• Stále mi nevrátili peníze za zrušenou objednávku

Reakce obchodu RumaSport

Dobrý den, je možné že došlo ke zpoždění nebo se stala nějaká chyba. Je již vše v pořádku?

Objednávka byla potvrzena, ale už se poté nikdo neozval

Reakce obchodu RumaSport

omlouváme se pokud jste měl/a nějaký problém s objednávkou. Napsal/a jste nám? Či nás kontaktoval/a? Bez dalších dat nemůžeme ověřit proč se tak stalo. Děkujeme za spolupráci

Zboží do dnešního dne nedorazilo...nedoporucuji

Reakce obchodu RumaSport

Amaterismus, slevovy kód odkazující na daný produkt, nelze na daný produkt uplatnit. Naštěstí už dle sdělení obsluhy zajišťují nápravu.

Reakce obchodu RumaSport

Vážený Honzo, jak jsme Vám sdělili slevové kód dle obchodních podmínek nelze sčítat s jinou slevou. Tedy pokud je zboží slevněno a sleva je vyšší než slevový kód sleva se nesčítá ... O tomto jsme Vás informovali i emailem s odkazem na obchodní podmínky ...

Prezentují nejlepší ceny, přitom to není pravda. Batoh jsem koupil o 800 levněji.

Reakce obchodu RumaSport

Milý Martine, nikdo neprezentuje nejlepší ceny. Navíc pakliže jiný obchod má například batoh v akci to nemůžeme ovlivnit. Gratulujeme k výhodnému nákupu a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.