Vysoké ceny, pro poukaz platí cena před slevou a nakonec nebyla na výběr buď velikost nebo barva.

Reakce obchodu Runsport.cz

O tom, že váš slevový poukaz byl použitelný pouze na omezenou skupinu produktů, jste byla informována předem. Je nám to líto, ale víc pro vás v této věci udělat neumíme.

okrem iného aj predražený tovar

Reakce obchodu Runsport.cz

Ceny námi nabízených produktů jsou předem dané a odvíjejí se dle situace na trhu. Víc k tomu asi napsat nelze.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• 3 týdny je zboží zaplacené,ale nedodané,stále
    jen sliby.

Reakce obchodu Runsport.cz

Položky v objednávce měly skladový stav „Do 7 dnů.“ Dále dobu dodání ovlivnily Velikonoční svátky a také nějaký problém u Zásilkovny, která z nepochopitelných důvodů zásilku neexpedovala ihned, jak je zvykem. Snažili jsme se zákazníka kontaktovat, abychom ho informovali o tom, že díky Velikonočním svátkům může nastat zdržení, ale nezvedal telefon. Objednávka byla odeslána, ale zákazník si jí nepřevzal. Omlouváme se za komplikace, ale jsou věci, které prostě občas bohužel neovlivníme.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Zboží dodáno hodně pozdě, dárek čelenka nepřišel, hlavně, že je uvedený na faktuře, telefon nikdo nezvedá.

Reakce obchodu Runsport.cz

Dobrý den, omlouváme se, chyba vznikla v komunikaci mezi námi a naším dopravcem, tedy na naší straně. Co se týká čelenky, tak v balíčku byl leták s informací, že čelenky nám došly, ale že čekáme na doskladnění a pošleme Vám jí se zpožděním. Předevčírem jsme čelenky doskladnili a zpětně je rozesíláme, takže by Vám v nejbližších dnech měla dorazit. Telefon je dostupný od pondělí do pátku od 8 do 15 hodin.

Rádi bychom tuto chybu napravili a proto, pokud máte zájem, tak se ozvěte a my Vám nabídneme výraznou slevu na další Vámi vybrané zboží. Děkujeme za pochopení.

Obchod me informoval, ze objednane a ihned uhrazene zbozi neni u dodavatele skladem. Dostala jsem moznost vybrat jine zbozi. Tuto moznost jem nevyuzila a pozadala o vraceni penez. Chapu, ze obchod ma na vracebi prostredku zakonou lhutu, ale v tonto pripade, kdy jsem objednavku nezrusila ja, ale byla mi pred Vanoci zrusena, jsem v situaci, ze nemam darek a penize na nej mi zadrzuje eshop.

Reakce obchodu Runsport.cz

Omlouváme se za toto nedopatření. Předvánoční doba byla hektická a náš dodavatel nestihl stav skladu aktualizovat, čímž vznikla chyba se skladovostí také u nás. Tedy opravdu naše chyba. Nicméně, co se týká vrácení peněz, tak jste nám 8. 12. 2020 v 19:17 hodin psala, že chcete vrátit peníze a my jsme Vám je hned druhý den 9. 12. 2020 ve 14:55 hodin posílali zpátky.

Pokud máte zájem, tak se ozvěte a my Vám nabídneme výraznou slevu na další Vámi vybrané zboží. Děkujeme za pochopení.

Na srankach slibuji expedici do sedmi dnu, uz je to 10 pracovnich dnu od objednavky a zbozi jsem stale neobdrzela...

Reakce obchodu Runsport.cz

Moc se omlouváme za vaši negativní zkušenost. Náš eshop jsme převáděli na modernější systém a z toho vznikla uvedená chyba. Jako kompenzaci vám můžeme nabídnout výraznou slevu na Vámi vybrané zboží. Děkujeme za pochopení :(

15 dni od objednavky a objednavka nikde. Ani odpoved, kdyz jsem se chtela informovat co se deje.

doslo mi jine zbozi nez jsem objednala

• Žádné
    • Dodací lhůta a komunikace

Reakce obchodu Runsport.cz

Omlouváme se za nedorozumění. Výrobce nám nedodal zboží v předem dohodnutém termínu a neupozornil nás. Se zákazníkem jsme mluvili a vše jsme vysvětlili.