Před nákupem mi bylo doporučeno rumovým specialistou několik druhů rumů dle mých požadavků. Po převzetí zboží mě opět kontaktovali, zda vše proběhlo v pořádku. Určitě doporučuji!

• Zadne

Nevim co rici

Objednáno před 10dny a dodnes nedorazilo ani zboží, ani mne nikdo nekontaktoval, jak má objednávka vypadá, měl to být dárek a nyní už je pozdě.....

Reakce obchodu RUM STORE

Dobrý den, velice se omlouváme, ale Vaši objednávku neevidujeme v našem systému. Trápily nás technické problémy trvající 6 dní a bohužel, během této doby neevidujeme žádnou objednávku s Vaším číslem, kterou bychom měli dodat a nedodali. Standardní doba odeslání je do 24hodin. Většinu zboží máme skladem a odesíláme skrze službu DPD či osobním odběrem, který je možný téměř okamžitě po zaslání objednávky, ale pouze po telefonické domluvě. Mrzí nás, pokud jste neobdržela svou objednávku a velice se omlouváme. Kontaktujte nás, prosím, na email [email protected] s potvrzením objednávky a my Vám zašleme dárek, jako omluvu, za Vaši nedodanou objednávku. Tým RUM STORE