Při výpadku provozovny, jsem z nich objednávku nedostal ani po 2 týdnech. Zařízení navíc nejsou na takové špičce jako jiné značny ale ceny jsou paradoxně srovnatelné. Dříve jsem se rád vracel, ale dle poměru reklamací k počtu zakoupených produktů už tuto značku nepodporuji.

Bez problémů, rychlé doručení, spokojenost.

Koupil jsm stolní pilu Ryobi . dorazila v pohodě ale již při druhém řezání přestala fungoval. . Zjistit nebo sehnat někoho na reklamaci bylo měsíc nemožné . telefony nikdo nezvedal a až po měsíci cca se ozvali a poslali svoz zboží na reklamaci. Už je to další měsíc a nikdo se doposud neozval ani neodpovídá na sms či hovory. Nechápu ale už začínám podezírat firmu Rommar z nekalého podvodu. Máte někdo podobnou zkušenost s touto firmou prosím? FIRMU NEDOPORUČUJI !!!

• Zbozi 100% odpovidalo nabidce (není to zdaleka všude pravidlem)
    • Baterie nebyla starší 13měsíců
    • Zboží mi dorazilo bezplatně druhý den (večer jsem objednával)
    • Cena zboží byla fair
    • Telefonicky a e-mailem se mnou konzultovali otevřeně i použitelnost zboží, není to anonymní e-shop...

• Rychlost doručení.
    • Doručen klíč 150mm a ne 200mm,který je na faktuře.

• Bleskové vyřízení objednávky

• Rychlé jednání
    • Perfektní sortiment jak Ryobi, tak Millwakee
    • Žádnou nevidím

• Cena,kvalita zboží, rychlost dodání.

Zboží odeslali nekompletní, aniž by mě předem kontaktovali a věc se mnou projednali. Z mé strany nebyl žádný problém do naskladnění požadovaného produktu počkat, nicméně jednali na vlastní pěst. Musel bych nyní znovu objednat a platit opět poštovné, abych obdržel vše co jsem požadoval. Za mě obrovský průs*r a něco, co si nemůže obchodník dovolit. Dodatečné zaslání chybějícího zboží zdarma nebylo ze strany prodejce navrhnuto.

Zatím dobrý - funguje...

• Rychlé objednání a rychlé vyřízení objednávky

• Vše bylo rychlé a profesionální

profesionální přístup

Vše příběh l o velmi rychle a v perfektní kvalitě.

• není
    • rychlé vyřízení

• Cena, výběr
    • Uváděné údaje o dostupnosti neodpovídají
    • Komunikují až po urgenci

Dostupnost zboží uvádí 3-5 dní, nereagují, po urgenci odpověď, že zboží bude až v prosinci.

• Dobra komunikace ,a rychle dodaní zboží
    • žádná

Spokojenost, akorát delší dodací lhůta

• dlouholetá spokojenost
    • dlouholetý super přístup