• Objednáno před týdnem a zatím se nikdo neozval ani nedali vědět jak to vypadá.
  • Zboží dle nabídky mělo být na skladě, ale nebylo a nebyl jsem vyrozuměn

Objednal jsem zboží skladem, obchod ale objednávku zrušil s tím, že zboží nemůže dodat. Platbu ale vrátil obratem po sdělení čísla účtu.

Po potvrzení objednavky žádná další komunikace.

Svícen slon - pro štěstí: Přišel v pořádku, ale vyší cena.

Jawa 350 Kývačka Automatic (1966) Modrá Kobaltová 1:18 Motorka byla zabalena v průhledné dárkové plastové krabičce, ale nebyla připevněna na podstavci! Ležela vedle postavce! Cena neodpovídá kvalitě!

• Zboží objednané 1.8.2021. stále nedorazilo.Dvakrat jsem se dotazovala na stav své objednávky a však bez jakékoli reakce obchodu.

• Nedorazilo zboží

• Tovar mi zatiaľ stále nedošiel a telefón nezdvíhajú
    • Obchod sa mi ani neozval

Reakce obchodu Rychlé Dárky

děkujeme za recenzi. Ano máte pravdu že jste nebyl kontakotván, ale bohužel nebyl důvod vás zbytečně. Předpokládáme, že když si objednáte zboží s dostupností 7-10 pracovních dnů, tak předpokládáme, že počítáte s delší dobou dodání. No a když vememe charakter zboží, který byl objednán, tak už z daného důvodu se očekává, že termín dodání při objednání respektujete, a obzvlášť, že dodání do Slovenské republiky netrvá, tak jako před 30 dny (nebo-li začátkem března 2020).

S pozdravem,

Tým eShopu Rychlé Dárky

• Treba zmeniť prepravnú spoločnosť !!!
    • Objednal som pondelok tovar a mal prísť piatok prišiel v pondelok

• Špatná komunikace s obchodem
    • Žádný přehled o tom, v jakém je objednávka stavu

• spolehlivé doručení
    • mírně vyšší ceny
    • při vyšším počtu zboží a z různého sortimentu při volbě dodání PPL dobírkou zmizí aktivní bod dokončit objednávku. Dodání poštou lze.
    • musel jsem telefonovat a vymlouvali se na můj prohlížeč, přitom při obj. 2ks vše šlo zvolit.
    • Našel jsem fintu jak klepnout do míst kde dříve dokončení bylo. Přišli na to a tuto možnost již odstranili. Nyní to již obejiti nelze. Dnes 29.12. odzkoušeno.

Obchod se vyhýbá při kombinaci dodání většího sortimentu na dobírku službou PPL.

Reakce obchodu Rychlé Dárky

bohužel zmatenému obsahu Vaší recenze mimo danou informaci o telefonát nerozumím.

Nevíme proč by se mělo řešit složitým programování, to co zde uvádíte, a proč by náš eShop danou službu neumožňoval, jelikož by to bylo nevýnosné.

S pozdravem,
    Tým eShopu Rychlé Dárky

Je zde škoda, že jste zde neuvedl své vulgární vystupování na obsluhu eShopu při Vaší nemožnosti dokončit objednávku.

Už tam v životě nevlezu.

Reakce obchodu Rychlé Dárky

děkujeme za recenzi. Vaše recenze je přínosem k další činnosti.

Bouhžel chyba v průběhu vyřizování Vaši objednávky nastala v dodací lhůtě o čemž jste byl ovšem informován, ale pravděpodobně nedostatečně.

Tým eShopu Rychlé Dárky

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Přišlo mi jedno ze zboží rozbalené a poškozené

Ne nedoporučuji, jak si můžou dovolit poslat rozbalený a poškozený výrobek za drahý peníze?

Reakce obchodu Rychlé Dárky

vážený zákazníku děkujeme Vám za recenzi na tomhle srovnávači cen a hodně by nás zajímalo, který výrobek byl rozbalený a poškozený z toho co jste od nás obdržela, jelikož neevidujeme od Vás žádnou zprávu o poškození zásilky nebo výrobku.

Dodací lhůta zboží dle Vaší recenze byla rovněž dlouhá, ale dle naší evidence bylo zboží odesláno dne 18.11.2014 a objednáno bylo dne 15.11.2014.

Posouzení Vaší recenze necháme na zákaznících.

Tým eShopu Rychlé Dárky

• zboží uvádí skladem a skladem není, nevidím v čem spočívá název rychlé dárky, zase tak rychlé nejsou

Pokud potřebujete rychle dárek, moc bych na tento obchod nespoléhala a koupila ho jinde