Zboží označené skladem, skladem není. Objednávku jsem uhradila 25.5.2021 do dnešního dne jsem ji neobdržela. Ani nemám žádnou zprávu.

Reakce obchodu Rosa Impex

mrzí nás to že nejste spokojena, ale
    objednávku s dátum 25.5. 21 se zaplatila nebo spiš penize se přepsali na náš účet 27.5.21
    Zboží odesilame dnes 2.6.21.

Děkujeme a hezky den.
    Tím Rosaimpex

Většina produktů měla prošlou minimální dobu trvanlivosti.

• Zboží mi bylo doručeno, ale chybí mi, i po reklamaci , jedna položka.

• inzerce věcí které vůbec nemají skladem
    • šílená komunikace
  • Objednávka byla provedena 14.12 a stále balík nemám společnost která balíky rozváží byla pěkně nepříjemná tady už objednávat nebudu.

Reakce obchodu Rosa Impex

bohužel dopravní společnost napatří k našem obchodu, mi jen použivame jei služby. Když jste měli problemi s komunikace tak jste mohli nás kontaktovat na náš email [email protected] nebo tel.
    Moc se omlouváme že jste sklamana s doručení, ale snad pochopite že za to nemůžeme, samozřejme podáme stižnost aby daváli větčí pozor na doručení. Jako jinou možnost k objednáni mužete vybrat i Zasilkovna.
    Přejeme Vám hezky den.
    Tím Rosaimpex

Zboží nemají na skladě stálé čekám asi 3týdny

• osobitný tovar
    • nedobre fungujúci

Veľmi ochotný, keď je problém všetko odkomunikujú emailom alebo aj telefonom.

• Výrobek byl nekomletní,dle návodu chyběly ochranné rukavice,dále při dodržení návodu se vlasy neodbarvily

Nedoporučuji

Reakce obchodu Rosa Impex

Dobry den, bohuzel pani pise tadi nesmisli , za prve vyrobek je pro profesionalni pouziti, a na krabici je oznaceno ze nesou v balene rukavici. Protoze je Pro kadeřnické salóny, a kadernicky pouzivaj chirurgické rukavice.

Co se tice vysledku.
    V navodu je napsano ze je určen pro profesionální použití, je k tomu potřeba mit peroxid 3% a Šamponem pro hloubkové čistění vlasů - MASTER, kteri neni v baleni vyrobku. Kteri je hodne duleziti při působení prostředků na odstranění barvy.

Zajma me jak pani dodrzela navod na pouzity, kdiz tyto vyrobky si nekoupila????

Tadi e odkaz pro informace. http://www.rosaimpex.cz/index.php/pro-kadernicke-salony/basic-color-barva-na-vlasy-profesionalni-master-60-ml/medene-4-barvy-na-vlasy-profesionalni-master-60-ml/102/master-odbarvovac-na-vlasy-220-ml-detail

Omluvam se za moje cestina: jednatel Spolecnosti: Stefanov Slavey