Bodýčka ok, tepláčky špinavé fotky zaslány, reakce obchodu: 50% sleva nebo vrácení zboží.... Už neobjednám.

Reakce obchodu Royal Babies

Dobrý den, ještě jednou se omlouváme za chybu. Před odesláním každý kus kontrolujeme, bohužel ne vždy se nám podaří podchytit veškeré chyby. Takové chyby se snažíme napravit ihned. Bylo Vám nabídnuté řešení: 50 % sleva na dané kalhoty nebo vrácení zdarma. Bohuže již více pro Vás nemůžeme udělat.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• široká nabídka za rozumné ceny

nevím jak zde přistupují k objednávkám, mně dorazilo místo objednaného bodýčka úplně jiné a polodupačky s dírou

Reakce obchodu Royal Babies

UPDATE k 8.7.2023: Odeslané bodýčko je správné, jednalo se o body se slevou za 49 Kč, na dírku (polodupačky) jsme reagovali vrácení částky.
    Dobrý den, děkujeme za reakci a mrzí nás, že jste s objednávkou nebyla spokojená. Během naskladnění i expedice každý kus kontrolujeme a ačkoliv se velmi snažíme, ne vždy jsme bezchybní. V takovém případě však chyby ihned napravujeme. Vidím, že jste nás ještě ohledně problému nekontaktovala, proto Vás budeme kontaktovat a věřím, že s řešením budete 100% spokojená.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.