• Komunikace velice rychlá
    • Zboží které bylo napsáno skladem nakonec nebylo bohužel

• Nesmi se u teto spolecnosti platit platebni kartou

Dobrý den vážený zákazníku,
    na našem e-shopu lze platit platební kartou online, pokud si však zvolíte platbu dobírkou tak jako to bylo ve vašem případě, u řidiče přepravní služby už lze platit pouze v hotovosti. Mrzí nás vaše nedoporučení, jelikož vyřízení a doručení vaší objednávky jinak proběhlo v naprostém pořádku.
    S přáním hezkého dne,
    tým Ronda.cz

• Doprava pouze kurýrem

Chyba nebyla na straně obchodu ale na straně kurýra. Který měl zavolat v kolik dorazí, nezavolal v termínu který byl uveden a tak jsem odjela s dcerou z domova. Pak volal kurýr když stál před domem ale to už jsem nezvedala. Nakonec jsem druhý den objevila balík vhozený před domem v nezamčeném sestřině autě.

Reakce obchodu Ronda.cz

mrzí nás, že zde hodnotíte spíše kurýra přepravní společnosti, nežli náš obchod. Zpoždění kurýra my jako e-shop bohužel ovlivnit nemůžeme. Zákazník by proto měl být právě pro tyto případy na telefonu pokud očekává balíček - aby se s ním kurýr mohl domluvit na předání. Navíc kurýr nemůže balík jen tak někde pohodit, musí jej předat, zřejmě tedy balík převzala Vaše sestra (jak by mohl kurýr sám poznat, které auto patří Vaší sestře). A bohužel nemůžeme za to, že si Vaše sestra zapomněla zamknout auto. Z naší strany proběhlo vše v pořádku a tato recenze nás moc mrzí.

Přejeme hezký den,
    Ronda.cz

• Žádné
    • Prodávají vzorečky které dostávají zdarma

Nedoporučuji obohacuji se na vzoreckach které dostanou zdarma.

Dobrý den paní Zdeno,

máme přímo od výrobce NAŘÍZENOU cenu 9 Kč za vzoreček. V době Vašeho objednání jsme je měli dokonce pouze za 3 Kč - tedy ještě za nižší cenu, než je nařízená. Na vzorečkách se tedy opravdu nechceme obohacovat. Navíc na stránkách máme červeně zdůrazněno, že vzorečky lze zakoupit pouze v množství max. 2 ks od druhu, protože vzorky slouží zvířátkům pouze na ochutnání a k vybrání správného krmiva - od toho slovo vzorek. Vy jste si jich přesto objednala 300 a rozčilovala jste se na nás, že Vám jich tolik nemůžeme poslat. Alternativu v podobě 2 kg pytle granulí jste odmítla. Vaše recenze je tedy naprosto neopodstatněna a o to víc nás mrzí.

Hezký den,
    Ronda.cz