyměnil Českou poštu.

obchod nekomunikoval

• objednané zboží ze dne 27.7.17 ještě nedorazilo,na mail nereagují,hlavně že přišel dotazník jak jsem s obchodem spokojen.

• nekomunikují

nedoporučuji

nepřišlo mi zboží, jaké jsem očekávala. Náhražka, nevím jestli bude k použití.

• Přepravní služba pouze ČESKÁ POŠTA! Nejdebilnější možnost přepravy...

• Sortiment
    • Žádnou jsem neobjevil

• Nabízí zboží které do daného typu vysavače nepasuje(příliš velký otvor)nasává okolo a většina nečistot jdou mimo sáček a tím pádém na filtr před motorem a do motoru.

Obchod jinak v pohodě,ale měli by udávat průměr otvoru v sáčkách.

• 14 dní jsem netušila, že neprošla špatně zadaná platba z mé strany.V době dovolené bylo zákazníkům sděleno, že obchod funguje v normálním režimu,po opravené platbě je zas několik dní ticho. ..

Špatná komunikace

• Objednané pytlíky do vysavače ve vysavači nedrží jak mají a ucpal jsem si díky tomu další filtr. Nehodlám podstupovat vracecí martirium a vymyslel jsem způsob, jak pytlík udržet, tam kde má být, tak doufám, že se to osvědčí.
    Asi daň za to, že si člověk nekoupil originál BOSCH :-(

• V eschopu není možnost přihlášení se. při opakovaném nákupu se stále musí zadávat kontaktní údaje. Celkově je eschop nepřehledný.

Nakupovala jsem po třetí. Tentokrát nejsem vůbec spokojená. měla jsem problém s odesláním objednávky, v eschopu byla nějaká chyba. Objednala jsem si zboží emailem, zaplatila jsem, ale v balíku chyběl hepa filtr. psala jsem opakovaně reklamaci, ale už 2 týdny mi nikdo neodpověděl. Jednoznačně nedoporučuji.

• Sáček neodpovídá typu vysavače (zvolila jsem správný). Otvor sáčku nesedí na hadici. Je to napodobenina originálních sáčků - sice jsou levnější, ale je lepší si připlatit za originál a sáčky budou přesně "sedět"

Sáčky nesedí na typ vysavače.

• na žádné jsem nepřišel
    • slabinou je komunikace se zákazníkem, keterá je prakticky nulová

Aby se tomu raději vyhnuli, jelikož, když se vyskytne problém a člověk chce normálně komunikovat, tak neodpovídáte.

Zklamala mne kvalita?/provedení? produktu, napříště si radši připlatím značkové provedení, kde je uchycení do vysavače včetně zpětné klapky a materiál sáčku kvalitnější resp. méně prodyšný.
    Jinak vše ostatní, hlavně jednání vynikající, paní je velmi milá. Určitě si své zákazníky najde.

Objednané sáčky přesto, že jsou jak na webových stránkách obchodu, tak na obalu zboží označeny ETA 0417, tak do vysavače ETA 417 rozměrově nepasují.

• Sacky sedi spatne a vune nevoni

• Pošlou nějaký univerzální typ sáčků i když jsem objednával určitý model a tak si sáčky musím upravit :-(

• 1. Žádná komunikace.
    • 2. Asi sami nevědí, co prodávají, protože obsah sáčku neodpovídá popisu. Třeba filtr k našemu vysavači vůbec nepasoval.
    • 3. Obchod prodává ne náhradní sáčky, ale spiš PADELAKY, které díky špatné filtraci a těsnosti dokážou poškodit Váš vysavač; za opravu pak utratíte mnohem vice.

Reakce obchodu Sáčky-Vysavače.cz

Zdravím, během expedice se na vaši e-adresu průběžně odesílají emaily, které informují o stavu objednávky a o jejím vyřízení. Toto zajišťuje automat, takže nerozumím, proč tvrdíte "žádná komunikace". Jestli není problém ve vaší emailové adrese .ru? Každopádně díky za váš názor, sáčky máte možnost do 90 dnů vrátit, pošleme vám zpět vaše peníze.

• lehce nižší cena
    • zboží neodpovídá popisu/není kvalitní

pokud chcete ušetřit na kvalitě dobrý obchod

• Pokud jsem zboží neobdržel, tak žádné
    • No, nikdo mě nepotvrdil objednávku, nenapsal, ani nazavolal......

objednávejte tam, kde si vás budou jako zákazníka vážit....