• Jako vždy dorazilo bez problémů.
    • Trošku delší dodací lhůta. Jestliže je objednáno v pondělí a ihned zaplaceno, takže již v úterý musí vidět peníze na účtu, odeslat zásilku až ve čtvrtek mi přijde poněkud "později".

• dobrá nabídka čajů a přijatelná cena

• rychlá reakce a dodání zboží v perfektním stavu

přehledný web, dobrá komunikace, rychlé dodání

• rychlé doručení

Rychlé vyřízení objednávky.

• Co jsem si objednal, to jsem obdržel. Byl to již několikátý nákup.
    • Doručení zboží za týden nepovažuji za dobrou vizitku. To je prostě na můj vkus moc dlouho.

super

• Tato značka je v Čechách téměř nesehnatelná v takové šíři nabídky jaké nabízí tento obchod.
    • Spolehlivost v dodání.

Za skvělý nápad považuji nabídku tzv. zkušebních setů čajů. V jednom balení se nachází cca 10 ks jednotlivých různých čajů (zelených nebo černých nebo ovocných), což je báječný způsob poznat chuť mnoha čajů v krátkém období a pak si zvolit své favority a koupit si je již ve standardním velkém balení.

V pořádku

• Výborné čaje, proto zde nakupuji.
    • Nenazval bych to nevýhodou, ale v pondělí měli platbu a odeslali až v úterý. Nic zásadního, ale přeci jenom .. - proto "jen" 90% za délku dodací lhůty.

Čaje jsou chutné

• slušný výběr
    • pomalejší dodání, protože jsem objednal v neděli, ještě též den zaplatil, ale zboží dorazilo až ve čtvrtek

rychlost, dobrá komunikace, preciznost

skvělá rychlá reakce, objednávka vyřízena obratem.

• Skvělá komunikace

• dobrý výběr
    • vzhledem k tomu, že jsem uhradil platbu převodem v pondělí ráno a do stejné banky, tak bych očekával doručení v úterý a ne až v pátek

• možnost osobního odběru

delší doba než si mohu zboží vyzvednout

• Na stránkach uvedené iné druhy čajov ako v skutočnosti sada obsahovala a čaje, kvoli ktorým som robila objednávku tam vobec neboli.
    • Zavádzajúce označenie čajov - čaj s čokoládovou príchuťou bol v skutočnosti obyčajný čierny čaj s prírodným čokoládovým nádychom - takže ten objaví asi len odborník na čaje. Čaj bol zaradený medzi čajmi s pomarančovou, vanilkovu, zázvorovou,... príchuťou, takže takéto prekvapenie sa skutočne nedalo zistiť skor ako po doručení....

Objednávať už nebudem.

• Objednávku jsem odeslal a zatím žádná odpověď o jejím zpracování (již před 10 dny), takže obchodní schopnosti péče o spotřebitele neakceptovatelné.