• Velká spokojenost jak s jednání obchodu tak s řidičem. Ráno jsem objednala hned se semnou spojili a ještě před druhou hodinou jsem měla skříň na místě a mohla do ní dát věci. Tohle se mi nikdy ještě nestalo zase budu objednávat, protože s takovou ochotou a vstřícností jsem se nesetkala moc děkuji :-)

• Obchod nemá aktualizace skutečné dostupnosti zboží. Jako mnozí jiní !!
    • Dostupnost skladem není pravdivá. Omluva je přesto přijatelná....

Tento obchod je skvělý, až na malé podstatné nedostatky v aktualizaci.
    Přesto oceňuji skvělou širokou nabídku zboží, včetně zpětné rychlé komunikace !!!! - navíc jsem před 10.léty v tomto obchodě nakoupil ve spokojenosti 3.kusy rustikálního nábytku a slouží mi dodnes ve spokojenosti. Jsem ochoten přijmout i lidskou chybu, či pochybení, ALE toto by se podnikatelům a profíkům nemělo stávat. Bohužel.......

Vše na 100%, ochota, vstřícnost. Obchod mohu jedině doporučit.

Naprosto profesionální přístup. Perfektní komunikace, obchod mohu na 100% doporučit.

Našla jsem, co jsem potřebovala, velmi vstřícné jednání bylo příjemným prekvapenim

• Super obchod

Objednal sem si sošku koně,100% provedení.

Rychlost doručení, velmi pečlivě zabaleno, zboží předčilo mé očekávání.

Již několikátý nákup a absolutni spokojenost.Dobré ceny .S p.Kovačkou výborná spolupráce a domluva.Při zařizování rodinného domu jsem pochopila,že jednám s profesionálem.

• Jsou velmi ochotní a vstřícní. Rychlá a příjemná komunikace. Zboží mi dovezli vlastním vozem ve velmi krátké době.

• Veľmi príjemné, profesionálne jednanie. V tejto predajni nechýba ochota poradiť.

Už po druhé jsem dělala objednávku a ani jednou se mi nikdo neozval.

• ok

S obchodem jsem byla spokojená. Zboží dorazilo v pořádku a s kvalitou jsem byla spokojená.

Super jednání těším se na stolek p.moc příjemný krásné zboží není co vytknout. Prostě supéééér.

• ochota

Rychlé a příjemné jednání .

• osobní přístup

Pan majitel je velmi ochotný a rád poradí ,zajistí dopravu co nejkratší
    době . Zboží je nepoškozeno a pečlivě zabaleno. Mohu jen doporučit.

• Pěkný nábytek, ochotný prodavač. Spokojenost

rychlá komunikace s majitelem, informace o výrobě stolu a cena dopravného, upřesnění objednávky, jsem spokojená, těším se na dodání stolku