Akumulátory NiMH neměly slibovanou kapacitu, ale např typ AAA jen necelých 250 mAh, podobně i typ AA jen asi 550 mAh.
    Ostatní zboží bylo ok.

• Žádné jsem nenašel
    • Nulová komunikace.
    • U zboží, které má obchod označeny - skladem - bych očekával doručení do 3 dnů. a ne za více jak týden.

Objednal jsem 3x spinner a paralyzer - spinery jsem chtěl zelené barvy, dostal jsem uplně jiné a s vadnými ložisky a byly vady na plastovem kolečku když jsem se obratil na obchod tak neodepisují na emaily.

Nedoporučuji,před týdnem jsem objednala zboží a zatím nedorazilo.Obchod nekomunikuje.

• Ještě nevím až kdy prijde zboží

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , máte nastevený osobní odběr!!! Zboží si musíte vyzvednout na prodejně!

• žádná komunikace na reklamaci nedodání českého návodu. Ani žádost, kde se dá na internetu návod v CZ najít.

• Objedenala jsem úplně jiné méčky do sušičky a dorazily mi jiné,tvrdě,které dělají v sušičce velký hluk.Původně objednané jsou měkčí,mají větčí bodliny.Měli by zobrazovat zboží,které mají na skladě.

• Zvyšeni adrenalinu .
    • Vyvětral jsem auto najetim 80ti kilometru pro osobni odběr a bylo mi řečeno že již 2 roky toto nemaji! Dokonala slibotachna.Dodnes se neozvali i když jsem byl ujištěn o kontaktu do 3dnu nabidnuti podobneho zboži.

Bezcharakterni kovbojove

• Zasila zbozi ktere nebylo objednane a jeste chce hodnoceni.nevim co si mam o tom myslet

• Rychlost doručení
    • komunikace - nepřišla informace o stavu objednávky ani o odeslání zboží), totéž ani od dopravce nepřišla informace o doručení
    • nekvalita zboží

hra nevypada jako nová, vypadá, že už ji někdo vyzkoušel

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , všechny hry jsou nové , jen nejsou zatavené . Skadem jich je několik set a jistě je nebudeme zkoušet. Pokud jste nebyla spokojena mohla jste poslat zpět vrátili by jsme Vám peníze.

• nekvalitní produkty = odpovídá ceně.

Jeden řetěz zkratoval hned po druhém zapnutí. Další dva hřejou tak, že se bojím je někam instalovat, a poslední by snad mohl být celkem v pořádku, ten ale jen svítí a nebliká.

• nespolehlivost

V době objednávky 4.7. jsem se telefonicky informoval o možnosti dodání zboží do pátku 8.7.(5.7. a 6.7. byly státní svátky), protože jsem zboží potřeboval nutně na víkend. Bylo mi řečeno, že zboží bude ve čtvrtek (7.7.) expedováno, takže v pátek (8.7.) dorazí. V pátek ráno jsem pro jistotu telefonoval do obchodu a bylo mi řečeno, že zboží dnes odesílají. Když jsem řekl, že jej měli odeslat předešlý den, dostalo se mi odpovědi, že včera (7.7.) nepřijela pošta. Tato výmluva je pro mě neakceptovatelná a proto obchod nedoporučuji kvůli nespolehlivosti! Zboží, dorazilo v pondělí 11.7. Pro mě absolutně bezvýznamně!

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , vše zde překrucujete, říkal jsem Vám že nám nešel systém na vkládání balíku, pokud to nejde nijak to neovlivníme , to že expresní balík dopravce doručoval 8 dní , je vina dopravce a ne neše poslali jsme stížnost na dopravce , tam se nám jen omluvili, že se spletli a poslali na jiné depo. Nedoručovali 11.7. jak píšete ale 14.7. Systém podání online je kompletně ve správě dopravce ne náš tak když se někdy stane že je výpadek my to nijak neovlivníme , stejně tak např vypadek internetu také neovlivníme.

• levné zboží
    • jeden druh zboží měl polorozlepenou krabici a nebylo kompletní. Mejl byl odeslán firmě obratem, ale bez reakce.
    • Jinak všechno zboží přišlo zaprášené, špinavé.

Reakce obchodu Rudla-sro

DOBRÝ DEN , ZA CHYBĚJICÍ DÍL SE OMLOUVÁME , DÍLEK SE DAL K ODESLÁNÍ. jEDINÉ CO MOHLO BYT ZAPRÁŠENÉ JE NANOPODLOŽKA JELIKOŽ JE MÁME SKLADEM DLOUHO , ALE OSTATNÍ ZBOŽÍ JE NOVÉ MAX TYDEN NA SKLADĚ.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Zbozi, které jsem si objednal doslo pouzite a nefunkcni. Neplanuji si od nich nekdy něco objednat.

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , zboží mohlo být rozbité , ale určitě ne používané! Jen nechápeme proč misto reklamace nebo odstoupení od smlouvy dáváte komentář? V obchodních podmínkách je i dodatek , že pokud máte zboží nefunkční máte o tom neprodleně prodejce kontaktovat vy místo toho napíšete až komentář po delší době než 1 měsíc.

• Zboží které jsem jinde nesehnal
    • Zaslání jinou společností než byla vybraná

špatná komunikace a přehlednost obchodu

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den, špatná komunikace? na co jste se zeptal jste dostal odpověď. Dodavatel kterého jste vybral by v tu dobu nedokázal doručit , proto jsme rychle vybrali jiného.

• Dorazilo mi jiné zboží, než jsem si objednal(ekvivalentní). Dle vyjádření obchodu to které bylo nafocené a nabízejí došlo, tak to vzaly od jiného dodavatele. Bohužel dost velký rozdíl v kvalitě. Ale prý ho můžu vrátit.

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , nabídli jsme Vám vrácení penez. Bohužel ve Vánočním schonu se někdy chyby stávají . Omlouváme se.

Objednal jsem venkovni osvetleni a takto mi bylo i nafakturovano. Ale na osvetleni samotnem je napsano, ze je urceno pouze do interieru. Takze zamerny podvod...

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , nejprve jste mohl kontaktovat obchod, světýlka jsou pouze v jiných obalech. Pokud mají trafo jsou venkovní. Rudla s.r.o.

• Nevím
    • Zboží, které jsem zakoupila bylo nepoužitelné. Čekala bych, že prodávající tuto věc zná. A v zájmu dobrého jména obchodu vyhoví mojí žádosti o vrácení peněz za poštovné zpět k obchodníkovi, jelikož jsem jim uvedla, že se zboží nedá použít. Kupovala jsem rukavice na škrábání zeleniny. Byly tak tuhé, že v nich nešlo hýbat rukou. Vůbec se neotěžovali se mnou tuto záležitost komunikovat.

Nemám k tomuto obchodu důvěru.

Reakce obchodu Rudla-sro

Dobrý den , toto zboží se již prodalo ve stovkách kusů a nikdo si nestěžoval. Proto není důvod vracet peníze za oboji poštovné , když máte nárok ne uhrazení dopravy směrem k Vám a to jste celé dostala, nemluvě o tom , že jeden pár jste vrátila znečištěný a zapáchajicí od zeleniny a za vrácení do původního stavu jsme Vám žádnou častku neodečetli. Proto nechápeme Váš komentář kde vyžadujete něco na co nemáte právo. Peníze jsme Vám vrátili ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch.