• - nekomunikují, nedá se dovolat

Zboží přišlo nekompletní. Objednal jsem balení 25ks covid testů, ale přišlo jen volně v pytlíku 25 tyčinek na odběr bez roztoku i testu. Druhý den jsem reklamoval a zatím bez reakce.

• Před 12. dny jsem si objednala covid testy, které jsem ihned bezhotovostně zaplatila. Týden se nic nedělo, tak jsem objednávku 2x urgovala, poté mi přišla zálohová faktura a výzva k zaplacení. Odpověděla jsem, že objednávka je již dávno zaplacená. Dali mi vědět, že platbu přijali a že zboží bude brzy doručeno. Uplynuly další dny a nic se neděje až na to, že mi nyní přišel dotazník na spokojenost s nákupem, který mi byl údajně před nedávnem doručen. Nebyl. Píšu tedy další urgenci!

Špatná, opožděná a zmatená komunikace s obchodem. Dodací lhůta bude asi víc jak 2 týdny a kdoví, jestli se svého, již zaplaceného, zboží vůbec dočkám!

zboží ani za týden nedoručeno

Jsem velice moc zklamaná, protože jsem si objednala dle vaší nabídky šedivé respirátory se šedivými “oušky” a obdržela jsem s “oušky” bílými, což se mně vůbec nelíbí. Toto mě opravdu odradilo od dalších objednávek.

• Možno objednat z domova
    • neosobní kontakt

Zboží jsem objednal s požadavkem pozdější zásilky, neboť jsem odjížděl na dovolenou. Mou poznámku evidentně nikdo nečetl, nebo byla ignorována.
    Ihned po návratu domů byla zásilka vyzvednuta (snad poslední možný den). Nebylo možno platit kartou, přesto, že mi tato možnost byla nabízena. Po zaplacení v hotovosti jsem neobdržel doklad o platbě s informací, že mi jej zašle obchod. Prosím tedy o zaslání.

• Zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Rouška.cz

vaše zásilka na vás čeká stále na výdejním místě. Bohužel nás mrzí, že jste se nám neozvala a vaší zásilku si ani na vámi zvoleném místě stále nevyzvedla.

Objednané zboží bylo těsně před koncem expirace.

Reakce obchodu Rouška.cz

tyto testy byli určeny k okamžité spotřebě pro povinné testování a u těchto testů na naší internetové stránce je napsáno datum expirace dost přehledně. Expirace u těchto testů vám stále zbývá měsíc a půl.

V zásilkovně jsem vyzvedla baliček se svým jménem a objednávkovým číslem 166293. Zaplatila požadovanou částku - mám doklad. Po rozbalení nebylo v balíčku mnou objednané zboží. Zatím není reklamace vyřízená. Žádám o urychlenou nápravu a zaslání nového zboží na adresu: Vladislava Olivová, Brtnice 120, 251 69 zdarma

Zboží-antigenní testy- bylo dodáno včas, ale s velmi krátkou trvanlivostí ....pouze 7 týdnů. A to bez jakéhokoliv upozornění, ze se jedná o zboží s takto krátkou dobou použitelnosti .

Produkt vůbec nevypadal jako na fotce.

• Rychlost odeslání
    • Respirátor dost zapáchá a nedrží na nose

Jednou jsem je koupila a podruhé jsem je už nekoupila z těchto důvodů

• Nedodali fakturu!!!!

• Je to už několikátý nákup a co se obchodu týče,můžu doporučit

Testy nemají dostatečné množství kapaliny, tudíž se výsledek stěru vůbec neobjeví. Jí

Déle než týden do expedice je opravdu moc.

Reakce obchodu Rouška.cz

bohužel jste se spletl s hodnoceným eshopem. Vaše objednávka byla vámi objednána a námi odeslána 1.12.2021 (což je ten stejný den) a doručena 2.12.2021 (což je den druhý). Mrzí nás tady vaše neoprávněná recenze, protože my se skutečně snažíme zasílat nejrychleji jak jen to je možné, protože vážnost situace a dnešní nepžíznivá doba si to od nás žádá.

nic nepřišlo, ač zaplaceno

Reakce obchodu Rouška.cz

mrzí nás vaše hodnocení, protože vaše zásilka čeká na výdejním místě na vyzvednutí. Z našeho skladu byla odeslána ve stejný de, kdy jste si objednala a o pár dnů později už čekala na vyzvednutí.

• Rychlé vyřízení.....

• Docela velký sortiment
    • Černé respiratory, které mi dorazili neskutečně smrdí nějakou barvou nebo lepidlem. Ask že se nedají nosit.

Zaslána jiná, nevyhovující značka respirátorů.

• Byly dodány jiné respirátory