• Rychlost objednávky
    • Kvalita zboží

Dobrá komunikace při objednání a rychlé dodání zboží

• Rýchlo, seriózne, korektne

Bezproblémové, rychlé dodání.

• Rychlost vyřízení a kvalita

Super rychlé dodání, kvalitní zboží, děkuji.

• Pěkné věci
    • Dobré ceny

Doporučuji.

• Rychlé doručení
    • Příjemný materiál

Velmi rychlé doručeni.Zboží je moc krásné a příjemné.Jsem velice spokojena a určitě to není poslední nákup.

Objednala jsem soupravičku do porodnice pro svoji malou lásku která je ještě v bříšku. Když jsem balíček otevřela tak jsem byla hrozně nadšená. Krásná soupravička byla v síťovaném obalu. Děkuji Vám

Vše Ok.

• Rychle dodání, spolehlivý obchod a kvalitní zboží
    • Nejsou menší velikosti než 48. Sháněla jsem c. 44, ale nikde jsem nesehnala. Takže to není nevýhoda jen vašeho obchodu.

Reakce obchodu Royal Babies

Dobrý den, děkujeme za reakci a moc nás těší, že jste spokojená s kvalitou :) Velikost 44 máme, jen jich není tolik. Najdete je například zde: https://www.royal-babies.cz/miminko--0-2-roky-/?pv17=1172

V případě dotazů jsme vám k dispozici.

Royal Babies

Není co dodat . Spokojenost.

• Pěkné a kvalitní věci
    • Příznivé ceny

Doporučuji.

• superrychlé dodání zboží

Zboží bylo dodáno do 24 hod., bavlna na overalech je příjemná a zdá se být i kvalitní.

• Velmi rychlé doručením

• Rychlé dodání, zboží v pořádku

• Rýchle dodanie
    • Balenie k spokojnosti

• Rychlost doručení.
    • .
    • Zboží velikostně vůbec nesedí. Je spíše pro baculatá mininka. A to doma nemáme úplného drobečka
    • Provedení není příliš hezké. Na obrázcích vypadá zboží mnohem lépe.

Reakce obchodu Royal Babies

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu :) Mrzí nás, že nejste na 100% spokojená. Velikosti máme podle standardu, tzn. podle cm. Střihy se mohou lišit, některé jsou volnější a některé jsou zase přiléhavější. Každý má samozřejmě svoji preferenci a stejný produkt tak někomu vyhovuje a druhému zase ne. Co se týče barev, mohou se lehce lišit a to podle toho, jaké máte zařízení (značka telefonu nebo počítače ze kterého jste nakupovala). Fotky neupravujeme a fotograf se vždy snaží zachytit reálnou barvu produktu, bohužel nemůžeme ovlivnit zobrazování na vaší straně. Z výše uvedeného důvodu máme velmi snadné vrácení a nevyhovující produkty můžete u nás bezproblémově vrátit. V systému však u vaší objednávy vidím, že jste o vrácení nežádala. V případě dotazů jsme vám k dispozici. Royal Babies

• Rychlost vyřízení
    • Výběr i nestandardních velikostí

Jeden ze šesti kusů overalů přišel roztržený ve švu nohavice, oblečky se při vyprání na 30°C srazily cca o jednu velikost...
    Nicméně obchod nabízí krásné motivy oblečků.

Reakce obchodu Royal Babies

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu :) Velmi nás mrzí kaz na overalku, každý kousek kontrolujeme, ale bohužel i přes naší velkou snahu nejsme vždy 100% bezchybní. Chyby samozřejmě ihned napravujeme, stačilo nás kontaktovat a již by jsme se snažili záležitost vyřešit k vaší 100% spokojenosti. Co se týká srážlivosti, bohužel se jedná o vlastnost čisté bavlny (srážlivost čisté bavlny se pohybuje kolem 15%). Po vyprání je potřeba bavlněné kousky "natáhnout" do původního tvaru a nechat přirozeně uschnout na vzduchu. V případě dalších dotazů jsme vám k dispozici. Royal Babies

Rychlost dodání, materiál, komunikace s obchodem velice příjemná.